Zeeland PZC Stadhuis houdt lippen op elkaar V&D deÜRVKKERY WALCHEREN 41 25 31 Ruimen oude begraafplaats Arnemuiden begonnen ■■■Br"™1**- Provincie inspireert Vlissingen Nu 30% voordeel met Miles Money Pijn Dirk Kuijt laat zich geen complexen aanpraten Donderdag 15 november 2007 Advocaat Terneuzense 'drugsfamilie' verwijt justitie tunnelvisie Tip? redwalch@pzc.nl ARNEMUIDEN - Het ruimen van de stoffelijke resten op de uitvoert voor de gemeente Middelburg. Het is onduidelijk hoe- oude begraafplaats aan de Clasinastraat in Arnemuiden is be- veel graven er nog liggen. De stoffelijke resten worden verza- gonnen. Tot nu toe zijn er ongeveer driehonderd graven ge- meld en opnieuw begraven in een verzamelgraf op de huidige ruimd, meldt Kreuzen Begraafplaatsbeheer, dat de opdracht begraafplaats in Arnemuiden. Het hele gebied wordt geruimd. •- Drie weken geleden ontstond commotie omdat er geheid werd op de oude begraafplaats, die de laatste jaren als trap veldje diende. Op het veld worden nu huizen gebouwd. Op die plek is het ruimen nu begonnen. foto Ruben Oreel Ambtenaren krijgen gelijk: iedereen weet het, niemand zegt het. door Wendy van den Hurk Vl.iSSINGEN - De twaalf Vlissingse ambtenaren, die in juli naar huis werden gestuurd en daar bezwaar tegen aantekenden, hebben gelijk gekregen van de bezwarencommis- sie van de gemeente. Alleen durft niemand dat te bevestigen. In de stad en op het stadhuis is ie dereen er zeker van: volgens de be- zwarencommissie zijn de ambtena ren ten onrechte geschorst en advi seert de commissie het college om de schorsing terug te draaien. „Met andere woorden: sorry te zeg gen", zegt een ambtenaar, die niet met naam in de krant wil. „Alleen hoeven we dat niet te verwachten, dit groepje mensen kennende." De man is 'heel kwaad' dat hij het advies viavia moet vernemen. „Ter wijl ons was beloofd om als eerste De twaalf Vlissingse ambtenaren zijn in juli ten onrechte ge schorst. Dat heeft de bezwaren- commissie bepaald. Al durft nie mand dat officieel te zeggen. ingelicht te worden. Nu heb ik de uitspraak onofficieel gezien." De bezwarencommissie laat niets los over het advies dat ze heeft uit gebracht. „Om diverse redenen", zegt secretaris Kees Verheijen, die werkt op het stadhuis van Vlissin- gen. Bijvoorbeeld uit principe, legt voorzitter Wilma Antes uit. „Over onze adviezen doen wij nooit uit spraken. Wij zijn onafhankelijk en willen dat blijven. Het advies ligt nu bij het college. Die mag daar ge motiveerd van afwijken." Ligt bij het college? Wethouder Ti neke Verhage weet van niets. „Het stond niet geagendeerd op de ver gadering. Al sturen mensen brie ven, dat wil niet zeggen dat wij die meteen krijgen. En nee, dan ga ik daar ook niet zelf achteraan. Sowie so zou ik er niets over zeggen." door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Harry van Waveren weet het mooi gemaakt: als de ini tiatiefnemers van Sail voor 2012 met een mooi plan komen, dat de gemeente Vlissingen ondersteunt, zal de gedeputeerde zorgen dat de provincie het evenement spekt. Van Waveren zei toe een verzoek Markt 51 Middelburg T 0118 886 886 dan 'welwillend tegemoet te zul len treden'. Dat betekent hetzelfde als geld bijleggen. „Echter, ik noem geen bedragen, 2012 is nog zo ver weg. Maar ik geloof dat het de laatste keer vier of vijf ton was. Dat lijkt me een mooi bedrag. Ik hoop dat dit de organisatie inspi reert de zaken op te pakken." blader snel verder ZEEUWSE Tip? redactie@pzc.nl Het gevoel van algehele malaise overheerst. Geen spier in het lichaam die niet opspeelt. Tot op het bot toe laat het gure weer zich gelden. Met name benen en rug zijn ongenadig ten prooi ge vallen aan optrekkende kou. Dat alles maakt dat de Zierikzeese een beetje door het huis strom pelt. Liggen, zitten, lopen, het maakt geen verschil. Bij het le zen van de krant aan de ontbijt tafel laat ze het moede hoofd met een bonk voorover vallen. De gezinsjongste kijkt verbaasd op. Wanneer ze zich onder licht gekreun weer vermant stelt hij scherp zijn diagnose over de her komst van de pijn: „Dan moet je dat ook niet doen!" Actie geldig t/m zondag 18 november 2007, _24c91T zolang de voonaad strekt.* DE ENIGE ECHTE VOORDEELDROGIST VAN NEDERLAND! TROPICAL BLING BARBIE Met verschillende accessoires en juwelen voor in het haar. Leeftijd vanaf 6 jaar. vanavond vanaf 17.30 uur Brasseriemenu met uiensoep, wrap kip of geitenkaas en chocoladebrownie 15,00 en 12,50 (vegetarisch) Reserveren? bel 0118 - 886 866 vrijdag 16 november, 15.00 uur Willem Vermandere Van Blanche tot Blankeman nog 1 nachtje slapen morgenavond gaan wij om 24.00 uur open: we verpakken de nieuwe Harry Potter in een speciale Harry Pottertas kijk ook op: www.drukkerijmiddelburg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27