DOMINICUS BV Familieberichten 16 I Maandag 12 november 2007 PZC Hoe eenzaam moet je zijn als je de woorden niet meer begrijpt ...als de wereld de jouwe niet meer is ...als je alle herkenning mist ...als alle mooie herinneringen zijn gewist hoe eenzaam kun je zijn... Verdrietig, maar heel dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, laten wij u weten, dat op 9 november 2007 van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, oma en overoma Suzanna Aaltje Molhoek Echtgenote van Jacob Reijnhout Baarland, 25 augustus 1920 t Goes, 9 november 2007 Goes: Jaap Reijnhout Middelburg: Coby van de Visser-Reijnhout Piet van de Visser (in herinnering) Nico Beekman Danielle, Casey en kinderen Leonique, Arno en kinderen Stéfanie en Werner Simeon Goes: Jan en Nicolet van Harn-Reijnhout Ferry en Lonneke Niels en Marije Hulst: Ed en Jos van den Bergen-Reijnhout Ruud Jasper Onze dank gaat uit naar het personeel van unit 7 en 8 van Ter Weel Goes voor de attente en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J. van Harn Vogelzangsweg 14 4461 NG, Goes Op woensdag 14 november wordt er om 14.00 uur een af- scheidsdienst gehouden in rouwcentrum "De Bevelanden" Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in genoemd rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Voor aanvang van de dienst is er nog gelegenheid om af scheid te nemen van 13.30 tot 13.45 uur. Wij zijn verdrietig om het verlies van onze geliefde schoon zus en tante San Reijnhout-Molhoek J. Florein-Reijnhout N. Reijnhout-de Dreu M. Reijnhout-Strijd A. Reijnhout en A. Reijnhout-Anthonisse Neven en nichten SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Vemjn Stuarcweg 10 Dordrecht M.Cunestraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Zwanenburg Dennenlaan 81 a Hard gewerkt, iets moois opgebouwd, helaas niet lang van kunnen genieten. Veel te vroeg is van ons heengegaan mijn lieve man en maatje en ons baasje fan Johannes Jacob Ruster echtgenoot van Pieternella Koens 3 april 1968 t 9 november 2007 Els Ruster-Koens Nicky Tasja Waalstraat 6 4417 AR Hansweert De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 14 november om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Mijn bijzondere dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van Afd. E van het Oosterschelde- ziekenhuis, voor de goede en liefdevolle verzorging van Jan. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig geven wij u kennis dat na een ongelijke strijd is overleden op de leeftijd van 39 jaar onze lieve zoon, broer, zwager, oom en kleinzoon Jan Ruster Heinkenszand: L. Ruster G.J. Ruster-Kaaisteker Oudelande: Silvia Ruster Peter Krijt Debbie en Luuc "s Heer Arendskerke: M. Ruster-Toth Heinkenszand, 9 november 2007 Te snel voorbij de vele dromen Oneerlijk lot dat is gekomen Verdrietig zijn wij om het overlijden onze zwager Jan Ruster Wij wensen Els en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. t Gret Koens t Rinus en Jannie Koens-van Klooster Adrie en Willy Snoep-Koens Carla Koens Eric en Fridy Daane-Koens Soms is er zoveel wat we voelen, Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Vol ongeloof en met grote verslagenheid zijn we geconfron teerd met het overlijden van onze goede vriend Jan Ruster Wij wensen Els en familie heel veel sterkte om dit enorme verlies een plaats te geven. Vincent en Franciska "samen gelachensamen gehuild samen sterk, nu samen verdrietig.... We wensen Els en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Anja Mariet Lisan Jana en Mika) Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Ruster Wij wensen Els en verdere familie veel sterkte Familie P. Raamsdonk www.dominicus.nl www.vnbdominicus.nl Jan Ruster En wat van binnen leefde, kwam pas bij het gaan. Hennie Koens Hans op 't Hof Tom Michiel Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Jan Ruster bestuurslid van manegevereniging "De Viersprong" Jan bedankt voor de fijne samenwerking, In de vereniging was je altijd een aangename versterking. Zelfs tijdens je ziekte stond je ons terzijde met raad. We verliezen met jou een stuk steun en toeverlaat. We wensen Els en verdere familie veel steun en sterkte Namens bestuur van manegevereniging "De Viersprong" Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Jan Ruster bestuurslid van manegevereniging "De Viersprong" Jan bedankt dat je er altijd was tijdens de proeven en de kampen, Maar ook tijdens kerst met het versieren van de lampen. Een helpende hand kwam je altijd geven. We hebben dan ook samen een fijne tijd mogen beleven. We wensen Els en verdere familie veel steun en sterkte Namens de leden van manegevereniging "De Viersprong" Enige en algemene kennisgeving Na een eenvoudig leven is toch nog onverwachts, op 75-jarige leeftijd overleden Miep Stroosnijder Uit aller naam: M.M. Mast Goes, 9 november 2007. Correspondentieadres: A. Joachimikade 29 4461 BGGoes Onze dank voor de goede zorgen gaat uit naar buurvrouw Jannie, Froukje van cle thuiszorg, Loes, Greetje en het personeel van Poelwijck. De crematie zal plaatsvinden woensdag 14 november om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er in het crematorium nog gelegenheid om afscheid te nemen. Tot ons verdriet is overleden onze broer, zwager en oom Dirk Gilles Verherbrugge echtgenoot van Martina Elisabeth Keijmel Oostburg: J.C. de Reu-Verherbrugge en kinderen Schoondijke: B.D. Verherbrugge J. Verherbrugge-Oostveen en kinderen Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons trouw lid, onze penningmeester en secretaris Dirk Verherbrugge Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en klein kinderen, die we veel sterkte toewensen om dit verlies te kunnen verwerken. Postduivenvereniging "Strijd in vrede" Groede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 16