verbrand maar werk gaat door Schap gebruikt minder bestrijdingsmiddelen Opheffingsuitverkoop Kortingen tot 70% op alles Van Boven Juweliers Vlissingen Spelcomputers en tv gestolen Thuis in.... Hypotheken Verzekeringen Pensioenen durea Wj Prosta Totaal: 3 halen 2 betalen! Prosta Totaal voor een gezonde prostaatfunctie. Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN W pzc Dinsdag 13 november 2007 23 De (H)eerlijke voorverkoop is begonnen van onze TüïFüw ruil oudegoudji Wal straat 90 0118-413635 oude zilver inl middelburg - Bij een inbraak in een woning in de Bagijnhof in Middelburg is het afgelopen week einde een televisie gestolen. De dief ging er ook vandoor met twee spelcomputers en enkele dvd's. De politie heeft de zaak in onderzoek. Er was gisteren nog niet bekend welke waarde de gestolen goede ren hebben. middelburg - Waterschap Zeeuw se Eilanden is erin geslaagd het ge bruik van bestrijdingsmiddelen fors terug te dringen. Volgens ei gen zeggen zelfs met 98 procent als gekeken wordt naar 1999. Volgens het waterschap voldoet de organisatie nu aan de doelstellin gen van het Convenant Duurzaam Beheer. Daarin staat met name dat er geen bestrijdingsmiddelen ge bruikt mogen worden, behalve bij uitzonderingssituaties. Het waterschap heeft het gebruik fors teruggedrongen omdat die be- strijdingmiddelen schadelijk zijn voor de kwaliteit van het water. Gehoopt wordt dat gemeenten dat voorbeeld volgen. Het waterschap bestrijdt het on kruid nu vooral door het te maaien, te wieden, te schoffelen, te verbranden, te borstelen of met heet water te lijf te gaan. Daar naast wordt er met houtsnippers gewerkt en worden plantvakken ingezaaid met klaver. Volgens het waterschap zijn de ervaringen posi tief maar kost deze werkwijze wel meer geld. RISICOBEHEER Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118 - 615151 www.donrisicobeheer.nl Van het bedrijfspand van Fabory op het Middelburgse bedrijventerrein Arnestein, is niet veel meer over. De verkoolde resten van de magazijnvoorraad bie den een troosteloos uitzicht. foto Lex de Meester Ouderenbonden praten over hulp bij dementie goes - Provinciaal Overleg- en Sa menwerkingsverband Ouderenor- ganisaties (Poso) geeft vanavond voorlichting over dementie. Pau- lien Tazelaar, werkzaam bij Emer- gis Ouderenpsychiatrie vertelt over het verschil met vergeetachtig heid, betrokkenheid van de omge ving en hulpmogelijkheden. Aan vang 14.00 uur in hotel Terminus in Goes. Aanmelden kan via het Klaverblad 0118-582503. Jesmiatka bespreekt chronische ziekten middelburg - Homeopathisch arts S. Jesmiatka geeft vandaag een le zing in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Jesmiatka doet dat op verzoek van de afdeling Zeeland van de Vereniging Homeopathie (KVHN). Hij gaat dieper in op de toepassing van homeopathie bij chronische ziekten. Jesmiatka heeft een homeopathische artsen praktijk in Aagtekerke. De lezing in de aulazaal van de Zeeuwse Bi bliotheek begint om 20.00 uur. P O D O - POINT Zorg voor Voet 81 Schoen en Robbert Lavën SEGEERSSTRAAT 29 MIDDELBURG 21e Historische Studiedag in Vlissingen vlissingen - In het stadhuis van Vlissingen wordt vrijdag 16 novem ber de 21e historische studiedag ge houden. De organisatie is in han den van het Koninklijk Zeeuws Ge nootschap der Wetenschappen en het Vlissingse Gemeentearchief De bijeenkomst begint om 13.00 uur. Er wordt tijdens deze studie dag gesproken over literatuur door de eeuwen heen. Aan de orde komt onder andere het werk van de 250 jaar geleden geboren Vlis singse dichter Jacobus Bellamy. Nu 135 tabletten van 53,85 VOOr 35,90! riormaleprijs 17,95 per stuk - tfrosta frrosta Krachtige prostaatformule met vitaminen en antioxidanten www.derodepilaren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25