justion Advocaten Secretaresse (full time) vitro plus zoekt een leider ui Z3 Cl Kijk ook op Q JobTrack.nl 0311611 PZC Zaterdag 17 november 2007 I 25 EURO-MIT STAAL B.V. is een dochtermaatschappij van het Japanse handelshuis Mitsui Co. Ltd. met als mede aan deelhouder Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Het bedrijf is in 1991 opgericht als Service Center gespecialiseerd in het snijden van hoofdzakelijk dun transformatorstaai op maat ten behoeve van de diverse transformatorfabrikanten in Europa. Door sterke groei en optimalisatie van de onderneming zijn wij op zoek naar een COMMERCIEEL MEDEWERKER INTERNATIONAL SALES met de volgende kenmerken: een afgeronde commerciële HBO opleiding een goede beheersing van de moderne talen een service gerichte instelling en flexibel in doen en denken goede kennis van MS Office Als medewerker in deze functie maakt u deel uit van de afdeling Marketing Sales. In samenwerking met het Sales-team onderhoudt u bestaande handelcontacten en vormt u een schakel tussen de klanten en de productie eenheden bij EMS. Ook bent u mede verantwoordelijk voor het maken van analyses en forecasts ten behoeve van het management. Tevens zijn wij voor onze machinebedieningsgroep op zoek naar een ASSISTENT MACHINEBEDIENER die in het bezit is van: een VMBO opleiding in werktuigbouwkundige richting enige ervaring in een produktieomgeving bereidheid tot flexibele inzetbaarheid (ploegendienst) het diploma vakkundig werken met bovenloopkranen en vorkheftruckrijden is een pré Als medewerker in deze functie maakt u deel uit van de machinebedieningsgroep. Binnen de groep voert u werkzaamheden uit welke nodig zijn voor het volgens vastgestelde specificaties kunnen snijden van dun plaatmateriaal. Het zorgvuldig stellen van de snijmessen en het doorvoeren van de materialen in door de snijmachines behoren tot de hoofdtaken. Voor beide functies geldt dat het een afwisselende baan betreft waarbij het zelfstandig kunnen werken en het nemen van verantwoordelijkheden beloond worden met passende arbeidsvoor waarden gebaseerd op de CAO voor het Metaalbewerkingsbedrijf. Indien u denkt dat u de juiste persoon bent voor één van deze functies, stuurt u dan uw sollicitatie en C.V. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Euro-Mit Staal B.V., Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, t.a.v. de heer P.C.J. de Graaff of e-mail naar pzems@euro-mit-staal.com Euro-Mit Staal B.V. is gevestigd aan de Duitslandweg 7 in het Sloegebied, Vlissingen Oost, havennr. 1153. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ROTTERDAM - BREDA- MIDDELBURG Justion Advocaten is een snelgroeiend advocatenkantoor waar per 1 januari 2008 12 advocaten werkzaam zullen zijn. De ambitie om verder door te groeien is ruimschoots aanwezig. Voor de vestiging Middelburg zoeken wij z.s.m. een: De functie: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit telefoonaanname, correspondentie, dictaten uitwerken, bezoek ontvangen, archiveren en diverse andere ondersteunende secretariële werkzaamheden. Het profiel: U beschikt over een afgeronde (juridisch) secretaresse opleiding op MBO niveau, minimaal een MBO werk- en denkniveau, enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie en u hebt kennis van het MS-office pakket. U bent zelfstandig, pro-actief, daadkrachtig, spontaan en hebt een flexibele instelling. U hebt een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact op nemen met Anita van Oostrom op telefoonnr. 0118 -674074. Justion Advocaten biedt een functie binnen een dynamisch team. De sfeer onderling is open en informeel. De Justion Adviesgroep voert, in opdracht van Justion Advocaten, de gehele werving en selectieprocedure uit. Heeft u interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen aan: Justion Adviesgroep t.a.v. Anita van Oostrom Postbus 352 4330 AJ Middelburg of per email: avo@justion.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld "The fern firm", zoals Vitro Plus bekend staat, is een van de grootste geautomatiseerde varenproducenten van de wereld. Met meer dan 25 miljoen planten per jaar, verdeeld over ca 50 soorten, ontwikkelt dit weefselkweeklaboratorium zich in een sneltreinvaart. Een duidelijke visie en het innoverende bedrijfsbeleid draagt er zorg voor dat ook in de toekomst deze groei zeker zal worden doorgezet. Hierdoor is er in de organisatie ruimte gekomen voor een enthousiaste leider die een team van 15 medewerkers zal gaan aansturen, motiveren en ondersteunen. Van deze coach zal heel wat worden gevraagd, de eigenschappen als zelfstandig, nuchter, nauwkeurig, positief, oplossend gericht denkend en altijd naar het betere strevend moeten op het lijf zijn geschreven. Bekend zijn met steriel werken en beschikken over microbiologische basiskennis is hier bij zeker een pre. Daar staat tegenover dat Vitro Plus dan ook veel te bieden heeft. Naast een passend salaris volgens de CAO voor de weefselkweek, pensioenregeling zonder eigen bijdrage, collectieve ziektekostenverzekering, ANW-hiaat en een bonusregeling, zijn er alle kansen zich te ontplooien en mee te groeien in een uniek bedrijf. Ben je op zoek naar een echte uitdaging in een organisatie waar een goede sfeer hoog is het vaandel staat en beschik je over minimaal een HBO-opleiding en/of reeds opgebouwde leidinggevende ervaring richt dan een sollicitatie aan: Ard Stoutjesdijk, Bedrijfsleider Vitro Plus Industrieterrein "de Roterij 26" 4328 BA Burgh Haamstede Tel: 01 I 1-468088 www.vitroplus.nl w w kinder postzegels gratis advertentie uoor kinderen door kinderen Je ouders ziek door aids. Of ze zelfs verliezen daardoor. In Zuid-Afrika komt dat vaak voor. Kinderpostzegels helpt deze kinderen zodat ze in hun eigen huis kunnen blijven wonen. "Ik heb geen ouders meer. Dankzij de steun van Kinderpostzegels kan ik bij mijn oudere zus en neef blijven wonen, "■p-j Voor alle kinderen een veilig thuis. Ga naar www.kinderpostzegels.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 105