Familieberichten 32 I Zaterdag 17 november 2007 PZC sd Bedroefd hebben wij kennis genomen dat plotseling is overleden Nico van Rasteren Aan zijn jarenlange inzet en belangstelling bewaren wij goede herinneringen. Nico bedankt Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Jaap en Jacqueline van 't Westende Arjan en Els Rijk Sven en Irah Enige en algemene kennisgeving Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Adriana Maria Schanck Weduwe van Peter Nicolaas netten 23 december 1916 f 16 november 2007 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jacob Catsstraat 30 4461 XN Goes Onze moeder en oma is opgebaard in de 24 uurs kamer van uitvaartcentrum "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op dinsdag 20 november van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 november in de H. Maria Magdalenakerk singelstraat te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleance. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve en zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader Anthonie Pieter Overbeeke in de ouderdom van 85 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Krabbendijke: T. Overbeeke-van der Maas Opheusden: Rina en Aart van den Ham-Overbeeke Goes: Frans en Conny Overbeeke-Labruyère Waarde: Wim Overbeeke Kruiningen: Leen en Jozien Overbeeke-de Bat Capelle a/d fjssel: Mientje Overbeeke Waarde: Koos Overbeeke Aagtekerke: Jo en Rinus van de Woestijne-Overbeeke Yerseke: Tonny en Annet Overbeeke-Timmerman Klein- en achterkleinkinderen. 16 november 2007 Willem Kosterlaan 1Kamer 148 4413 CP Krabbendijke Mijn man. onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar maandag 19 november van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 20 november om 10.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Zij was voor ons en allen die haar omringden een schitterend voorbeeld van vriendelijkheid, liefde en aandacht Niets gaat verloren, niets is tevergeefs, alles komt goed Ze hield van het leven en wilde zo graag langer bij ons zijn. Na een moedig gedragen ziekbed is mijn lieve vrouw, onze moeder, dochter en zus overleden Janine Francisca Stok-Verhulst 17 september 1958 1 15 november 2007 Middelburg: Paul Stok Frank en Sjoerd Vlissingen: Loek Verhulst Nienke Verhulst-Tamminga t Kloetinge: Frans en Ester Verhulst Skip en Finn H.l Ambacht: Annemiek en Remco Huiszoon Tim en Fleur Onze dank gaat uit naar allen die haar met zoveel liefdevolle zorg en inzet hebben begeleid. Janine is thuis. De afscheidsdienst voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden op dinsdag 20 november in het aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 11.00 uur. Na afloop is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: P.Stok, Schweitzerstraat 29 4336 LJ Middelburg rEén voor je tranen Twee voorde mijne Drie voor de horizon- Waarachter we verdwijnen Blof (Dansen aan zee) Heel verdrietig maar met veel waardevolle herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze schoon dochter, schoonzus en tante Janine Stok-Verhulst Wij wensen Paul, Frank en Sjoerd veel sterkte in deze moeilijke periode. Domburg: Henk Stok t en Door Stok-Kolb Berlicum: Lot Stok en Pieter van Hout Gigi en Nanne Alphen aan den Rijn: Stephanie Stok en Oscar Verkleij Steenbergen: Franca Janse-Stok en Jan Janse Noury en Elmar Middelburg, 15 november 2007 Alles is heimwee. Wolken en water. Alles is heimwee. Naar vroeger, naar later. Vroeger is over. Latereen ster Gisteren is oud en morgen nog ver. Toon Hermans Wij zijn verdrietig en verslagen door het veel te vroege overlijden van onze lieve collega Janine Stok-Verhulst We zullen haar betrokkenheid en enthousiasme heel erg missen. Paul, Frank en Sjoerd, wij denken aan jullie. John, Ina, Cees, Mieneke, Dies, Alie, Hendrika, Sietske, Willy, Anniek, Yolande, Wim, Karen, Christianne, Anton, Melanie, Truus, Mineke, Daan, Annemieke "De ontmoeting met een goed mens blijft altijd een mooie herinnering in ons leven" A. Demedts Dag lieve Janine Paul en Willeke Kuijpers Koen en Bart Eric en Ingrid Heijens Lisanne en Jordin Adrie en Carolina Janse Stefanie en Rachelle Henk en Petra Nieboer Elise en Glenn Tom en Jolanda Schild Chelsea en Daimy Verdrietig zijn wij door het overlijden van Janine Stok-Verhulst moeder van Frank, leerling van T4 en van Sjoerd, leerling van H3b Wij wensen Frank, Sjoerd, hun vader en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, directie, personeel, ouderraad en leerlin- genraad van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap. Drs. L.K. de Kraker, rector Middelburg, 15 november 2007 Lieve Janine, zo kortstondig, maar zo intens, oprecht, hartelijk, warm en liefdevol. Paula Koster, Middelburg Machteloos en vol verdriet stonden wij aan de zijlijn, beseffend dat onze lieve volleybalvriendin deze strijd niet kon winnen. lieve Janine, rust zacht We bewaren dierbare herinneringen aan onze jarenlange sportieve vriendschap! Ank, Els, Elvira, Hanni, Harma, Joan, Joséphine, Karin, Leny en Marianne Verdrietig en geschokt zijn wij, dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve en altijd belangstellende buurvrouw Janine Stok-Verhulst op de leeftijd van 49 jaar. Wij wensen Paul, Frank en Sjoerd heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Wil en Jannie Hendrikse Peter van Lelieveld en Lydia Broekarts Nathalie, Nanette en Juliëtte Kees en Toos van der Male Hesteren Jan David en Anke Nijsse Youri en Femke Theo en Hanneke Simons Hugo en Marijke Middelburg, 15 november 2007. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve juf Janine Stok-Verhulst We zullen haar vreselijk missen. Wij wensen Paul, Frank, Sjoerd en verdere familie veel sterkte toe de komende tijd. Kinderen, ouders, team, MR en OR Archipelschool de Lichtboei Westkapelle Een zucht is onzichtbaar Net als de wind De nacht is onzichtbaar Als de dag begint Onzichtbaar zijn de dingen Die ik kwijt ben Die ik nooit meer vind Maar Met mijn ogen dicht Zie ik alles Wat mijn hoofd verzint Wij zijn verdrietig dat de moeder van onze klasgenoten Frank en Sjoerd Stok is overleden. Wij zullen er voor Frank en Sjoerd zijn. Leerlingen van T4 en H3b, Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap José Zwigtman en Kathie Barrett Middelburg, 15 november 2007 Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend. Hoewel nu uit ons leven verdreven blijf je leven in ons hart. Wij zijn buitengewoon verdrietig dat wederom een leer kracht van Archipelschool de Lichtboei in Westkapelle is overleden Janine Stok Zij werkte 23 jaar op de Lichtboei en werd, hoewel ze geen rol op de voorgrond ambieerde, door haar collega's op vele terreinen beschouwd als een onmisbare steun pilaar. Wij zullen ons Janine herinneren als een juf die betrokken en enthousiast was; altijd bereid om voor de Kerstviering een nieuw idee te bedenken. Tot op het laatste moment bleef ze vragen naar de kinderen, de collega's, de school. Ze was en bleef een juf met een groot en warm hart. In ons medeleven zijn wij bij de nabestaanden en in het bijzonder wensen wij haar man, kinderen en verdere familie veel sterkte en steun toe. Namens de collega's van alle Archipel Scholen Raad van Bestuur Cor Kuyvenhoven Cees Corstanje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44