aiinhets ic.fi ten t 30 I Zaterdag 17 november 2007 PZC sd Onverwacht en schokkend was voor ons het bericht dat het lid van ons nieuw gewestelijk bestuur Bep Koopman is overleden op 15 november 2007. Ook in het vorige bestuur heeft zij zich ingezet voor de partij en nu stond zij klaar voor een nieuwe periode. Wij denken aan haar als een partijlid met het hart op de tong en grote inzet voor de partij. Wij zullen haar missen als een actief bestuurslid. Het gewestelijk bestuur van de PvdA Zeeland de voorzitter Frans Prins Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Beppie Bruinooge-Koopman pee-fractievoorzitter van onze PvdA fractie Op bevlogen wijze gaf zij binnen de raad en de partij vorm aan de sóciaaldemocratie. Haar inspirerend idealisme zullen wij node missen. Wij wensen Daan, Lesley en allen, die haar dierbaar waren veel sterkte toe. Vlissingen, 15 november 2007 Fractie en wethouders PvdA Vlissingen Ellen Lubig Rinie de (onge Sjef van Wijnen Ruud Belt Tineke Verhage Frans van Spaandonk Geert Meijering Ellie Walrave Henk de Haas Bedroefd en geschokt vernamen wij dat plotseling is overleden gemeenteraadslid Beppie Bruinooge-Koopman op de leeftijd van 54 jaar. Vanaf maart 2006 was zij lid van de gemeenteraad van Vlissingen voor de Partij van de Arbeid. Wij zullen haar herinneren als een toegewijd raadslid van de gemeente Vlissingen. Haar inzet en betrokkenheid was een voorbeeld voor anderen. Wij wensen de familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Inwoners van Vlissingen, Souburg en Ritthem kunnen een condoleanceregister tekenen in de hal van het stadhuis en op de website www.vlissingen.nl Burgemeester en wethouders van Vlissingen, A. van Dok-Van Weele, burgemeester PJ.L.L.M. Walrave-Troost, wethouder M. A. Verhage-van der Ent, wethouder T. Croné, wethouder D. Schipperheijn, secretaris Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het over lijden van ons gewaardeerde raadslid Beppie Bruinooge-Koopman Vanaf maart 2006 heeft zij zich als raadslid van de PvdA met hart en ziel ingezet voor de gemeente Vlissingen. Wij wensen haar man, zoon en overige familie veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. De gemeenteraad van Vlissingen We zijn geschokt door het plotseling overlijden van Beppie Koopman echtgenote van Daan Bruinooge voormalig PvdA gedeputeerde in Zeeland van 1991 tot 2003. We wensen Daan en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de PvdA Statenfractie Peter Holtring voorzitter We zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze oud-voorzitter van het HKPD Bep Koopman (arenlang heeft Bep zich met hart en ziel ingezet om de belangen van het HKPD te behartigen. We wensen Daan en Lesley veel steun toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het HKPD, Bestuur, directie en medewerkers 'j Waar je zoekt zal ik niet zijn, maar zoek niet, want ik ben bij je. Maria Jacoba Geuzebroek-Jansen t Amsterdam 3 februari 1949 ■Mia' "j" Goes 15 november 2007 Henjo Geuzebroek Geertje Geuzebroek Erik Breedveld Quinthijn Alinde Jans Geuzebroek Jörg Rooze Haaimeet4 4423 AH Schore Als u Mia nog even wilt zien, kan dat op woensdag 21 november van 12.30 -13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 Ate Kapelle. De crematie vindt plaats om 14.00 uur in hét crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren aldaar. Helpen was je leven, voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven, dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame man. onze vader en opa Pieter Laurentius Grim Piet 29 juni 1956 - f 16 november 2007 M.A. Grim-Vermeulen Els en Jos Boonman-Grim Ramon en Angenita Elise en Frankwin Rudy en Corina Grim-Griep Ruden lolanda en Willem van Eenenaam-Grim Tim en Joyce Mike Kees en An ja Grim-Steenbakker Rowan Laura Damstraat 8 4456 AW Lewedorp Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 20 november van 19.00-19.50 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden woensdag 21 november om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare zwager en oom Piet Grim Wij wensen Riet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Fam. Vermeulen Neven en nichten "Hallohallo" Verdrietig zijn we omdat we deze woorden niet meer van jou zullen horen. Mijn man, onze vader en opa is overleden. Met de duim omhoog kijken we terug hoe jij hebt geleefd! Lucas Mathias van Hengstum Mathieu echtgenoot van Annemaria Mast eerder gehuwd geweest niet Theresia Antoinetta Aletta Elsendoorn Utrecht, 7 februari 1927 - Goes, 15 november 2007 Emiel Marcel en Marion Marjolein, Andreas Diana Sander en Diana Danique Claushof 11 4461 SL Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dinsdag 20 november om 13.00 uur in verenigingsgebouw 'Amicitia', Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.30-12.50 uur in 'Amicitia' gelegenheid om afscheid van Mathieu te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd verenigings gebouw gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Mathieu is thuis. Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met dank aan alle betrokkenen bij de zorg voor Mathieu, in het bijzonder dokter Posthumus en TopZorg Zeeland. 'n Beetje Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Wij hebben afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Santina Hollaers-van Sluys Middelburg Vlissingen 6 augustus 1912 11 november 2007 Namens de familie Hollaers Correspondentieadres: Geulstraat 73 4388 RG Oost-Souburg De crematie heeft inmiddels in familiekring plaatsgevonden. Na een arbeidzaam leven, is geheel onverwacht ingeslapen onze stiefvader en opa Nico van Kasteren weduwnaar van Nellie Martens in de leeftijd van 71 jaar. Oudelande: Han en Corrie Vermeule Wout Wemeldinge: Chantal en Kees van de Linde Axel Ovezande, 15 november 2007 Correspondentieadres: Ovezandseweg 4,4436 RE Oudelande Op maandag 19 november is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid om afscheid van Nico te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 20 november om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemel vaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof aldaar. Na de begrafenis is in verenigingsgebouw Trefpunt', gelegenheid tot condoleren. Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa brommer bedankt Ie kwam nooit met lege handen. We zullen je missen. Wout en Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42