BLIJ MET ALLES Magazijnmedewerker God dienen is mensen dienen en mensen dienen is God dienen GIRONUMMER 2676 www.majoorbosshardt.nl vitro plus zoekt een leider Steun ons. Giro 2502 Medewerker Personele- en Sociale zaken >de betho www.unicefshop.nl Met kaarten en cadeaus van Unicef geeft u kinderen een toekomst 20 I Zaterdag 17 november 2007 PZC Kijk ook op QJobTrack.nl Inpakken, uitpakken- aanpakken. Pakt deze zin je? Dan ben jij onze Ben je accuraat, flexibel, klantvriendelijk en beschik je over aantoonbare ervaring met magazijnadministratie |a?! Dan wacht je een mooie toekomst bij PWG. PWG ontwikkelt en fabriceert hoog waardige veiligheidskleding, zoals brandweer-, hoge zichtbaarheids- en doorwerkkleding. PWG is opge richt in 1910 en is nog steeds een familiebedrijf. Ons klantenbestand bestaat uit div. Energiebedrijven, wegenbouwers, brandweerkorpsen (60% marktaandeel), bouwbedrijven en andere industriële bedrijven. Onze ontwerpers venverken de wensen van deze klanten recht streeks in doelmatige en veilige bedrijfskleding. Bij PWG werken 40 mensen vanuit drie vestigingen. Onze hoofdvestiging staat in Goes. PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. De baan - administratieve ondersteuning v.d. afdeling inkoop - ingangscontrole goederen - orders pieken - baliewerkzaamheden - aanvullen voorraden - uitgangscontrole gepiekte orders Onze wensen - MBO-niveau - geen 9 tot 5 mentaliteit je profiel - collegiale instelling, teamworker - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid Wij bieden Een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met prima arbeidsvoorwaarden. Stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van CV binnen 14 dagen naar: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. - t.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 103, 4460 AC GOES - e-mail: info@pwg.nl - www.pwg.nl I Majoor Bosshardt Fonds Het Majoor Bosshardt Fonds ondersteunt: Goodwillcentra Amsterdam Evangelisatie in Nederland Internationale hulpverlening van het Leger des Heils t.n.v. Leger des Heils Almere o.v.v. Majoor Bosshardt Fonds Gratis advertentie "The fern firm", zoals Vitro Plus bekend staat, is een van de grootste geautomatiseerde varenproducenten van de wereld. Met meer dan 25 miljoen planten per jaar, verdeeld over ca. 50 soorten, ontwikkelt dit weefselkweeklaboratorium zich in een sneltreinvaart. Een duidelijke visie en het innoverende bedrijfsbeleid dragen er zorg voor dat ook in de toekomst deze groei zeker zal worden doorgezet. Hierdoor is er in de organisatie ruimte gekomen voor een enthousiaste leider die een team van 15 medewerkers zal gaan aansturen, motiveren en ondersteunen. Van deze coach zal heel wat worden gevraagd, de eigenschappen als zelfstandig, nuchter, nauwkeurig, positief, oplossend gericht denkend en altijd naar het betere strevend moeten op het lijf zijn geschreven. Bekend zijn met steriel werken en beschikken over microbiologische basiskennis is hier bij zeker een pre. Daar staat tegenover dat Vitro Plus dan ook veel te bieden heeft. Naast een passend salaris volgens de CAO voor de weefselkweek, pensioenregeling zonder eigen bijdrage, collectieve ziektekostenverzekering, ANW-hiaat en een bonusregeling, zijn er alle kansen zich te ontplooien en mee te groeien in een uniek bedrijf. Ben je op zoek naar een echte uitdaging in een organisatie waar een goede sfeer hoog in het vaandel staat en beschik je over minimaal een HBO-opleiding en/of reeds opgebouwde leidinggevende ervaring richt dan een sollicitatie aan: Ard Stoutjesdijk, Bedrijfsleider Vitro Plus Industrieterrein "de Roterij 26" 4328 BA Burgh Haamstede Tel: 01 I 1-468088 www.vitroplus.nl www.alzheimer-nederland.nl Vergeet niemand. Wij zijn op zoek naar een jonge, enthousiaste voor gemiddeld 36 uur per week Vluchtelingen zijn blij met alles. Zoals een matras en een deken. Een jerrycan om water mee te halen. Een handdoek en wat zeep. Veel hoeft het niet te zijn. Giro 999. Stichting Vluchteling, Den Haag. vluchteling www.vluchteling.org G'«n «dwrttntie 'ffl De Betho te Goes is net bedrijf dat namens de zes gemeenten op de Bevelanden enThólen aangepaste werkgelegenheid biedt aan ongeveer 500 medewerkers in het kader van de Wet sociale werkvoorziening. De Betho bestaat uit een Industrieel Bedrijf Detacheringsbedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf De afdeling Personele - en Sociale Zaken bestaat uit de volgende onderdelen: Personeelsadministratie Bedrijfsmaatschappelijk werk Bedrijfsmedische dienst Salarisadministratie Personeelszaken Intake en opleidingen Functie informatie Op de afdeling Personele en Sociale Zaken zijn 9 mede werkers werkzaam. U verricht uw werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de Manager Personele en Sociale Zaken. U bent, binnen het onderdeel Intake en opleidingen, o.a. verantwoordelijk voor: De uitvoering van het scholings- en opleidingsbeleid; Het begeleiden van stagiaires en andere personen die zonder dienstverband werkzaam zijn bij De Betho; Het bewaken en verzorgen van de Wsw-herindicaties; Het Coördineren van de functionerings- en POP- gesprekken. Functie-eisen Sturende, sociale en organisatorische vaardigheden; HBO werk- en denkniveau; Goede contactuele vaardigheden; Grote mate van zelfstandigheid; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen; In het bezit van een rijbewijs B; Goede kennis van Microsoft Office programma's. Geboden wordt Een salaris van minimaal 1.733,00 en maximaal 2.558,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. Hoewel het in principe gaat om een dienstverband voor onbepaalde tijd, wordt u voor I jaar aangesteld in de B-Flex bv„ zijnde een onderdeel van De Betho. Bij gebleken geschiktheid wordt u na dat jaar een vast dienstverband aangeboden bij De Betho, waarbij de Gemeentelijke Arbeids voorwaarden van toepassing zijn. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór I december 2007 te richten aan De Betho, t.a.v. dhr. S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, Postbus 222,4460 AE Goes. Uw sollicitatie kunt u ook sturen via het e-mail adres sfaarts@debetho.nl. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Aarts, telefoon 0113 - 233 933. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op I I december 2007 op ons adres Klein Frankrijk 2 te Goes. Een psychologisch onderzoek op 17 december 2007 maakt deel uit van deze procedure. www.debetho.nl Giro 121 of bel 070 333 93 00 (ook voor verkooppunten)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 20