diHSLiuj I Familieberichten m t 28 Zaterdag 17 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl iw Dankbaar laten wij U weten dat ons derde kleinkind is geboren op 13-11 -'07 Noé Gewicht: 2375 gram, Lengte 44 cm Zoon van Emmie en Peter Verhulst de Casembrootstraat 18,4361 AT Westkapelle De blijde grootouders zijn Ploon en Jaap Verhulst Hoera Op 16 november zijn wij getrouwd. Steven Dees en Antje de Vries Marieke en Jelle Boomdijk 3,4491 PP Wissenkerke 20-11-1957 20-11-2007 HOERA Kees van Klooster Jannie Kusse 50 JAAR GETROUWD!!! Onze ouders, grootouders en overgrootouders zijn 20 november a.s. 50 jaargetrouwd! Voor degene die hen willen feliciteren is er op 24 november a.s. een receptie van 16.00 uur tot 18.00 uur in Partycentrum 'De Merelhoeve' te Nieuw en St. Joosland. Ben en Marja Stephan en Joanne, Estelle Harry en Suzanna, Calvin, Pascal en Bryan Corjan Maarten en Mariëlle Op 21 november 2007 hopen onze ouders en grootouders Piet Korstanje en Maatje Korstanje-Bruynzeel 50 jaar getrouwd te zijn. We willen dit vieren op zaterdag 24 november a.s. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom vanaf 15.00 tot 17.30 in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmel- penninckstraat 14 te Kloetinge. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Oude Singel 87,4461 RSGoes P-~"Hgift voor Sportclub Gehandicapten Beveland Op 19 november hopen onze ouders, groot- en overgrootouders J. Wondergem en C. Wondergem-de Voogd hun 60 jarig huwelijk te vieren. U kunt hen feliciteren op zaterdag 24 november van 16.00 tot 17.30 uur in Bos en Duin, Duinweg 82, Oostkapelle. De kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dorpsstraat 27 4356 AH, Oostkapelle Kadotip:CÜ3 Arjo Francke Sanne Verrips gaan trouwen op 23 november 2007! U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 - 20.30 uur, in Hotel Bos Duin, Duinweg 82 te Oostkapelle. Ons adres: Swaalingestraat 36,4374 BX Zoutelande Cadeautip: 0 Wij weten dat wanneer onze aardse tent, het lichaam waarin wij wonen, wordt afgebroken, we van God een woning krijgen: een eeuwige, niet door mensenhanden gemaakte woning in de hemel. 2 Korinthiërs 5:1 Door de Here is Thuis gehaald onze lieve moeder, oma en over-oma Anna Boeije-van Es sinds 31 maart 1990 weduwe van Martinus Boeije Hoek 20-4-1919 Axel 15-11 -2007 Axel: Toon en Anneke Boeije-Dieleman Axel: Piet en Cobi Boeije-de Putter Middelburg: Jan en Hannie Boeije-Brandes Axel: Martin en Jenny Boeije-Schutte Axel: Ko en Jacqueline Boeije-den Doelder Klein- en achterkleinkinderen Corr.adres: Prins Mauritsstraat 17 4571 HA Axel De samenkomst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden op dinsdag 20 november om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang Juliana- straat), waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Voor de dienst is van 13.15 - 13.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren in het verenigingsgebouw bij de kerk. Maandag 19 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraaf plaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Vurssche". Verloren zijn de prille wegen Om te ontkomen aan den tijd; Altijd november, altijd regen, Altijd dit lege hart, altijd. (J.C. Bloem) Met onuitspreekbare droefenis hebben wij afscheid moeten nemen van mijn beminde echtgenote, onze lieve moeder en trotse oma L.H. Bruinooge-Koopman - Beppie - in de leeftijd van 54 jaar. De gedachte dat ze altijd moedig en optimistisch in het leven stond, sterkt ons in deze moeilijke tijd. Ze is in alle rust heengegaan. Wij blijven roerloos achter. Vlissingen: Daan Bruinooge Lesley Bruinooge Daniëlle Bruinooge Miriam, Nadia Judith en Nol Koolwijk Boy Middelburg: Miriam enMichiel van Ruitenbeek Nana, Norah, Jules-Marie Esther en Dave Morauw Bas Zuidbeekseweg 12 4386 ND Vlissingen Wij stellen het op prijs deze laatste dagen met de familie door te brengen. Er is gelegenheid om afscheid van Beppie te nemen op maandag 19 november van 19.00 tot 21.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De openbare afscheidsdienst is op woensdag 21 november om 13.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe kerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de afscheidsdienst is in bovengenoemd uitvaartcentrum om 15.30 Uur gelegenheid tot condoleren. Deze kennisgeving is mede bedoeld voor een ieder die zich betrokken voelt bij Beppie en geen rouwbrief heeft ontvangen. Beppie hield van witte bloemen Beppie "Je was heel bijzonder Onze lieve, trotse en eigenzinnige zus, schoonzus en tante is veel te vroeg uit ons midden weggehaald. Bouk en Anke Cor en Linda Ron f en Els Dini en Cees Dick en Joke Jeannette en Frank neven en nichten Wij wensen Daan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Alles van waarde is weerloos. Verbijsterd en zó onwerkelijk is het volkomen onverwachte verlies van onze lieve schoonzus en tante Beppie Bruinooge- Koopman Hoe kunnen wij de dood begrijpen; Wij begrijpen het leven nog niet eens. Wilma Thiele-Bruinooge, Ad van de Woestijne Hans Thielet Jeanette, Marcel, Davy Nicola, Sjoerd, Amber Martijn, Annika, Floor, Finn Vriendschap, iemand die er altijd voor je was en opeens afscheid van een dierbare vriendin ons aller Beppie voor altijd in ons hart. Lenie, Felix Iris, Edwin, Max en Nina Benjamin, Damian t Levendig, gedreven en vol vuur Zo kenden wij Beppie Bruinooge-Koopman vice-fractievoorzitter van de PvdA Vlissingen Binnen en buiten de partij was haar geestdrift zichtbaar. De tijd was te kort om haar idealen van een sociale stad zelf als raadslid gestalte te geven. Ontroerd denken wij aan haar en leven als partij mee met de mensen die haar dierbaar waren. Pvda afdeling Vlissingen Onverwacht en schokkend was voor ons het bericht dat het lid van ons nieuw gewestelijk bestuur Bep Koopman is overleden op 15 november 2007. Ook in het vorige bestuur heeft zij zich ingezet voor de partij en nu stond zij klaar voor een nieuwe periode. Wij denken aan haar als een partijlid met het hart op de tong en grote inzet voor de partij. Wij zullen haar missen als een actief bestuurslid. Het gewestelijk bestuur van de PvdA Zeeland de voorzitter Frans Prins Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Beppie Bruinooge-Koopman vice-fractievoorzitter van onze PvdA fractie Op bevlogen wijze gaf zij binnen de raad en de partij vorm aan de sociaaldemocratie. Haar inspirerend idealisme zullen wij node missen. Wij wensen Daan, Lesley en allen, die haar dierbaar waren veel sterkte toe. Vlissingen, 15 november 2007 Fractie en wethouders PvdA Vlissingen Ellen Lubig Rinie de Jonge Sjef van Wijnen Ruud Belt Tineke Verhage Frans van Spaandonk Geert Meijering Ellie Walrave Henk de Haas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58