Familieberichten r i 1 O I Maandag 12 november 2007 PZC Diep bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede. dat plotseling uit ons midden is weggenomen, onze lieve vader en opa Marinus van Essen weduwnaar van Jannigje van Leerdam in de leeftijd van 73 jaar. Sas van Gent: René Kim en Marco Ashley, Bregje Ron Jos Bergen op Zoom: Anca Hulst: Leo en Patricia Joyce Kay Westdorpe, 10 november 2007 Correspondentieadres: Tientstraat 2 4551 VK Sas van Gent Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 november van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 15 november om 14.00 uur in het crematorium "Terneuzen", aan de Bellamystraat 28c Temeuzen, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde moeder en schoonmoeder Davina Maria van der Have-van Dijke sinds 10 oktober 1987 weduwe van Willem Frans van der Have 6 november 1912 t 10 november 2007 Daan van der Have Marleen van der Have-Dek Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: De Brauwstraat 25 4301 ME Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden woensdag 14 november om 10.30 uur in de zaal van "De Saele" te Oosterland. Voor de dienst is er in het zaaltje van "De Saele" gelegen heid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Saele". - Geen bloemen Wij willen alle medewerkenden van "In 't Opper" hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Ik heb mijn vader niet verloren, Daarvoor gaf hij mij veel te veel. Wat hij mij zei dat blijf ik horen, van wat ik ben is hij een deel. Verdrietig omdat ik hem moet missen, maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend en vol bewondering voor zijn enorme wilskracht, deel ik u mede dat na een moeilijke periode van snel afnemende krachten en toenemende zorg in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve en zorgzame vader George August Louise Hinneman weduwnaar van Maria Louisa Julia Dhaenens Oostburg. t Oostburg, 19 augustus 1926 9 november 2007 Oostburg: Ronald Zuidwal 6 4501 BW Oostburg De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 14 november om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de Eligiuszaal van de Kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Oostburg. Onze dank gaat uit naar Dr. P. de Bruijckere en het team van de Thuiszorg voor de goede en liefdevolle verzorging. Lie\>er geen bezoek aan huis. Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van ons aller biljart vriend George Hinneman We zullen hem in gedachten houden als een enthousiast biljartliefhebber en zeer trouw lid van onze vereniging. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Biljartvereniging O.B.V. Oostburg Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Catharina van Houte-de lager sinds 24 oktober 1984 weduwe van Leunis van Houte Kapelle, 2 januari 1912 Krabbendijke. 11 november 2007 Kruiningen: Jaap en Pie van Houte-Blok Waarde: Bas en Marie van Houte-Koeman (in herinnering) Krabbendijke: Suze en Liza van Velzen-van Houte Rilland: Mies en Gommert (in herinnering) Walraven-van Houte Waarde: lo en Krin de Koeyer-van Houte Kruiningen: Janny en Gommert Traas-van Houte Schoorl: Corrie en Rinus Walraven-van Houte Waarde: Gerrit en Dini van Houte-Harinck Rilland: Willy en }an Walraven-van Houte Waarde: Tonnie en Henk Kloet-van Houte Waarde: Truus de Leeuw-van Houte Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kerkweg 30 4414 AC Waarde De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt donderdag 15 november om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Mauritsstraat 4-6 te Waarde gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afd. D uit Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De herinnering is het enige paradijs, waaruit we niet verdreven kunnen worden. Precies 2 maanden na het overlijden van haar geliefde man, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve mams, onze schoonmoeder, oma en zus Sara Maria IJsebaert-Schippers Saartje weduwe van Ben IJsebaert Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Temeuzen: Marlies en Peter Oggel-IJsebaert Sarah, Nienke Terneuzen: Monique en Jack Dingenouts-IJsebaert Bas, Leontine, Stephanie Terneuzen: Jo IJsebaert-Schippers Ellemeet: Jo en Lies Schippers-van Gooi 10 november 2007 van Diemenstraat 3, Terneuzen Correspondentieadres: Langs de Kreek 15,4535 CA Terneuzen U kunt afscheid nemen van Saartje in Rouwcentrum Temeuzen, Rooseveltlaan 6, op woensdag 14 november van 20.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 15 november om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula vanaf 11.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. You are my sunshine, my only sunshine You make me happy when skies are grey You'll never know dear, how much I love you untill you take my sunshine away! Wat zullen we je missen, lieve oma! Heel veel liefs, Sarah, Bas, Leontine, Stephanie en Nienke t Rotterdam 8 november 2007 Dankbaar voor de mooie jaren die wij met haar mochten be leven, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Johanna Catharina Keizer-Barbier 'Joke Zoetermeer 25 januari 1946 Middelburg: Hans Keizer Rotterdam: Alex Keizer Berkel en Rodenrijs: Caroline Keizer en Filibert Kraxner Sylvana Brandenburglaan 55 4333 BX Middelburg De afscheidsdienst. geleid door ds. Beijer, zal worden ge houden op woensdag 14 november a.s. om 10.30 uur in 'Rouwcentrum Middelburg' aan de Buitenhovenlaan 1 Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid afscheid van haar te nemen van 10.00 uur tot 10.20 uur. Aansluitend zullen we haar om 12.00 uur naar haar laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum Geen bezoek aan huis. Geschokt en bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Joke Keizer-Barbier Joke was vele jaren bureau-medewerkster voor de staten fractie van het CDA en het bestuur van CDA Zeeland. Ze deed dit werk met veel toewijding en betrokkenheid op de christen-democratie. We zullen haar missen. We wensen haar man Hans, hun kinderen en kleinkind de troostvolle kracht van God om met dit verlies verder te leven. Namens fractie en bestuur van CDA Zeeland, Kees van Beveren Voorzitter CDA Statenfractie Arie van der Maas Voorzitter CDA Zeeland Zij gaf haar eigen leven vorm puur en liefdevol net als al haar portretten, penningen en beelden. Liesbeth Messer-Heijbroek Beeldhouwster Amsterdam, 25-4-1914 Breda, 6-11-2007 Weduwe van Willem Messer, architect Ward Messer, Middelburg Corrie Messer-de Wilde Willem en Tim Francine Suzanne en Eric Sophie Jan Willem Messer, Breda Els Messer-Leupen Fleur, Alexander en Lieve Bastiaan en Melanie Jeroen en Annemiek Hans Messer overleden Marja Messer-O verman, Loenen a/d Vecht Matthijs Nicole Daan Messer, Poortugaa! Jeannette Messer-Borchert Hugo en Marjon Marielle en Floris Wij hebben in familiekring afscheid van haar genomen. Contactadres: Singelstraat 15,4331 SR Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10