ien en niet meer scoren struikelt over Rodriguez Af:: 1 PZC Maandag 12 november 2007 37 Karakteristiek Kloetinge-Ajax 0-2 (0-1). 41. Sérgio Cameron 0-1, 90+7. Paul Michielsen 0-2. Scheids rechter: C.B. van Duyn (Katwijk). Gele kaart: Quincy Bi- londa, Vincent de Groot, Siver Abdulrahman, André Hofstee (Ajax). Aantal toeschouwers: 500. Kloetinge: Jaco van der Schee; André Siereveld, Bram Plomp (67. Bésar Xhoxhaj), Arjan van der Smissen, Joffrey Geldof; Niels Kole, Etiënne Mallie (46. Corné Schilperoort), Jaap Es- ser; Joël Manusama (46. Robin de Pagter), Daan Esser en Regi- lio Pinas. Kloetinge staat lang droog Kloetinge wacht al bijna 5,5 uur op een doelpunt. Alleen vorig seizoen stond de hoofdklasser nog langer 'droog'. Ir *"'y Minuten Seizoen 360 2006/2007 323 2007/2008 293 1995/1996 291 2006/2007 269 2000/2001 267 2005/2006 235 1998/1999 223 2001/2002 209 2005/2006 serie nog niet afgelopen foto Willem Mieras PZC Rolant Quist bron Rudy Boogert steekbal van Kole onder zijn voet door te laten glippen. Hij herstelde zich op tijd. Voor de slechte eerste helft teken de ook Ajax. De ploeg creëerde zelfs in negentig minuten geen en kele kans. „We gaven vandaag niet thuis", erkende trainer Constan- tijn Schouten. „Als ik een neutrale toeschouwer zou zijn geweest, was ik in de rust naar huis gegaan. De ze wedstrijd verdiende geen win naar." Als een diamant op een mesthoop lag het doelpunt van Ajacied Sér gio Cameron. Hij nam vlak voor rust bij de zijlijn, halverwege de helft van Kloetinge, een vrije trap. Een voorzet leek aanstaande, maar Cameron deed het anders. Met de buitenkant van zijn linkerschoen kogelde hij de vrije trap in de krui sing bij de tweede paal. „Een we reldgoal", vond aanvoerder Daan Esser. Die goal gooide het spelbeeld over hoop. „We zijn eigenlijk meteen al les of niets gaan spelen", zei Esser. Op het middenveld vierde Corné Schilperoort zijn rentree, Niels Ko le ging achter de spitsen spelen en Robin de Pagter werd de diepe spits. Ook dat werd geen succes. Daan Esser, die zelf rechtsbuiten werd: „We hadden continu druk, maar geen echte kansen." Geen schot kwam toen tussen palen, ook niet toen Bésar Xhoxhaj als extra spits werd ingebracht. Delen van het publiek verlieten vér voor het einde het Wesselopark al. Zij zaten al thuis aan de koffie, toen Ajax in de zevende minuut van de blessuretijd 0-2 maakte via Paul Michielsen. Hij pikte de bal op na een corner van Kloetinge en stak het hele veld over; héél Kloetinge, inclusief de mee naar voren getrok ken doelman Van der Schee, ach ter zich latend. Komende zaterdag wacht Benne- kom, voor de derde week op rij een ploeg die voorafgaand aan het duel één punt onder Kloetinge staat. „We moeten de ban een keer breken", zei Esser. „Scoren is nu het beste medicijn." sen Daniel Sanchez en Ryuuji Umeda. Jean Paul de Bruijn, die toch weer dicht bij de toptwaalf van de we reld is gekomen, was op een cu rieuze wijze nog als winnaar uit zijn voorrondepoule gekomen. De Duitser Christian Rudolph, zelf al uitgeschakeld, versloeg Dave Chris- tiani, nog wel zijn teamgenoot bij Twentevisie, met 3-2 en verschafte daardoor de bloednerveus toekij kende De Bruijn doorgang naar de laatste zestien van het toernooi. Daar liet de Zeeuw in de partij te gen Rodriguez op cruciale momen ten de caramboles liggen. „Ik speel de niet goed, kwam wel twee keer terug in de wedstrijd (naar 1-1 en 2-2), maar kon het-net niet afma- ken."De Bruijn maakte een aange slagen indruk, maar berustte in het verlies. „Ik heb er geen excuus voor, ik was gewoon niet goed ge noeg." „Het publiek was natuurlijk op de hand van Rodriguez, maar ze wa ren sportief als ik een mooie bal maakte." En over de omstandighe den in de zaal: „Boven de biljarts stond een fel licht, dat was wen nen. Maar nogmaals: ik zoek geen excuus. Ik had beter moeten spe len" Het verlies in de achtste finale kwam de Hulstenaar duur te staan. Met zijn zestiende plaats op de wereldranglijst had hij weer al le kans om zich in de toptwaalf te spelen. Eddy Merckx duikelde er uit, Zanetti hing te bungelen op de laatste plaats en alleen Ryuuji Umeda heeft als coming-man de sprong naar de top gemaakt. De Bruijn blijft steken op de veertien de plaats en was maar één zege verwijderd van de toptwaalf Door de misser is hij niet automatisch geplaatst voor de laatste wereldbe ker in Seoul. Het is de vraag of Jaspers, De Bruijn en Christiani op tijd in Ne derland zijn om woensdag aan de Masters in Goes te beginnen. De Bruijn: „In de hoofdstad Quito is een vliegtuig