voor jezelf maken mag nooit' i Vogelverenigingen houden kampioenschap Opheffingsuitverkoop Kortingen tot 70% op alles VanBoven Juweliers Vlissingen Introductieles bewegingsoefening durea Robbert Lavën Prosta Totaal: j_4 3 halen 2 betalen! Prosta Totaal voor een gezonde prostaatfunctie. Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN S pzc Dinsdag 13 november 2007 23 De (H)eerlijke voorverkoop is begonnen van onze ruil uw "TuiiTuiw oudegoudin!_ Walstraat 90 0118-413635 oude zjlverj"! dreischor - Bewegingsdeskundige Satsavya Mertens geeft woensdag ochtend in het dorpshuis in Dreischor een introductieles over beweging volgens de zogeheten Trager-methode. Doel daarvan is met simpele bewegingen allerlei spanningen uit het lichaam los te maken. De introductieles wordt ge geven tussen 10.00 en 11.00 uur. noordwelle - Wie is de eigenaar van de vijf beste vogels op Schou wen- Duiveland? Die vraag wordt beantwoord tijdens de jaarlijkse vogelshow van vogelvereniging De Schouwse Zanger, vrijdag en zater dag in Noordwelle. De twee eilandelijke vogelvereni gingen de Nachtegaal en de Schouwse Zanger spelen in compe titieverband tegen elkaar om de kampioenstitel. De eigenaar van de vijf beste vogels (die gedurende twee shows zijn beoordeeld) wordt tot Kampioen van Schou- wen-Duiveland gebombardeerd. Behalve dit kampioenschap kan er worden genoten van meer dan tweehonderd vogeltjes. Onder meer diverse kanariesoorten, tro pen- en grote parkieten maken hun opwachting. Zoals gebruike lijk wordt het enveloppenspel ge speeld en kunnen mensen zich aanmelden als lid bij De Schouwse Zanger. De vogelshow in het dorpshuis van Noordwelle is vrij dag geopend van 19.00 tot 22.30 uur en zaterdag van 13.00 tot 18.00 uur. PODO - POINT* Zorg voor Voet 8* Schoen SEGEERSSTRAAT 2.9 MIDDELBURG Workshop improvisatietheater noordgouwe - Onder het motto improviseren kun je leren, houdt Reint Laan aanstaande zaterdag een workshop improvisatietheater in Noordgouwe, Laan heeft met de stichting tot behoud van Roodkap je en de Wolf inmiddels ruime er varing in improvisatietheater. De workshops zijn bedoeld om de deelnemers te leren spelen met hun mogelijkheden, zowel op het gebied van bewegen als op het ge bied van spel. Informatie en opge ven via www.roodkapje.nl. Geestelijk repertoire in Nieuwe Kerk Zierikzee zierikzee - De familie Stouten en het echtpaar Knops geven op zater dag 17 november een concert in de Nieuwe kerk in Zierikzee. Het pro gramma bevat zowel geestelijk- als populair-klassiek repertoire. De familie Stouten is geen onbe kende op Schouwen-Duiveland. De muzikale familie uit Kerkwer- ve treedt regelmatig op met geeste lijk repertoire. Het echtpaar Knops vormt een muzikale aanvulling met harp en orgel. Het optreden begint om 20.00 uur. Ouderenbonden praten over hulp bij dementie goes - Provinciaal Overleg- en Sa menwerkingsverband Ouderenor- ganisaties (POSO) houdt vandaag een voorlichtingsavond over de mentie. Paulien Tazelaar, sociaal psychiatrisch verpleegkundige bij Emergis Ouderenpsychiatrie ver telt onder meer over het verschil met vergeetachtigheid, betrokken heid van de omgeving en hulpmo gelijkheden. Aanvang 14.00 uur in hotel Terminus in Goes. Aanmel den kan via het Klaverblad 0118-582503. Schap gebruikt minder bestrijdingsmiddelen middelburg - Waterschap Zeeuw se Eilanden gebruikt minder be strijdingsmiddelen. Volgens eigen zeggen zelfs 98 procent minder in vergelijking met 1999. Volgens het waterschap voldoet de organisatie nu aan de doelstellingen van het Convenant Duurzaam Beheer: al leen bestrijdingsmiddelen gebrui ken in uitzonderingssituaties. De bestrijding van onkruid door het schap gebeurt nu door maaien, wieden, schoffelen, verbranden, borstelen of met heet water. Nu 135 tabletten van 53,85 VOOr 35,90! normale prijs 17,95 per stuk Krachtige prostaatformule met vitaminen en antioxidanten Voorzitter van het werkbestuur A. Bongers zit nog steeds graag achter de knoppen. foto Marijke Folkertsma www.derodepilaren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 39