Familieberichten Voor het vervolg van de familieberichten zie pagina 48 34 Zaterdag 17 november 2007 PZC sd Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Janine Stok echtgenote van onze collega Paul. Wij wensen Paul, Frank en Sjoerd veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling KT, N.V. EPZ-kerncentrale Borssele Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Janine Stok-Verhulst echtgenote van onze medewerker en collega Paul Stok Wij wensen Paul, Frank, Sjoerd, familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ Getroffen zijn wij door het overlijden van ons maatje Cor Stoutjesdijk In onze herinnering zal hij altijd blijven bestaan. Ruud en Eef Schuurbiers Eelke en Lydia Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cor Stoutjesdijk Wij bewonderen zijn altijd positieve instelling en opgewektheid gedurende zijn ziekte. We wensen Elly, Doreen en Barry, johan en Helene en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Piet en Addy Moeleker Collin en Erna Jeffrey Anco en Linda Wessel en Yfke Mirjam Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor jou alleen. Ondanks je ongelijke strijd raakte jij je humor niet kwijt. Je nam afscheid zoals je was, trots, intelligent en moedig. Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man en onze vader Cor Stoutjesdijk in de leeftijd van 55 jaar. Elly Stoutjesdijk-Verkaart Doreen en Barry Johan en Helene 15 november 2007 Lindenstraat 13 4462 BC Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 21 november om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met al zijn levenslot en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Cor Stoutjesdijk Zierikzee, 28 juli 1952 t Goes, 15 november 2007 Pa en Ma Peter en Elly Michael Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Cor Stoutjesdijk Zierikzee: Leny en Han van der Made-Verkaart Dian en Jeroen Lars en Fleur Nicole en Els Zierikzee: Hans en Joke Verkaart-van Liere Karsten en José Dirksland: Wilma en Kees van der Velde-Verkaart Zierikzee, 15 november 2007 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Dag lieve Cor Elly, we zullen er voor je zijn. Tanja en Jos Anneke en Bert Marleen en Tom Els en Bram Ellie en Bas Marian en Timo Marie-José en Frank Tot ons grote verdriet bereikte ons het bericht dat Cor Stoutjesdijk is overleden. Echtgenoot van onze collega Elly. Elly, kinderen en overige familie wensen wij veel sterkte toe. Collega's, bestuur en directie Stichting Ouderenzorg Kapelle Verdrietig zijn wij over het overlijden van de schoon-/vader van onze lieve vrienden Johan en Helene. Wij wensen hun, de familie en naasten veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Davy Johan Emile en Helen Leonie Hasse en Bianca Ramon en Saskia Jerom en Marieke Stephan en Josianne Jerry en Eelkje Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cor Stoutjesdijk vader van onze vrienden Doreen Barry Debbie Patrick Mirella Etien Jeroen Jasper Lucinda Marcel Cathelijne Sjoerd Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze vrienden. Met een lach en een traan heeft hij het leven verlaten De rijke herinnering aan zijn bijzondere humor, kracht en uitstraling dragen wij met ons mee. Rust zacht Cor Wij wensen Elly, Doreen, Barry, Johan en Helene veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Guillaume en Sabine Arno en Mirjam Michel en Joyce Collin en Erna Rens Anco en Linda Cindy Jacco en Natascha Hilbert en Diana Francios en Dianne Arjan en Elles Jan-Kees en Lisette en kinderen Zeer onverwacht werd tot onze diepe droefheid uit de familie kring weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante Willemina Vaucher-Legemaate echtgenote van Saniuël Vaucher eerder gehuwd geweest met Henri Jacot Descombes Zierikzee, 4 september 1934 La Chaux de Fonds (Zwit). 15 november 2007 Zierikzee, C. Bin-Legemaate A. Bin Oldemarkt, J. Bron-Legemaate A. Bron Lochlin (Canada), J. Legemaate R. Legemaate-Cahais Zierikzee, A. Legemaate N. Legemaate-Flikweert Zierikzee, J. Legemaate M.E. Legemaate-Moerland Noordwijk,G.v.d. Doel-Legemaate D.v.d. Doel (in herinnering) Zierikzee, C. Legemaate M. Legemaate-van Noord Breda, J.v.d. Zouwen-Legemaate P.v.d. Zouwen Kortgene, G. Legemaate N. Legemaate-de Dreu Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 15 november 2007 Corresp.adres: Fam. Vaucher p/a Fam. Calame Croix-Fédérale 48 2300 La Chaux de Fonds (Zwitserland) Bedroefd delen wij u mee dat, kalm en zacht, is overleden onze lieve, bijzondere moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Janna de Jonge 25-10-1920 115-11-2007 sinds 26 januari 2002 weduwe van Jan Jozias Vette Tot op het laatste moment was zij betrokken, met een warme belangstelling voor iedereen. Wij gedenken haar met grote dankbaarheid. Amersfoort: Kees Vette Lia Vette-van Eeden Jan-Willem en Holly PoppyLöli Nienke Liesbeth en Joep Kees en Marije Yerseke: Wim Vette Corinne Vette-Visser Annelies en Joseph Yerseke: Lea van de Velde-Vette Adri van de Velde t Jan-Kees en Petra Amersfoort:'Jankees Vette Hetteke Vette-Breuking Emily Susanne In de dienst van Woord en Gebed, welke zal worden gehouden op maandag 19 november a.s. om 14.00 uur in de Nederlands HervoiTnde Kerk te Yerseke, zal voorgaan ds. W.F. van de Woestijne. Aansluitend zal de teraardebesteling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Correspondentieadres: Damstraat 98 4401 AT Yerseke Met verdriet namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde buurvrouw Mevr. J.J. Vette-de Jonge We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Rien en Mina Salm en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46