van Iberia gecrasht. Het vliegveld is minstens voor 48 uur gesloten en het is nog afwach ten of wij op maandag of dinsdag naar Nederland kunnen vliegen." Waar de kerken leegstromen, zitten de voetbalstadions vol. Het is een ander soort saamhorigheid. De behoefte groeit om gelijkgestemden te ontmoeten. Wij willen onze kerk openstel len voor zo veel mogelijk mensen." Commercieel directeur Chris Woerts van Feyenoord in De Volkskrant. „Ik liep zo slecht dat ik eens ben gestruikeld over de middenlijn." René Eijkelkamp blikt in VI terug op zijn voetbalcarrière. „In de urine van Lance Armstrong is in 1999 EPO aangetroffen. Het was niet zijn urine, beweerde Armstrong, maar een fout van her Franse antidopinglab. 'Lance', heb ik tegen hem gezegd, 'sta een beetje DNA af en dan weten we meteen of die urinestalen van jou waren'. Dat wilde hij niet. Tja." Dick Pound, voorzitter van het World Anti Doping Agen cy in De Telegraaf. „Tijdens een van de trainingen stonden de Russen me onophoude lijk te filmen, bij alles wat ik deed. Ik vond het wel komisch. Een groter compliment kun je als sporter eigenlijk niet krijgen." Schaatser Sven Kramer in De Telegraaf. „Je kunt beter spijt krijgen van iets dat je hebt gedaan, dan van iets datje niet hebt gedaan." Bart Veldkamp in AD. „Ik was behoorlijk nijdig dat ik tegen Standard niet in de basis stond. Als ik nog 24 was geweest, had ik vermoedelijk de hele kleedkamer afgebroken. Stijn Vreven, verdediger van Sint Truiden, in Het Belang van Limburg. „Ik heb goed en slecht nieuws. Het slechte nieuws is dat ik stop met de DTM, het goede dat het voor mijn rivalen op de baan een stukje rustiger wordt. Mika Hakkinen, tweevoudig Fi wereldkampioen stopt met racen. Spelersbus van Dordrecht vernield De selectie van de voetbal club FC Dordrecht is vrij dagnacht zonder spelersbus teruggekeerd van het uitduel in de Jupiler League tegen For- tuna Sittard. Onbekenden hadden de bus beschadigd, meldt de Dordtse club op de website. Vandalen hadden vijf ruiten, waaronder de voorruit, en spiegels van de bus vernield. De supportersbus, die al ver trokken was maar omkeerde, alsmede enkele auto's van be stuursleden boden uitkomst. FC Dordrecht had het duel met 5-2 gewonnen. VVV richt slagveld aan onder trainers VW Venlo richt een slag veld aan onder de trai ners. De coaches van Willem II en Sparta, Dennis van Wijk en Gert Aandewiel, wer den op twee opeenvolgende zondagen ontslagen na neder lagen tegen de club uit Noord-Limburg. Heracles is over twee weken de volgende tegenstander van VW Venlo. „Ik krijg nu te horen dat ik over twee weken tegen Hera cles de volgende trainer de laan kan uitsturen", zei trai ner Wetzel. „Ik heb veel me dedogen met de mensen. Dat gaat me aan het hart, want het zijn wel mijn collega's." rug Hotelkamer onder water De hotelkamer van Annet te Gerritsen is zaterdaga vond volledig onder water ko men te staan. In de badkamer van de DSB-sprintster knapte de sprinklerinstallatie, waar na er honderden liters water vanuit de badkamer de ka mer in stroomden. - De brandweer van Salt Lake City rukte met vier wagens uit om de wateroverlast te stoppen. Het water verliet via het raam en de vloer de kamer van Ger ritsen, die op dat moment in een restaurant verbleef De schade bleefbeperkt. Die pet past ons allemaal De voetbalwedstrijd Hans- weertse Boys-Vosmeer le verde gisteren een curieus voorval op. Bij een 3-1-stand in het voordeel van de bezoe kers kregen de Boys een vrije trap toegekend. Na het fluit signaal van de scheidsrechter schoot Nigel Beenhakker de bal tegen het net: 2-3. Het feest ging niet door, omdat de scheidsrechter kort na zijn eerste fluitsignaal nogmaals had gefloten. Reden hiervoor was dat de pet die de Vos meer-doelman achter zich in het doel had liggen door de harde wind het strafschopge bied was ingewaaid. 38.000 Albert Zoer won op de slotdag van het concours hippique van Verona de Grote Prijs, een kwalificatiewedstrijd voor de wereldbeker. De springruiter uit het Drentse plaatsje Ech ten was met zijn superpaard Okidoki superieur in de barrage. De Nederlandse combinatie snelde na 46,12 seconden foutloos door de finishlijn. De Duitser Marco Kutscher (met Cornet Obolensky) en de voor Spanje rijdende Amerikaan Ruther- ford Latham (Guarana Champeix) kwamen zelfs niet in de buurt. Zoer verdiende met zijn zege ruim 38.000 euro en 20 wb-pun- ten. Angelique Hoorn en Jeroen Dubbeldam misten door een springfout de extra omloop. Gerco Schroder gaf op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 39