Q. mensenlinq.nl Een bekende overleden? Zoek, Vind... teken het condoleanceregister Familieberichten www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! ■pi» 26 I Dinsdag 13 november 2007 PZC Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte twee jaar heeft gedragen, nemen wij met verdriet afscheid van mijn lieve man, onze pa en mijn superopa Johannes Gijsbertus Vergouw Jan Zijn positieve houding en vechtlust laten diepe indruk na. Benschop 21-9-1949 Goes 12-11 -2007 Goes: Ans Vergouw-van den IJssel Biezelinge: Jan en Hanneke Anne Goes: Heidi Correspondentieadres: Adenauerstede 44-76 4463 GH Goes Onze welgemeende dank gaat uit naar dr. Gevaert voor de liefdevolle begeleiding. De uitvaartdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op donderdag 15 november om 11.30 uur in de Parochiekerk van de Heilige Maria Magdalenakerk te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium van Middelburg. Weste lijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Het is de wens van Jan om i.p.v. bloemen een donatie te geven aan dr. De Haas. Dit is mogelijk tijdens de collecte of in de bus achter in de kerk. Geen bezoek aan huis Na een jarenlange vriendschap zijn wij zeer bedroefd door het overlijden van onze buurman die een vriend werd Jan Vergouw We wensen Ans, Jan, Heidi, Hanneke en Anne veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Hans en Suus Malou en faimy Frank en Femke Bedroefd zijn wij door het overlijden van Jan Vergouw "Johnny P." Sinds 1994 heeft hij als bestuurslid clubhuiszaken de Goese Rugbyclub Tovaal op de kaart gezet. Wij hebben veel respect voor zijn wilskracht en voor de manier waarop hij tot enkele dagen voor zijn overlijden betrokken bleef bij "zijn" clubhuis. Wij wensen Ans en de verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Goese Rugbyclub Tovaal Dankbetuiging De toekomst behoort aan hen die er vertrouwen in hebben. Axel, november 2007 Uw hartverwarmende medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van mijn geliefde Bert, onze lieve pa, schoon vader, opa en vriend Hubertus Wink is voor ons een grote steun en troost geweest. Onze oprechte dank daarvoor. R.L. Roctus-de Schepper kinderen kleinkinderen Warm en dierbaar zijn de herinneringen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 u itvaartverzorgi ng de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Datum Periode Kies de gewenste ps'tods voor m zoekopdracht. 00 <4 I maand if 20SS ÜEÜX3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48