over 5 jaar niet meer nodig zijn Cantare kiest voor dubbelzijdig Fil™ A1 Gor1e met wereldlijk en religieus werk in Ecoscope GEEN TIJD OM UW DROOM AUDI/VW TE ZOEKEN? LAAT ONS 'M VOOR U VINDEN... krijgt vervolg waar anders? S PZC Donderdag 15 november 2007 27 GerechtsDeunvoarffersKantoor Zeeland Uit een exploot van gerechtsdeurwaarder B.J. Meijering d.d. 09-11-2007 blijkt, dat t.v.v. Samira Manirari. wonende te Krabbendijke. aan Abdellah Maniari, geboren 12-12-1967, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een verzoekschrift tot echtscheiding (subsi diair scheiding van tafel en bed), van 23- 10-2007 met aanzegging dat uiterlijk 27- 02-2008 een verweerschrift kan worden ingediend door een procureur bij de recht bank te Middelburg. Genoemde A. Maniari kan een afschrift van dit exploot met bijla ge verkrijgen op één van onderstaande adressen: Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes Concert in Jacobuskerk met veel verschil in opvattingen. door Ali Pankow RENESSE - Het koor Cantare laat zich van twee kanten horen tij dens het najaarsconcert zaterdag middag in de Jacobuskerk in Ren- esse. Onder de titel Dubbelzijdig brengt Cantare zowel wereldlijk als religieus werk ten gehore. Op het programma staan liederen van Bach, Brahms, Schubert en Reger. Pianist en organist Rien Balkenen de en de altviolisten Petra Flipse en Annette Jumelet begeleiden het koor. Onder het motto 'smaken verschil len', toonde dirigente Willie den Hollander zich bereid een zeer ge varieerd programma samen te stel len voor dit najaarsconcert. „Een deel van de leden voelde veel voor een niet-religieus concert, ter wijl er ook koorleden zijn die het heerlijk vinden juist wel religieuze muziek te zingen. Door van een aantal componisten zowel een reli gieus als een wereldlijk werk te kie zen, denk ik een goede midden weg te hebben gevonden", zegt Den Hollander. Volgens haar zal het bovendien voor het publiek aantrekkelijk zijn te horen hoe een componist met deze twee verschillende uitgangs punten omgaat. „Soms liggen bei de in eikaars verlengde, andere ke ren is er een duidelijk verschil tus sen de twee opvattingen", zegt de dirigente. Zij is ervan overtuigd dat Cantare de overeenkomsten en Cantare laat verschillen horen tussen wereldlijk en religieus re pertoire van componisten. Dat gebeurt tijdens het Najaarscon cert 'Dubbelzijdig' in Renesse. verschillen op boeiende wijze zal laten horen. Den Hollander bena drukt dat de verscheidenheid van het dubbelzijdige karakter van het concert ook nog op een andere ma nier tot uiting komt. Zo zal Cant are tien variaties op Die Forelle van Schubert zingen. Die variaties zijn gebaseerd op componisten als on der anderen Mozart, Beethoven, Weber, Wagner en Liszt. De liede ren van het koor worden afgewis seld met instrumentale intermez zo's van de drie solisten. Cantare continueert met dit optre den een bewust ingezette koers. Die houdt in dat het koor met elk concert wil verrassen, hetzij met de presentatie van een bijzonder instrument of met opmerkelijk re pertoire. Najaarsconcert koor Cantare, zater- dag 17 november, Renesse, Jacobus kerk, 16.00 uur. RENESSE - De vertoning van de be kende film An Inconvenient Truth van Al Gore onlangs in het Ecosco- pe in Renesse krijgt een vervolg. Gore kreeg inmiddels de Nobel prijs voor de Vrede 2007 toege kend voor de wijze waarop hij als Amerikaanse oud-vicepresident aandacht vraagt voor de door de mens gecreëerde klimaatsverande ringen. „Daar mag het echter niet bij blij ven. Actie is meer dan nodig", vindt Jos Catsman van het Ecosco- pe. In samenwerking met zeven kerken in de Westhoek, verenigd in de organisatie Windkracht 8 be legt het Ecoscope woendagavond een vervolgbijeenkomst. Centraal daar staat de vraag: 'Wat kunnen wij persoonlijk en als gemeen schap bijdragen om te voorkomen dat het klimaatprobleem tot een ramp leidt?' De bijeenkomst in het Ecoscope begint om 19.30 uur. Dokter Boon praat over diagnose en onderzoek Buitenboordmotoren duiken op in Duitsland Vrouw lichtgewond bij ongeluk bij Dreischor DREISCHOR - Een 32-jarige vrouw uit de gemeente Schouwen-Duive- land heeft gisterochtend nekklach- ten en snijwonden opgelopen toen zij met haar auto in de sloot reed. Dat gebeurde rond 6.40 uur aan de Nieuweweg bij Dreischor. De vrouw reed naar Nieuwerkerk, waarbij zij met haar auto in de berm raakte. Daardoor verloor zij de macht over het stuur. ZIERIKZEE - Dokter N. Boon is maandag spreker in het Alzheimer Café Schouwen-Duiveland in het mfc aan de De Huijbertstraat in Zierikzee. Hij praat vanaf 20.00 uur over diagnose en onderzoek. Het Alzheimer Café is een ontmoe tingsplaats voor mensen met de mentie en hun naasten, hulpverle ners en andere belangstellenden. GOES - De Duitse politie heeft twee Roemenen aangehouden op verdenking van diefstal van acht buitenboordmotoren uit jachtha vens aan Oosterschelde en het Veerse meer. De motoren werden in september gestolen. De Zeeuw se politie heeft ze in Duitsland op gehaald en geeft ze terug aan de rechtmatige eigenaren. Harry Thijsse en Johan Bax van het platform mensen met een beperking Schouwen-Duiveland bij de Zuidwellebrug in Zierikzee. foto Marijke Folkertsma tsy AUTOBEDRIJF 'SHEER ARENDSKERKE Vermetstraat 38 0113-561381

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 61