Familieberichten Voor het vervolg van de familieberichten zie pagina 46 34 Zaterdag 17 november 2007 PZC Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Cor Stoutjesdijk Zierikzee, 28 juli 1952 t Goes, 15 november 2007 Pa en Ma Peter en Elly Michael Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Cor Stoutjesdijk Zierikzee: Leny en Han van der Made-Verkaart Dian en Jeroen Lars en Fleur Nicole en Els Zierikzee: Hans en Joke Verkaart-van Liere Karsten en José Dirksland: Wilma en Kees van der Velde-Verkaart Zierikzee, 15 november 2007 Getroffen zijn wij door het overlijden van ons maatje Cor Stoutjesdijk In onze herinnering zal hij altijd blijven bestaan. Ruud en Eef Schuurbiers Eelke en Lydia Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cor Stoutjesdijk Wij bewonderen zijn altijd positieve instelling en opgewektheid gedurende zijn ziekte. We wensen Elly, Doreen en Barry, Johan en Helene en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Piet en Addy Moeleker Collin en Erna Jeffrey Anco en Linda Wesselen Yfke Mirjam Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Dag lieve Cor Elly, we zullen er voor je zijn. Tanja en Jos Anneke en Bert Marleen en Tom Els en Bram Ellie en Bas Marian en Timo Marie-José en Frank Tot ons grote verdriet bereikte ons het bericht dat Cor Stoutjesdijk is overleden. Echtgenoot van onze collega Elly. Elly, kinderen en overige familie wensen wij veel sterkte toe. Collega's, bestuur en directie Stichting Ouderenzorg Kapelle Verdrietig zijn wij over het overlijden van de schoonVvader van onze lieve vrienden Johan en Helene. Wij wénsen hun, de familie en naasten veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Davy Emile en Helen Hasse en Bianca Jerom en Marieke Jerry en Eelkje Johan Leonie Ramon en Saskia Stephan en Josianne Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cor Stoutjesdijk vader van onze vrienden Doreen Barrv Debbie Patrick Mirella Etien Jeroen Jasper Lucinda Marcel Cathelijne Sjoerd Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze vrienden. Met een lach en een traan heeft hij het leven verlaten De rijke herinnering aan zijn bijzondere humor, kracht en uitstraling dragen wij met ons mee. Rust zacht Cor Wij wensen Elly, Doreen, Barry, Johan en Helene veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Guillaume en Sabine Arno en Mirjam Michel en Joyce Collin en Erna Rens Anco en Linda Cindy Jacco en Natascha Hilbert en Diana Francios en Dianne Arjan en Elles Jan-Kees en Lisette en kinderen Zeer onverwacht werd tot onze diepe droefheid uit de familie kring weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante Willemina Vaucher-Legemaate echtgenote van Samuël Vaucher eerder gehuwd geweest met Henri Jacot Descombes Zierikzee, 4 september 1934 La Chaux de Fonds (Zwit), 15 november 2007 Zierikzee, C. Bin-Legemaate A. Bin Oldemarkt, J. Bron-Legemaate A. Bron Lochlin (Canada), J. Legemaate R. Legemaate-Cahais Zierikzee, A. Legemaate N. Legemaate-Flikweert Zierikzee, J. Legemaate M.E. Legemaate-Moerland Noordwijk, G.v.d. Doel-Legemaate D.v.d. Doel (in herinnering) Zierikzee, C. Legemaate M. Legemaate-van Noord Breda, J.v.d. Zouwen-Legemaate P.v.d. Zou wen Kortgene, G. Legemaate N. Legemaate-de Dreu Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 15 november 2007 Corresp.adres: Fam. Vaucher p/a Fam. Calame Croix-Fédérale 48 2300 La Chaux de Fonds (Zwitserland) Bedroefd delen wij u mee dat, kalm en zacht, is overleden onze lieve, bijzondere moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Janna de Jonge 25-10-1920 t 15-11-2007 sinds 26 januari 2002 weduwe van Jan Jozias Vette Tot op het laatste moment was zij betrokken, met een warme belangstelling voor iedereen. Wij gedenken haar met grote dankbaarheid. Amersfoort: Kees Vette Lia Vette-van Eeden Jan-Willem en Holly Poppy, Löli Nienke Liesbeth en Joep Kees en Marije Yerseke: Wim Vette Corinne Vette-Visser Annelies en Joseph Yerseke: Lea van de Velde-Vette Adri van de Velde t Jan-Kees en Petra Amersfoort: Jankees Vette Hetteke Vette-Breuking Emily Susanne In de dienst van Woord en Gebed, welke zal worden gehouden op maandag 19 november a.s. om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Yerseke, zal voorgaan ds. W.F. van de Woestijne. Aansluitend zal de teraardebesteling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Correspondentieadres: Damstraat 98 4401 AT Yerseke Met verdriet namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde buurvrouw Mevr. J.J. Vette-de Jonge We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Rien en Mina Salm en kinderen Voor de hartelijke wijze van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma Lies van Campen-Pauwels willen wij u oprecht dank zeggen. Het heeft ons goed gedaan. Familie van Campen Familie Dagevos November 2007 Voor alle brieven, kaarten en telefoontjes, die wij van ieder een mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Geertruida Dingemanse-Janse willen wij iedereen hartelijk bedanken. Namens allen, Nel Otte-Dingemanse Middelburg, november 2007 Dankbetuiging Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder en oma Maatje Goedhart-Dingemanse willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2007 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn man en onze vader Hubert Goense waren voor ons een grote steun. Door de grote belangstelling is het helaas niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg laten weten dat uw reactie - in welke vorm dan ook - ons erg goed gedaan heeft. Onze hartelijke dank hiervoor. Carlien Goense-de Meijer Monika, Christian, Mark, Robbert Fam. Goense Fam. de Meijer Axel, november2007 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, heeft ons goed gedaan, na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en overgrootvader Pieter Janse Uw belangstelling was voor ons hartverwarmend. Familie Janse Schuitvlotstraat 10 4364 AD Grijpskerke November 2007 Familie, vrienden en kennissen, Wij zijn als familie ontroerd door de enorme hoeveelheid warme reacties die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Arie Pieter de Jong Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij langs deze weg iedereen bedanken die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. H.L. de Jong-Reichel Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64