D U mnm QJobTrack.nl CHAUFFEUR PRODUKTIEMEDEWERKER Voorbewerker - Spuiter Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite JobTrack.nl Beleidsmedewerker Openbare Orde en Veiligheid (v/m) Geluk in je werk ELEKTRO MONTEUR(S) INSTALLATIEBEDRIJF MEULMEESTER Installateur/duizendpoot 20 Zaterdag 17 november 2007 PZC Kijk ook op Gevraagd in bezit van rijbewijs B C E eventueel parttime Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan import en export groothandel in vis en garnalen Zeevisgroothandel Poppe B.V. Postbus 8040 4330 EA MIDDELBURG Poppe Bedrijfswagens is PAF dealer voor Midden-Zeeland met vestigingen in Veere en Goes. Wij zijn op zoek naar een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitvoeren van reparatie, voorbewerken, en spuitwerk aan bedrijfswagens inclusief het opbouwen van accessoires. Wij vragen: - Enige ervaring als spuiter. - Iemand die servicegericht en klantvriendelijk is. Wij bieden: - Een prettige werkkring. - Uitdagende functie. - Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO kleinmetaal. Reacties sturen naar: Poppe Bedrijfswagens B.V. T.a.v. M.G. Poppe Veerseweg 83a 4351 NA VEERE O JobTrack De gemeente Oostflakkee is een gemeente van 10.000 inwoners en omvat de woonkernen Oude- Tonge, Ooltgensplaat, Den Bom mel en Achthuizen. Er bestaan goede wegverbindin gen (ook met het openbaar vervoer) met de randstad (Rot terdam ligt op circa 40 km), Zeeland en West Brabant. Op het gebied van recreatie zijn er ruimschoots voorzieningen aan wezig, met name op het gebied van watersport. Het gemeentehuis is gevestigd in Oude-Tonge. De gemeente Oostflakkee werkt nadrukkelijk samen met haar buurgemeenten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De organisatie van de gemeente bestaat uit zeven taakgebieden. Als gevolg van het intern doorschuiven van een collega ontstaat bij taakgebied Burger Bestuur Communicatie en Organisatie een vacature voor een: (fulltime) De functie omvat de volgende taken: - het actueel houden van het gemeentelijk rampenplan en rampenbestrijdingsplannen; - adviseren en coördineren op het terrein van rampenbestrijding en crisisbeheersing; - adviseren op het gebied van politiezaken en openbare orde; - ondersteunen van de burgemeester op bovengenoemde terreinen; - ontwikkelen integraal veiligheidsbeleid; - deelnemen aan verschillende regionale overlegvormen m.b.t. crisisbeheersing openbare orde en veiligheid - behandelen van brandweerzaken - overige voorkomende werkzaamheden Wij zoeken: Wij zoeken een collega met goede communicatieve eigenschappen. Een doortastende en initiatiefrijke persoon met een flexibele instelling, die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. Een collega met een vakgerichte HBO-opleiding die bereid is aanvullende opleidingen en cursussen te volgen. Het is een pré als je bekendheid en ervaring hebt met gemeentelijke rampenbestrijding en crisisbeheersing en/of ervaring hebt op het terrein van openbare orde. Je bent in het bezit van een rijbewijs en eigen ver voer. In verband met de werkzaamheden mag de reisafstand tussen wonen en werken maximaal 30 minuten zijn. Je draait mee met diverse regionale piketdiensten. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris voor deze functie bedraagt bruto maximaal 3639 (schaal 10) bij een 36-urige werkweek. De gemeente biedt een goede werksfeer, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en kent een flexibele invulling van de 36-urige werkweek. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij mevrouw S.P. van de Water van het taakge bied Burger Bestuur Communicatie en Organisatie, telefoonnummer 0187 - 64 71 36. Inlichtingen over de procedure kunnen worden verkregen bij de heer A.J. Rakers, hoofd van het taakgebied Burger Bestuur Communicatie en Organisatie, telefoonnummer 0187 - 64 71 30. Informatie over de gemeen te Oostflakkee kunt u vinden op www.oostflakkee.nl. