HAYS Goetheer Huissoon bv tekenaar-werkvoorbereider WM"" QJobTrack.nl Bankwerker Elektricien Inkoper Wij bieden Process Improvement Engineer Manager Productie Kijk ook op PZC Zaterdag 17 november 20071 27 £3oF leepswerf Oe Schroef PHsHHR! Scheepswerf de schroef le Sas van Gent is een internationaal opererende scheeps- reparatiewerf. Wij zijn een modern uitgeruste scheepswerf gelegen aan het kanaal van Gent naar Terneuzen. Wij houden ons, naast reparatie van schepen in binnen- en zeevaart, bezig met nieuwbouw in Oost-Europa, alsmede met technisch management voor diverse zeevaartrederijen. Wij zoeken ter versterking van ons team per direct Voert zelfstandig werkzaamheden uit, zowel in de reparatie als in de nieuwbouw van schepen Heeft een technische opleiding en praktische vakkennis Houdt zich bezig met preventief onderhoud, reparaties, aanleg en uitbreiding van elektrische systemen aan boord van schepen Heeft ervaring en een grote mate van zelfstandigheid Is verantwoordelijk voor de inkoop van materialen en diensten, onderhandelt over prijzen en condities, zorgt voor een goed voorraadbeheer en levert zodoende een grote bijdrage aan de verbetering van het inkoopresultaat. Heeft een (technische) vooropleiding op MBO niveau en goede communicatieve vaardigheden Functies met uitdagingen en verantwoordelijkheden in een gezond en expanderend bedrijf Een goede beloning, gebaseerd op opleiding err ervaring Heeft U interesse in de aangeboden functie, stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar: Wervenweg 1 4551 MC Sas van Gent t.a.v. de directie of via e-mail j.roest@deschroef.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld interieurbouw Clara's pad 67b 4451 HC Heinkenszand Tel. 0113 561625 Biezelingseweg 2a 4421 KN Kapelle-Biezelinge Tel. 0113 333040 Goetheer Huissoon is een regionaal werkend bouwbedrijf met ca. 30 vaste medewerkers, werkzaam in de woningbouw, utiliteitsbouw, onderhoudswerk en renovatie. Wij beschikken over een moderne timmerwerkplaats en een afdeling interieurbouw. Wij zoeken voor ons bedrijf, zo spoedig mogelijk, in een fulltime dienstverband: mlv Functie-inhoud: De tekenaar-werkvoorbereider verricht bouwkundig tekenwerk en levert assistentie bij de voorbereiding, planning en uitvoering van onze projecten. Functie-eisen: afgeronde opleiding bouwkunde op minimaal MBO niveau kennis van planningsprocessen beheersing van Autocad en relevante appiicatiesoftware collegiale en flexibele werkhouding Wij bieden: Een open werksfeer met een grote mate van zelfstandigheid. Salariëring conform opleiding en ervaring, volgens UTA CAO voor het bouwbedrijf. Reageren: Spreekt de functie u aan, stuur dan voor 1 december uw sollicitatiebrief met CV naar: Bouwbedrijf Goetheer Huissoon bv Biezelingseweg 2A, 4421 KN Kapelle of per email naar: info@goetheer-huissoon.nl Informatie: Voor verdere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer S. Huissoon, tel.nr. 0113-333040 of met de heer M. H. Goetheer, tel.nr. 0113-561625 Engineering Technology Onze relatie, Glasfabriek Sas van Gent (Sas Glas), maakt deel uit van de Franse multinational Saint- Gobain, die meer dan 200.000 medewerkers telt en in 54 landen actief is. Glasfabriek Sas van Gent is gespecialiseerd in de verwerking van vlakglas tot geëmailleerd glas, hoogtechnologisch zonwerend glas en gehard veiligheidsglas. De producten worden toegepast in de gevelbouw. Het Nederlands Instituut voor Beeld Geluid in Hilversum, het Wembley Stadion in Londen en de Sport City Tower in Doha zijn gebouwen die met gevelbeglazing van Glasfabriek Sas van Gent gesierd zijn. Glasfabriek Sas van Gent werkt volgens het uitgangspunt van continue verbete ring met behulp van World Class Manufacturing practices, zoals Lean Manufacturing, TPM-analyse, Value Stream Mapping en andere WCM-technie- ken. Sas van Gent Als Process Improvement Engineer bent u verant woordelijk voor het bedrijfsbreed signaleren van verbe termogelijkheden en het begeleiden en realiseren van verbeterprojecten met behulp van onder andere lean- technieken. U brengt productie-, logistieke en techni sche processen in kaart, maakt analyses en verbetert processen. Daarnaast begeleidt en faciliteert u het continue proces van efficiencyverbeteringen en fungeert u als vraagbaak op het gebied van lean. U draagt daar naast zorg voor de vertaalslag naar de werkvloer, door middel van coaching en begeleiding. Uiteindelijk is het doel om een verdere verbetering te realiseren in de huidige processen en te borgen dat er sprake is van een continue verbetering. U rapporteert aan de Algemeen Directeur. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde HBO opleiding in een technische rich ting, met tenminste 2 jaar ervaring in procesverbetering binnen een productieomgeving. U staat stevig in uw schoenen, bent tactvol en hebt overtuigingskracht. U kunt mensen op een enthousiaste manier begeleiden en coachen.U bent resultaatgericht en beheerst zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Ref. 23874. Sas van Gent In deze functie bent u verantwoordelijk voor het opti maal functioneren van de 3 productieafdelingen en de technische dienst. U stuurt direct 4 afdelingschefs aan en u geeft indirect leiding aan ca. 110 medewerkers. Naast het formuleren en uitvoeren van het productie- beleid bent u tevens verantwoordelijk voor de perso neelsbezetting, investeringsplannen en uitvoering en bewaking van budgetten en meerjarenplannen. U weet efficiencyverbetering, verbetering van de productie processen en verlaging van de productiekosten te reali seren. U maakt deel uit van het MT en zorgt voor een goede interactie tussen de verschillende interne afde lingen. Om deze verantwoordelijke functie succesvol uit te kunnen oefenen, beschikt u over een technische oplei ding op tenminste HBO-niveau met relevante leiding gevende ervaring in een (bouwgerelateerde) productie omgeving. Ervaring met WCM en kennis van glas zijn een pré. U bent analytisch sterk, gedreven en u ziet het als een uitdaging om veranderingsprocessen te bege leiden. U beheerst zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Kennis van de Franse taal is een pré. Ref. 23868. SAS GLASMÊfÊK^int-Cobam SAS VAN GENT ÊKÊtÊf'.ZiV. SoilitiOlK Uw brief en cv mailt u naar linda.ruijten@hays.com of bel voor meer informatie Hays Breda: 076-5420518. Gebruik als referentie het nummer bij de functie. Specialist Recruitment hays.nl Australia Austria Belgium Brazil Canada China Czech Republic France Germany Hong Kong Ireland Italy Luxembourg Netherlands New Zealand Poland Portugal Spain Sweden Switzerland UAE UK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 107