Natuursteenhuis Banen G> JobTrack.nl Functioneel Beheerder Finance Control Manager Cable Services Systems :-<S receptioniste telefoniste 1 6 I Zaterdag 10 november 2007 PZC Kijk ook op DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. De faciliterende stafafdelingen bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. De afdeling Informatiemanagement is de schakel tussen gebruiker en IT Services Applicatiebeheer en vertaalt de wensen van de gebruiker naar concrete voorstellen voor aanpassing van systemen en zorgt dat de systemen getest worden op functionaliteit. De afdeling kent verschillende aandachtsgebieden, onder andere HRM en Finance Control. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime Functioneel Beheerder Finance Control. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Inventariseren en analyseren van de informatiewensen van het lijnmanagement. - Vertalen van deze wensen in concrete wijzigingsvoorstellen aan de diverse belanghebbende partijen. - Overleggen met de functioneel beheerders van andere divisies en overige belanghebbende partijen. - Coördineren van acceptatietesten, begeleiden bij het uitvoeren van testen. - Opstellen van Business Cases en Impact Analyses. - Fungeren als aanspreekpunt over informatiesystemen, zowel voor lijnmanagement als voor de overige belanghebbende partijen. - Voeren van pro-actief beheer middels het monitoren van de incidenten en changes op informatiesystemen. - Rol als projectleider bij businessprojecten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau, richting bedrijfskunde, administratieve organisatie of bedrijfskundige informatica. - Goede analytische en communicatieve vaardigheden en een klantgerichte instelling. - Vaardigheid om op alle niveaus binnen de organisatie te kunnen opereren. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en inib'atief. - Ervaring als functioneel beheerder van financiële systemen en/of ervaring op het gebied van financiën en control is een pre. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum bruto maandsalaris van 3-335,00. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Wilco Meijering, Informatiemanager, telefoonnummer (0118) 883038. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Comfort is verantwoordelijk voor levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. Door de integratie van de afdeling Telecainetten met een aantal technische afdelingen van ZeelandNet is de nieuwe afdeling Network Operations ontstaan. Voor de eveneens nieuw ontstane afdeling Cable Services Systems, onderdeel van de afdeling Network Operations, met als standplaats Vlissingen (Vrijburg) bestaat de vacature voor een fulltime Manager Cable Services Systems. Als Manager Cable Services Systems ben je verantwoordelijk voor de aansturing van de afdelingen Cable Services (Network Operations) en Systems, afkomstig van ZeelandNet (totaal circa 15 medewerkers). Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Leidinggeven aan de afdeling C&S, die met name belast is met het leveren van telecommunicatie-, audio-, video- en interactieve diensten aan zowel interne als externe klanten. Daaronder vallen diensten als breedband internet, digitale radio en TV en als toekomstige dienst video-on-demand (VOD). Hierbij wordt gebruik gemaakt van glasvezel- en coaxkabelnetwerken, ontvangstations en diverse ondersteunende ICT-platforms. - Ontwikkeling van de samenwerking/integratie van de afdelingen Telecainetten en de technische discipline Systems van ZeelandNet in de nieuwe afdeling Network Operations. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo/wo-opleidingsniveau, bij voorkeur op het gebied van electronica/CAI-technieken. - Ervaring in het aansturen van technisch-operationele teams, bij voorkeur in een zakelijke en servicegerichte omgeving. - Kennis van kabel- en datanetwerken, IP-netwerken, telefonie-ontwikkeling (VOIP) en de ontwikkeling in digitale diensten (zoals digitale televisie en VOD). - Uitstekende communicatieve vaardigheden, ondernemerschap, vasthoudendheid en overtuigingskracht. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een markconformsalaris, aangevuld met een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Pascal de Klerk, Manager Network Operations, telefoon (0118) 88 36 a6. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (on8) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 101107-PZ-0525 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 101107-BN-0525. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 101107-PZ-0190 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode iono7-BN-oi90. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 E-mail: stadskantoor@goes.nl internet: www.goes.nl gemeente Goes Ben jij die enthousiaste: Geïnteresseerd? Kijk voor de volledige vacature op: WWW.goeS.nl Reageren kan tot 21 november 2007 i Wegens aanhoudende groei zoeken wij op korte termijn een Jij bent te kenmerken als iemand die - van aanpakken weet en flexibel is - bekend - goede contactuele eigenschappen heeft - licht adi - representatief en vriendelijk is - tenmins - bekend is met de gebruikelijke software - licht administratief werk aan kan - tenminste een VMBO diploma heeft Je bent jong en enthousiast en pakt alle voorkomende werkzaamheden aan die bij de functie passen. Het betreft een fulltime dienstverband (40 uur). Wij bieden een salaris conform de CAO Natuursteen, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettig team om in samen te werken. Interesse? Stuur dan jouw sollicitatie binnen 2 weken aan: NatuursteenHuis BV, t.a.v. mevr. J.G. van der Kleij, Postbus 153, 4460 AD Goes. Mailen mag ook naar: jgkleij@natuursteenhuis.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 88