Zoek, Vind. ITlensenLiri.nl Buurman overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks uit uw reqio! 18 Maandag 12 november 2007 PZC "Veilig in Jezus armen" Door de Heer thuisgehaald Zijn kind, onze zus, schoon zus en tante Dina van de Vrie tante Dien in de leeftijd van 89 jaar Kapelle Kapelle Biezelinge B. van de Vrie A.W. Dekker-van de Vrie J.M. van de Vrie A.Th. van de Vrie Graaskamp Neven en nichten Kapelle, 10 november 2007, Zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres: familie J. A. Bouwens-van de Vrie, Oude Dijk 7,4421JN Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 13 november van 16.00 -16.30 uur op haar kamer nr. 101 in "Cederhof". De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 14 november om 13.00 uur in de Chr. Ger. kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. In ons hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn. En die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn. Ondanks zijn optimisme, wilskracht en doorzettings vermogen heeft hij deze strijd niet kunnen winnen, en moeten we afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Koos, Jacobus van Wijk Wij zullen zijn wijsheid, humor en betrokkenheid missen. Goes: A.C. Barendse-de Vlieger (in herinnering) M. Barendse (in herinnering) Breda: C.A. Koster-de Vlieger J. Koster Kapelle: D.(. Been-de Vlieger J. Been (in herinnering) Zandvoort: J.D. Ovaa-de Vlieger J. Ovaa Kapelle: C. de Vlieger (in herinnering) J.K. de Vlieger-Dij 1 Waarde: J. de Vlieger J.A.H. de Vlieger-Allewijn en neven en nichten Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben gekregen moeten wij nu afscheid nemen van tante Dien J.M. van de Vrie Ineke, Arda en Quinten en familie Biezelinge, 10 november 2007 Heden is onze broer, zwager en oom na een kortstondig ziekbed overleden I Olf Weijer Muntendam f Goes 1 22 oktober 1944 6 november 2007 Uit aller naam: Familie Weijer Olf is in besloten kring begraven. Eric Al een jaar ben je onze ster Hoog aan de hemel heel ver We willen je graag aanraken Of even een praatje met je maken We zitten met heel veel vragen Al 12 maanden al 365 dagen Prachtig stralend in de nacht Waar jij op ons wacht Pa en Ma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 18