Zoek, Vind... fïlensen nq.nl 0 Een bekende overleden? teken het condoleanceregister Familieberichten Vv O i www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 321111 ff, 4 28 I Donderdag 15 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijderi: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzcadverterenn I Wij willen graag, mede namens onze kinderen en klein kinderen, een ieder bedanken voor de bloemen, kaarten en cadeaus met onze 60-jarige bruiloft. Het was een onvergetelijke dag voor ons. Dirk en Miny van Leuverden Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare broer en oom Ko op 't Hof Wij wensen Nellie en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Kapelle: E.J. Dalebout-op 't Hof Arnhem: J.E. op 't Hof 's Gravenpolder: W. op 't Hof Neven en nichten Een humoristisch, inventief, betrokken en mooi mens is overleden Petrus den Ouden sinds 1988 weduwnaar van Anna Maria Junius mijn lieve vader en mijn lieve opa. Hij heeft tot het laatste toe van het leven genoten. Wij zijn daar heel dankbaar voor. Geboren in Rotterdam op 24 juli 1912, overleden in Goes op 9 november 2007 Marian den Ouden Jetske Wijkei Oostsingel 12 Correspondentieadres: Grote Kade 16,4461 BE Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Elke dag is een mooie dag Om een nieuwe reis te beginnen Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een kort ziekbed is overleden Joop de Regt echtgenoot van onze collega Anneke de Regt-Van Maanen Wij wensen Anneke en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Astrid, Bert, Bianca, Coby, Corina, Denny, Eef, Ellen, Eric, Frans, Geert, Jan, Jantine, Jolanda, Joop, Jos, Jules, Lenet, Mary, Mientje, Minke, Nannie, Lidia, Patricia, Pethy, Peter, Pia, Riek. Rjet. Robert, Rosalien, Sandra, Sannie, Saïda, Sytske, Toon Gemeentelijke musea en afdeling Samenleving en communicatie gemeente Schouwen-Duiveland als een rode draad loop jij doormijn bestaan mijn houvast, mijn leven Kjirsti Verlost van de pijnen die haar de laatste twee jaar in zijn ban hielden, is tot ons grote verdriet overleden in verpleegtehuis "Ter Valcke" te Goes, onze lieve Kjirsti van Rooijen-Fransen Ze mocht slechts 45 jaar oud worden. Echtgenote van Nico van Rooijen Dochter van Ann van Berkum en partner Wim Grootjans Schoondochter van Ria en Koos van Rooijen en familie Goes, 13 november 2007 Persoonlijk afscheid van haar nemen is mogelijk op vrijdag 16 november van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler. Maalstede I a te Kapelle. Wij nodigen u uit om bij de crematieplechtigheid aanwezig te zijn op zaterdag 17 november om 11.45 uur in het crematorium Westelijke Oude havendijk 3 te Middelburg (bereikbaar via A58 afrit 38). Na de plechtigheid ontmoeten wij elkaar in de ontvangstkamer van het crematorium. Nico van Rooijen Noordelijke Achterweg 15 4424 EC Wemeldinge Met dank aan allen van de afd. palliatief van liet verpleegtehuis voor de liefdevolle zorg. Kjirsti houdt van roze bloemen Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer A. Vogel Wij zien terug op een periode van ruim 14 jaar, waarin hij, laatstelijk als communicatie- en beveiligingsbeambte bij de Provinciale Stoombootdiensten, in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drsK.M.H. Peijs voorzitter mrdrs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 14 november 2007 Heden 14-11-2007 vernamen wij dat Adrie Vogel is overleden op 12-11 -2007. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Club Jeu de Boules Middelburg be De Heer is mijn Herder Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mee, dat na een kortstondig ziekbed zacht en kalm is overleden, onze lieve zus, schoon zus en tante Maatje Weststrate-Oreel weduwe van Jan Weststrate in de leeftijd van 85 jaar. C.M. Rijn-Oreel P. Oreel T.C. Sonke-Weststrate E. Weststrate-van der Schraaf W. Sonke-Weststrate H. Weststrate-de Jonge Neven en nichten Goes, 15 november 2007 Correspondentie-adres: Familie C.J. Schout Brugstraat 9,4475 AN Wilhelminadorp Onze zus, schoonzus en tante is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen vrijdag 16 november van 19.00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 17 november om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum te Goes. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de belangstelling, in wat voor vorm dan ook, die wij van februari tot heden van u allen mochten ontvangen, willen wij u hartelijk danken. P. Gabriëlse en P. Gabriëlse-de Pagter Beatrixstraat 67 4361 EG Westkapelle Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Charles van Wijck We hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. W.E. van Wijck-Joziasse Liesbeth en Dennis Axel, november 2007 Alle titels Vow rcmsnrsaafeen achternaam of em Kei n. Aetrlsmsani 1 li Datums Per»oar. Kies ée gewenste pc?*5(3e voor u% 00 maar*! 5 ff 2006 i Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68