Hoofd bureau huisvesting en onderhoud Banen Gezocht: Regisseur in Marketing en Communicatie Ben jij de topper die ons op koers houdt? HAVO VWO informatieavond www.zoomvliet.nl Zoomvliet College Zeldenrust-Steelantcollege sSr8" vmbo, mavo, havo, vwo en tweetalig vwo ÜSfÏÏI:Hl Kijk ook op JobTrack.nl waar de mens iemand is Wij zoeken voor 36 uur per week een academicus, aangevuld met ruime ervaring op het gebied van bouw, huisvesting en onderhoud. De functie het geven van richtlijnen en adviezen aan de directie en locaties ondersteuning geven bij het opzetten van de huis- vestings- en onderhoudsplanning deelname aan stuur- en projectgroepen mede uitvoering geven aan huisvestings-, onderhouds- en renovatieprojecten Wij vragen bij voorkeur Technische Universiteit, richting Bouwkunde met als specialisatie Bouwmanagement ervaring met de realisatie van bouwprojecten ruime kennis van bouw- en installatietechniek ervaring in projectmatig werken een coachende stijl van leidinggeven Voor de volledige vacaturetekst en sollicitatie kijk op www.svrz.nl Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij SVRZ Select, bereikbaar op telefoonnummer 0118-670708 SVRZ is een organisatie met 2200 medewerkers op het gebied van ouderenzorg in Zeeland. Acht zorglocaties, verschillende kleinschalige woonvormen en een Service centrum staan garant voor zorg- en dienstverlening die aansluit bij de wensen van de cliënten. Het servicecentrum is gevestigd in Middelburg en staat ten dienste van de acht zorglocaties. In het servicecentrum zijn ondersteunende diensten actief, waaronder het Bureau Huisvesting en Onderhoud. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd Het Zeldenrust-Steelantcollege is een samenwerkingsschool van rooms-katholieken en pro testanten. Onze school is ge vestigd in het Zeeuwsch- Vlaamse Terneuzen. Het Zeldenrust-Steelantcol lege is een kwaliteitsschool die met resultaatverantwoor delijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leer ling en leraar, persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundige inrichting. Wij bieden leerlingen en me dewerkers een veilige leer- en werkomgeving in een uitste kend schoolklimaat. voor ouders leerlingen groep 7 en 8 woensdag 21 november 2007 van 19.30 tot 21.30 uur Zeldenrust-Steelantcollege Zeldenrustlaan 2, Terneuzen Zie voor nadere informatie www.zsc.nl usu-aU. Z.SO, as1 Het Zoomvliet College is gevestigd in Roosendaal en Bergen op Zoom als één van de Colleges van ROC West-Brabant. We groeien en zijn volop in beweging. De ambitielat ligt hoog. Met ondernemend onderwijs vormen we regionaal een spil tussen studenten en bedrijfsleven. Onze studenten volgen meer dan een beroepsopleiding. Zij ontwikkelen zich tot zelfbewuste persoonlijkheden die daardoor hun kennis en vakmanschap productief maken voor bedrijf en samenleving. Studenten - en medewerkers - zien we dan ook als 'regisseurs van hun eigen toekomst'en het Zoomvliet College als 'podium'daarvoor. Op basis van die belofte bouwen wij aan ons merk. We zijn op zoek naar een marketing- en communicatie-expert die hierin een regierol gaat spelen. Welk profiel zoeken we? Hoofdaandachtsgebieden: Intern en extern bouwen aan het merk Zoomvliet College Interne en externe communicatieplanning, -uitvoering en -advisering Typering: Stevige persoonlijkheid: Je bent deskundig, duidelijk, direct en daadkrachtig; een 'toegevoegde waarde'als strategisch en operationeel advi seur voor het management Je hebt de drive en vaardigheid om vanuit visie, missie en merkbelofte van de organisatie de vertaalslag te maken naar concrete doelen, (communicatie)plannen en effectieve actie Je kunt uitstekend met hoog opgeleide professionals over weg en bent in staat hen te stimuleren en inspireren om nieuwe wegen te verkennen en in te slaan bij het bouwen aan het merk en de merkbelofte Strategisch denker, analytisch en creatief Resultaatgericht en sterk in uitvoering, coördinatie en overzicht; teamspeler Specialist op het vlak van (marketing)communicatie Relevante opleiding op minimaal HBO-niveau (een aanvulling met NIMA -B is een pré) Ervaring in gelijkwaardige functie (ervaring met internal branding strekt tot aanbeveling) Omvang: 0,6 FTE Salarisschaal: 7 0 CAO Bve Meer informatie en de adresgegevens voor je sollicitatiebrief vind je op www.zoomvliet.nl. Voor deze vacature loopt tevens een interne procedure. Het Zoomvliet College verzorgt MBO-opleidin- gen in Roosendaal voor Administratie, Handel, ICT, Creative Works en het Johan Cruyff Col lege. Daarnaast biedt de Zoomvliet Hotelschool in Bergen op Zoom opleidingen aan op het gebied van Horeca, Toerisme en Recreatie. Het Zoomvliet College is een toekomstgerichte, dynamische school, die studenten stimuleert in creativiteit en on dernemerschap. Zo'n 150 plezierige collega's leiden de studenten op tot zelfbewuste mensen die hun vak verstaan. Daarbij is volop aan dacht voor persoonlijke ontwikkeling. PZC Zaterdag 17 november 2007 I 21 Wiskunde ie graads, 19 lesuren (per 7 januari 2008) Sollicitaties graag voor 24 november verzenden, per post of per e-mail. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer A.Martens, rector, en op onze website: www.pieterzeeman.nl Pontes Pieter Zeeman, Hatfieldpark 1-2, Postbus 225,4300AE Zierikzee Tel 0111-417852, info@pieterzeeman.nl Pontes Pieter Zeeman is een brede scholengemeenschap op Schouwen-Duiveland. De school maakt deel uit van Pontes Scholengroep. In alle afdelingen wordt er gewerkt aan onderwijsvernieuwing. Er is gekozen voor ontwikkeling van het technasium en de school oriënteert zich op prof lering via sport en kunst en cultuur. Pontes Pieter Zeeman werkt als opleidingssschool nauw samen met de lerarenopleiding van de Hogeschool Rotterdam. We zoeken docenten voor de volgende vakken: Algemene economie ie graads, 11 lesuren (per 1 februari 2008) Duits ie graads, 20 lesuren (per 1 augustus 2008) Anw ie graads, 4 lesuren (ivm zwangerschapsverlof, per 7 januari 2008)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 21