Familieberichten 24 Dinsdag 13 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd hebben wij kennis moeten nemen van de heer Guus Bleyenberg Wij wensen onze collega Oda, dochter Nadia en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Je collega's van de Intensive Care Ziekenhuis Zorgsaam te Temeuzen Met ongeloof en grote verslagenheid hebben bestuur en medewerkers van waterschap Hollandse Delta kennisgenomen van het plotselinge overlijden van hun geliefde secretaris Joop van Gerdingen Hij is 58 jaar geworden. Als oprechte waterschapper heeft Van Gerdingen gedurende zijn loopbaan met grote toewijding en gedrevenheid zijn talenten ingezet voor het succes van waterschap Hollandse Delta en de rechtsvoorgangers. Wij zullen Joop vreselijk missen. Wij wensen zijn echtgenote Anneke, hun kinderen en verdere familie veel sterkte toe om het verlies te dragen. Bestuur en medewerkers waterschap Hollandse Delta Wij zijn verdrietig om het verlies van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Fien van der Have-van Dijke Oosterland, W. van Dijke Bruinisse, A. van Dijke C. van Dijke-Bolle Emmeloord, K. van Dijke J. van Dijke-Verhoek neven en nichten Bruinisse, 10 november 2007 wa Zover wij konden zijn wij met je meegegaan, de laatste fase moest je alleen doorstaan. Moeder, je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Heel trots zijn wij, zo een moeder en oma te hebben gehad. Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorg zame moeder en oma Hendrika Lepoeter-Zuidweg weduwe van Dirk Lepoeter in de leeftijd van 80 jaar. Culemborg: Hannieen HansTreffers-Lepoeter Jochem en Narda Henrike Diederik Monster: Diana en Peter Ruwaard-Lepoeter Wemeldinge: Henny en Ron Snoodijk-Lepoeter Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeg huis "Ter Valcke" voor de zorg aan beide ouders gegeven. Goes, 12 november 2007 Correspondentie-adres: Herdershoefje 1 4424 DA Wemeldinge De rouwdienst zal plaatsvinden op vrijdag 16 november om 11.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zullen we moeder, oma, begraven op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de consistorie van de kerk. Waar je ook bent, ik zou het niet weten. Niet in tijd of afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zo dichtbij. Na een moeilijke periode is rustig van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder Cornelia Fastenau-Hollebrandse sinds 1999 weduwe van Izaak Fastenau In de leeftijd van 95 jaar. Cobi Fastenau Frits Dierikx 10 november 2007 Nieuwerkerckeplein 22 Correspondentieadres: van Heemskerckstraat 32 4335 HZ Middelburg Gelegenheid om afscheid van ma te nemen op woensdag 14 november a.s. van 16.00 tot 16.30 uur in haar eigen huis aan het Nieuwerkerckeplein 22 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 november om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in de aula van de begraaf plaats. Onverwacht is overleden de moeder van Cobi en Frits Cornelia Fastenau-Hollebrandse Voor ons was zij een lieve vrouw. mevr. M.C. Dierikx kinderen en kleinkinderen November 2007 Daar te zijn waar nimmer tranen vloeien. Verdrietig, maar dankbaar dat aan haar lijden een eind is gekomen, delen wij u mede, dat toch nog onverwachts is overleden Pieternella (Nel) Flipse Wissenkerke, t Goes, 27 april 1921 11 november 2007 Goes: J. van Liere-Flipse Vlissingen: M.W. Jansen-Flipse Neven en nichten Correspondentie-adres: P. Duinkerke Populierenstraat 70 4462 BG Goes De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 15 november om 12.30 uur in de kerkzaal van Zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 14.00 uur plaatshebben in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Hij heeft zijn strijd gestreden Zijn wereld, wercl steeds kleiner om hem heen Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand "Hij alleen Met droefheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons is ge weest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Blaauwe Hofke 61 van ons is heengegaan mijn man en zorgzame vader Leon Lodewijk Kint Lon echtgenoot van Gemma Kindt op de leeftijd van 77 jaar. Kloosterzande: Gemma Kint-Kindt Kloosterzande: Harry Kint Hulst, 12 november 2007 Corr.adres: Cloosterstraat 67 4587 CB Kloosterzande De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 november om 10.30 uur in de kerk van de Fl. Martinus, Parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof in Klooster zande. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel "De Linde". Gelegenheid tot afscheid nemen van Lon op donderdag 15 november van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van woonzorgcentrum Antonius. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze tante facomina van Loo - Mina - in de leeftijd van 88 jaar. Breda: Piet en Margit Danielle Breda: Jacques en Ria Breda: Willem Ellewoutsdijk: Piet en Sonja 's-Gravenpolder: Bram Hansweert: Jacques en Jannie Amando, Roberto, Eric Eversdijk: Maddie en Adrie André en Miranda Kapelle: Ans en Jan Bob en Wendy, Tijs Dirk-Jan en Carolien, Finn Anne 11 november 2007 Correspondentieadres: Fatimastraat 164, 4835 BG Breda De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 15 november om 11.15 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 10.45-11.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het rouwcentrum. Na de begrafenis is er in het 'Dorpshuis' te Driewegen gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid vernamen wij dat vrijdag jl. is overleden onze geliefde zwager en oom Willem Leijnse C.W.Leijnse (in herinnering) M. Leijnse-Wisse L.Wisse-de Visser A. Wisse (in herinnering) In herinnering: J. de Korte en A.M. de Korte-Wisse; A.Verhage en M.A. Verhage-Wisse Neven en nichten Vrijdag 9 november is overleden onze lieve zus. schoonzus en tante San Reijnhout-Molhoek G.P. Molhoek (in herinnering) J. Molhoek-Kole A. Molhoek- de Jonge C. de Jonge G.A. Molhoek J. Molhoek-van Moolenbroek A. Molhoek-Freeman Neven en nichten Wij denken met liefde aan haar terug.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26