familieberichten 8 I Maandag 12 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Verjaardag L.Ph. Westhoff, 80 jaar Op 11 november ben ik tachtig jaar geworden. Ik vind dat een groot voorrecht en ben daar erg dankbaar voor. Ieder die dat gevoel met mij wil delen nodig ik uit op vrijdag 16 november in het Grand Café van het Spiegel- theater (op het Arduinterrein aan de Koudekerkseweg) tussen 16.00 en 19.00 uur met mij het glas te heffen op dit heugelijke feit. Het bereiken van deze leeftijd is geen verdienste van mij, maar ontvangen om niet, daarom heb ik liever geen cadeaus. Wie persé iets weg wil geven, er zijn zoveel mensen die het nodig hebben, denk daar dan aan! Helaas is onze vriend fan Arkenbout plotseling overleden. Wij zullen hem ontzettend missen. Lieve Els, kinderen en familie, heel veel troost en sterkte van Je golfvrienden: Sjoerd en Els Dirk en Conny Lex en Madeleine Joop en Ria Pieter en Joke Jan Bart Casper en Monique Zierikzee, 8 november 2007 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van jan Arkenbout vader van ons lid Gonneke Wij wensen haar en haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Ladies' Circle Schouwen Duiveland Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoon moeder, onze oma en oma Betsie Elizabeth Pieternella Merrelaar Betsie weduwe van Teun Baas geboren 10 februari 1921 te Hoofdplaat overleden 10 november 2007 te Oostburg Oostburg: Piet en Jopie Baas-deLobel Sandra en Peter Melanie Kruiningen: Anita Manuel Stephanie en Andre Correspondentieadres; P. Baas Grotendam 17, 4501 BT Oostburg. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van verzorgingstehuis "deStelle", afdeling Klaverblad voor de liefdevolle verzorging. De uitvaart zal plaatsvinden op woensdag 14 november 2007 om 14.00 uur in zaal "de Babbelaar"in verzorgings tehuis "de Stelle"te Oostburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis in voornoemde zaal. Wilt u indien, u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het leven kan prachtige kleuren hebben, iedere kleur die je eraan geeft. Want degene die het leven inkleurt, is degene die het leven leeft. Na een kort ziekbed is toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, papa en zoon Augustinus Martinus Johannes Bleyenberg Guus echtgenoot van Oda Martha Leonce Bleyenberg-van Waes Temeuzen f Emmadorp 11 maart 1956 9 november 2007 Emmadorp: Oda Bleyenberg-van Waes Nadia Sluiskil: Ma Bleyenberg-Dobbeleir Pa Bleyenberg in herinnering Parallelweg 3,4568 PS Nieuw Namen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 14 november om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze smart. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen te vroeg, is overleden onze broer, schoonbroer en oom Guus Bleyenberg Carla en Piet Brasser-Bleyenberg Marijke en Cees Henzen-Bleyenberg Leon en Marian Bleyenberg-Minnebo Ingrid en Piet Moes-Bleyenberg Neven en nichten. "Alles heeft zijn bestemde tijd.... Prediker 3 In zijn vertrouwde omgeving is rustig ingeslapen mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Pieter Gerrit van den Bosse echtgenoot van Catharina Meijers in de leeftijd van 84 jaar. Axel: C. van den Bosse-Meijers Middelburg: An ja en Jack Stins-van den Bosse Esther Axel, 11 november 2007 Corr. adres: Grote Sternstraat 11 4332 DH Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 15 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Heden is overleden onze gewaardeerde zwager en oom Piet van den Bosse echtgenoot van Cathrien van den Bosse-Meijers Wij wensen onze zus en familie heel veel sterkte voor de toekomst. Domburg: J. van Hekken-Meijers kinderen en kleinkinderen Serooskerke: H.L. Meijers N. Meijers-Christiaanse Serooskerke, 11 november 2007 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Vandaag is na een moeilijke strijd, van ons heengegaan mijn lieve partner en moeder Rita Bertha Johanna de Witte Partner van Abraham Anthonie Dierkx s Sluis 23 mei 1940 t Brugge 10 november 2007 Sluis: A.A. Dierkx Akkrum: Christie en Klaas Wietse Hoogstraat 66 4524 AE Sluis De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 15 november om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. Samenkomst familie aan de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Bedroefd, maar bijzonder dankbaar voor de vele jaren waarin wij hebben mogen genieten van zijn goedheid en levensblijheid, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze fijne vader, allerliefste opa en mijn overgrootvader Ferdinand van de Dood Drager van het mobilisatie - oorlogskruis A 29 november 1922 t 10 november 2007 Gertruda van de Dood-Gommans Anne-Marie Anouk en Steve Amy Mark en Fleur Paula Geertsemastraat 8 4384 DD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Fer te nemen op donderdag 15 november van 10.15 tot 10.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het RK gedeelte van de Algemene begraafplaats te Vlissingen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na een lang leven is overleden mijn lieve zus en onze bijzondere tante Johanna Pieternella Entink Jopie "Zij wilde graag 100 worden Middelburg Middelburg 19 augustus 1911 t 10 november 2007 Bilthoven: Ina Compeer-Entink Neven en nichten De afscheidsbijeenkomst voor Jopie vindt plaats op vrijdag 16 november om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Marijke Entink, Stelleweg 1,4481 NA Kloetinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8