Palestij nen onderling slaags, zeven doden en Zit 4-daagse (d)TW16 koopavonden op 14,15, en 16 november tot 22.00 uur! zen/ Bende martelt immigrant maandenlang □e ZenZ Comfort: Collection! Houdt u van 8 Dinsdag 13 november 2007 pzc athene - Een man uit Kameroen die zeven maanden lang door een mensensmokkelbende werd vast gehouden en gemarteld, is gered door de Griekse politie. Drie verdachten, met een buiten landse nationaliteit, werden zater dag in Athene gearresteerd. Hun 32-jarige slachtoffer werd ook in Athene vastgehouden. De smokke laars hadden de zus van de man om een losgeld van honderddui zend euro gevraagd. De vrouw was daarop naar de politie gestapt, die de autoriteiten inlichtte. De Ka- meroener werd aanvankelijk maan denlang in een bebost gebied bui ten Athene vastgehouden. Daar werd hij met een kabel aan een boom vastgebonden. Hij werd ook geslagen met stukken hout en hem werden elektrische schokken toegediend. Om te voorkomen dat zijn geschreeuw aandacht zou trek ken, werd zijn mond dichtgetapet. De man ligt uitgeput in een zieken huis. Horloge van Josephine 900.000 euro waard geneve - Een horloge dat ooit toe behoorde aan keizerin Josephine de Beauharnais, de echtgenote van Napoleon, is gisteren op een vei ling in Genève in Zwitserlanc voor 900.000 euro verkocht. Da: liet het veilinghuis Christie's we ten. Het gouden horloge is in 180c gemaakt op verzoek van Josephi ne. In 1804 werden er diamanten op aangebracht. De naam van d( koper is niet bekendgemaakt. Vijf mensen in zuiden VS doodgeschoten los anceles - De Amerikaanse po litie heeft zondagavond laat in eet huis in de plaats Temecula, tei zuidoosten van Los Angeles, twe< mannen en twee vrouwen gevon den, die waren doodgeschoten Een derde vrouw had zware ver wondingen en overleed enkeli uren later. Over het motief en d< identiteit van de dader(s) tast di politie in het duister. Politie Italië brengt cocaïnehandel slag toe rome - De Italiaanse politie heef I gisteren tientallen vermeende co caïnehandelaren gearresteerd. Eer aantal van hen is volgens de poli tie gelieerd aan de Ndrangheta, df Calabrese maffia. In totaal zijn 47 arrestatiebevelen uitgevaardigd. De handelaren worden verdacht vanl het importeren van coke uit Zuid-Amerika, via Spanje en Ne derland. Ongeveer 200 politieagent ten waren betrokken bij de actie. Koerdische rebellen ontvoeren Turken ankara - Koerdische rebellen heb ben in het zuidoosten van Turkijf eergisteravond zeven mensen ont voerd. Onder de ontvoerden zijt twee dorpswachten. Dit heeft he particuliere persbureau Dogan gis teren gemeld. Gisterochtend voer den Turkse troepen granaatbe schietingen uit op Koerdische re bellen die probeerden vanuit he noorden van Irak Turkije binnet te glippen, aldus Dogan. Harnas schiet op Fatah-aanhangers bij herdenking Arafat. gaza-stad - Ordetroepen van Ha rnas hebben gisteren in de Ga- zastrook het vuur geopend op een menigte van zo'n 250.000 Fatah-le- den die de drie jaar geleden overle den Yasser Arafat herdachten. Daarbij zijn volgens medische bronnen zeker zeven doden en 85 gewonden gevallen. De bijeenkomst, de grootste steun betuiging aan Fatah sinds de machtsovername door Hamas in de Gazastrook in juni, werd gehou den op een plein in het centrum van Gaza-stad. Toen er schoten klonken vluchtten de in geel gekle de Fatah-aanhangers alle kanten uit, terwijl gemaskerde veilig heidsagenten van Harnas schie tend door de straten renden. Lijf wachten van hoge Fatah-functio- narissen wierpen zich op hun ba zen en trokken hen van het plein weg. Na twee uur was het plein in handen van honderden gewapen de Hamas-Ieden. Er waren ook nog honderden demonstranten in de buurt die probeerden weg te ko men. Sommigen werden door de mannen van Harnas gearresteerd en hier en daar klonk geweervuur. Een ooggetuige, een zekere Abu Sa- mir, zei dat de Hamas-strijders blijkbaar zonder aanleiding waren gaan schieten. „Ik zag wreedheid. De Palestijnse president Abbas heeft drie dagen rouw afgekon digd nadat ordetroepen van Ha mas gisteren het vuur openden op een menigte Fatah-leden. Ik zag strijders op mensen schie ten. Ik zag dat ze een jongen gre pen en hem sloegen met een stok." De Palestijnse president Mahmoud Abbas kondigde voor de doden en gewonden drie dagen rouw af en verordende dat Pales tijnse vlaggen halfstok werden ge hangen. Hamas-functionarissen be schuldigden Fatah ervan het ge weld te hebben uitgelokt. Voor de bijeenkomst werden Fatah-strij- ders in de omgeving van het plein gestationeerd, zei een woordvoer der van het Hamas-ministerie van Binnenlandse Zaken. „Er was een duidelijke poging chaos terug te brengen." Harnas arresteerde 27 ac tivisten die bij de voorbereidingen van de bijeenkomst betrokken zou den zijn geweest. Bij een kantoor van Fatah zouden computers in be slag zijn genomen. Kritiek op zwarte lijst terreurverdachten straatsburg - Het parlement van de Raad van Europa heeft zware kritiek op de zwarte lijsten met vermeende terroristen zoals de Verenigde Staten en de Europese Unie die gebruiken. De procedures zijn 'geheel arbitrair en hebben geen enkele geloofwaardigheid', al dus een resolutie waarmee de justi- tiecommissie van het parlement van de Raad van Europa gisteren instemde. Josephine de Beauharnais archieffoto De comfort collection is een substantieel onderdeel van de ZenZ-collectie. Daarnaast behoren relaxfauteuils altijd al tot één van de specialiteiten van TMC Kruiningen. Waar het om draait binnen deze collecties is kwalteit en comfort. Het gehele jaar door zijn we hiermee prominent in beeld. Eén keer per jaar plaatsen we comfort op een speci ale wijze voor het voetlicht en dit jaar doen we dat deze week! Het is een absolute relaxweek in Kruiningen met de Zit 4-daagse van 12 tot 17 november. Fauteuils, de nieuwste modellen! Met alle mogelijke opties rechtstreeks van de Brusselse meubelbeurs. Nu met kortingen van Kom dan deze week absoluut naar TMC Kruiningen! Wij bieden u veel comfort, zonder of met alle denkbare opties (elektrisch verstelbaar, massage etc.]. Deze week doen we dat tegen uitzonderlijk lage voordeelprijzen! Graag tot ziens tijdens onze Zit 4-daagse! mnrtjr "uy showroom model/en met interessante Q&n! TMC Woonwinkels Kruiningen Zandweg 1b C01 1 3) 38 36 36

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8