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u tot 1 december 2007 sturen naar het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH te Oude-Tonge. U kunt uw sollicitatiebrief met cv ook mailen naar info@oostflakkee.nl onder vermelding van 'vacature beleidsmedewerker Veiligheid'. Mensen maken het verschil. Ook bij Dactylo. Daarom zijn wij altijd op zoek naar enthousiaste professionals die het beste uit mensen en hun werk willen halen. Gedreven mensen die het motto Dactylo doet wat met je in de prak tijk brengen. Dactylo heeft meer dan no vestigingen door het hele land, 4 Districtskantoren en een Servicecentrum in Hilversum. Naast Uitzenden, bieden we ook diensten als Detachering, Werving Selectie, HR Advies en Internatio nale bemiddeling. Dactylo doet wat met je. Voor ons vernieuwde pand in Terneuzen is Dactylo op zoek naar een: Vestigingsmanager (m/v) Het voelt als je eigen onderneming 'runnen', passend binnen de visie en strategie van Dactylo. Een leuke commerciële leidinggevende functie op HBO werk- en denkniveau waarin jij samen met je team verantwoordelijk bent voor het budget wat jullie hebben afgegeven. Het is een uitdagen de functie waarin je jezelf kunt ontplooien. Of je nu een startende of ervaren Vestigingsmanager bent. Om jouw doelstellingen te realiseren, coachen en ondersteunen we jou vanuit diverse disciplines binnen Dactylo. Voor de startende Vestigingsmanager hebben wij een stimulerend Managmenttrai- neeship en helpen wij je graag een treetje hoger. Voor de ervaren Managers zijn er ontwikkelingen op persoonlijk en professioneel gebied, bijvoorbeeld in de vorm van het leiden van meerdere vesti gingen om uiteindelijk door te groeien tot Districtsmanager. Een ontwikkeling die dus is afgestemd op jouw ambitie. Als vestigingsmanager van Dactylo Terneuzen vragen wij iemand met een breed netwerk in het bedrijfsleven binnen het werkge bied, die ook bereid is dit netwerk te onderhouden en uit te breiden. Je hebt geen 9-5 mentaliteit en bent woonachtig en goed bekend in het werkgebied Midden- en Oost Zeeuws Vlaanderen. Ben je overtuigd van Dactylo als werkgever? Reageer dan via: www. dactyl o.nl/weTkenbi j dac tyl o Of neem contact op onze recruiter met Marije Dijkstra 035 - 646 73 67 www.dactylo.nl Zoek je een nieuwe uitdaging voor 2008?? Functie: Zelfstandig en in prettige samenwerking met collega's. Complete aanleg van elektra installatie's in nieuwbouw, verbouw van scholen, kantoren, winkels, bedrijfsgebouwen en woningbouwprojecten. Profiel: lbo/ mbo elektrotechniek met enkele jaren ervaring in de licht-/ kracht- en alle zwakstroom installaties. Flexibel, goede communicatieve en sociale vaardigheden. Klant- en resultaat gerichte werkhouding Aanbod: Functioneren in een grote mate van vrijheid/ zelfstandigheid Een werkplek waar je kennis, kwaliteit en creativiteit optimaal benut kan worden Een bedrijfsauto wordt beschikbaar gesteld Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Prima werkklimaat en informele sfeer Is dit jouw wens dan kan je solliciteren binnen 14 dagen naar: lektrotechnie Ic Verhage Elektrotechniek BV Wemeldingse Zandweg 21, 4424 CP Wemeldinge info@verhage-elektrotechniek.nl Info per telefoon: 0113-622437 Earita r- "entra e verwan leaking-1 oocs Zinkwerk en Houtgestookte cv ketels Wij zijn een jong en veelzijdig bedrijf in de installatietechniek. Ook plaatsen wij Pellet- en Houtgestookte cv-ketels. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Zelfstandig werkende Wij bieden Een zeer afwisselende baan Goede salariëring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitaties binnen 2 weken richten aan: Installatiebedrijf Meulmeester Jan Vaderstraat 7, 4365 BH MELISKERKE Tel: 0118-561398, www.installatiebedrijfmeulmeester.nl Uneto-Vni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100