ZAVCO vedior Banen Hé operator! Nucleus O JobTrack.nl BOUWOPLEIDING ZEELAND DOKTERSASSISTENTES Leerkracht(-en) voor de bovenbouw Zaterdag 10 november 2007 PZC Kijk ook op Bouwopleiding Zeeland (BOZ) is het opleidingsbedrijf van de Zeeuwse bouwnijverheid. De BOZ organiseert (als werkgever) de praktijkopleiding (de beroepsbegeleidende leerweg) voor zo'n 200 aankomende vaklieden. Daarnaast organiseert de BOZ cursussen voor volwassen werknemers in de bouw. Het vaste BOZ-team bestaat uit ruim tien personen. Het werkgebied is de provincie Zeeland. De BOZ heeft een vestiging in Goes en Terneuzen. Voor het gehele werkgebied zoeken wij per 1 januari 2008 een Assistent-opleidingscoördinator (m/v) Zijn hoofdtaken zijn de plaatsing van de leerlingen bij de aangesloten erkende leerbedrijven en de leerling begeleiding (inclusief voortgangsbewaking) vanaf de start van de opleiding tot het diploma. Hij rapporteert aan de Opleidingscoördinator. De profielschets: - minimaal MBO-niveau - kennis van de bouwpraktijk - kennis van het opleidingssysteem in de bouw is een pré - aantoonbare affiniteit met het opleiden van jongeren - kunnen werken met geautomatiseerde informatiesystemen - nauwkeurig en planmatig kunnen werken (ook administratief) - zeer zelfstandig, maar ook in teamverband kunnen werken - sterk in organiseren en communiceren - collegialiteit en humor vinden wij ook belangrijk - leeftijd maximaal circa 40 jaar (vanwege de leeftijdsopbouw van ons medewerkersbestand) Voor nadere inlichtingen over deze functie kan men contact opnemen met de heer J. H. Harthoom van de BOZ (tijdens kantooruren: 0113-23 24 84 of 06-20 96 58 96). Tevens zijn wij op zoek naar een Instructeur metselen (m/v) Zijn hoofdtaken zijn: jongeren het metselvak leren (instructie) en praktijktoetsen afnemen. Tevens kan hij worden belast met het instructie geven tijdens cursussen voor volwassenen in de bouw. Hij kan zowel in Goes als in Terneuzen worden ingezet. De profielschets: - hij is een uitstekend vakman met jarenlange ervaring - hij heeft ervaring met het opleiden van jongeren - hij heeft voldoende inlevingsvermogen t.a.v. jongeren en tevens didactische eigenschappen - een flexibele instelling is voor deze functie onmisbaar - EHBO-diploma en certificaat leermeester (van Fundeon) is een pré - hij dient bereid te zijn zich verder te ontwikkelen - collegialiteit en humor vinden wij ook belangrijk. - leeftijd maximaal circa 40 jaar (vanwege de leeftijdsopbouw van ons medewerkersbestand) Voor nadere inlichtingen over deze functie kan men contact opnemen met de heer J.H. Harthoom of de heer R. Dijke. (tijdens kantooruren: 0113-23 24 84). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De BOZ biedt een plezierige werkomgeving. Beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. De UTA-c.a.o. is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne uiterlijk tien dagen na verschijning van dit blad tegemoet. U kunt deze richten aan de BOZ, t.a.v. de heer J.F.H. Rouw, directeur. Postbus 329, 4460 AS Goes. Zeeland Aluminium Company NV Frankrijkweg 2 Havennummer 5993 4389 PB Vlisingen-Oost P.O. Box 49. 4380 AA Vlissingen The Netherlands P +31 (0)113 615 000 F+31 (0)113 615 090 info@zalco.nl www.zalco.nl Heb je een VCA diploma of wil je dit graag gaan halen en heb je ook nog een Vapro-A diploma? Dan kun je meteen bij ons gaan beginnen. We geven je een jaarcontract en betalen je een goed salaris. Heb je dit allemaal niet? Dan is het nog goed mogelijk om bij ons te komen werken. We hebben een afspraak met Uitzendbureau Vedior dat je dan via hen bij ons komt werken. Je verdient hetzelfde en hebt de mogelijkheid in de tussentijd de benodigde opleidingen te gaan halen. I Hierover kun je bij Vedior meer informatie verkrijgen. In onze Elektroiyseafdeling maken wij met behulp van een elektrolyseproces van aluinaarde vloeibaar aluminium. Als je benieuwd bent hoe dit op industriële schaal wordt I toegepast, dan hebben wij de juiste functie voor jou. Wij zoeken enthousiaste medewerkers die ervoor gaan om dit proces in goede banen te leiden. Als operator krijg je, na een gedegen inwerkperiode, de verantwoordelijkheid over je eigen sectie. Zo'n sectie bestaat uit 32 ovens. Samen met je andere collega's produceer je daarmee jaarlijks ongeveer 230.000 ton van dat bijzondere metaal. Dat doe je 24 uur per dag, zeven dagen per week en 365 dagen in het jaar. Gelukkig voor jou in een 5 ploegendienst. Hiervoor geven we je dan weer een toeslag van 28,5% bovenop je brutosalaris. Omdat je in een 5 ploegendienst werkt moet je minimaal 18 jaren jong zijn. Ook moet je nog een medisch onderzoek en een blaastest ondergaan. Ben je al enthousiast? Schrijf, bel, of e-mail naar Vedior Vlissingen. Heb je al een CV voor elkaar? Stuur die dan ook zo snel mogelijk naar ze op. Het adres is: Kolvenierstraat 2, 4381 GC in Vlissingen. Of stuur je e-mail naarj.van.pul@vedior.nl. Bellen doe je naar 0118 41 26 20. Op www.ZALCO.nl vind je meer informatie over ons. Nucleus Zorg 'thuis in de eerste lijn' is een nieuwe organisatie van en voor huisartsen in Zeeuws-Vlaanderen. Voor een aantal huisartsenpraktijken zijn wij op zoek naar Functieomschrijving het beantwoorden van interne en externe telefoontjes en het desgewenst geven van informatie; het verrichten van medisch gedelegeerde taken (uitstrijkjes, tensiecontrole, assisteren bij chirurgische verrichtingen, inbrengen IUD, etc.); het uitvoeren van administratieve, balie- en laboratorium werkzaamheden; het assisteren van de huisarts. Functie-eisen een afgeronde opleiding tot doktersassistente; beschikken over actuele vakkennis; goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; communicatieve, organisatorische en sociale vaardigheden; zelfstandig kunnen functioneren en kunnen samenwerken met de huisarts en collega's; ervaring in de huisartsenpraktijk en kennis van de sociale kaart van Zeeuws-Vlaanderen is een pre. Arbeidsvoorwaarden Salarisindeling vindt plaats middels de FWHZ (functie waardering huisartsenzorg) systematiek. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Huisartsenzorg. Meer informatie Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met mw. N. de Jonge of mw. L. Vosters, tel. 0115-643002. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijningsdatum richten aan Nucleus Zorg, t.a.v. N. de Jonge o.v.v. 'vacature doktersassistentes', Vlietstraat 12, 4535 HA Terneuzen. Viissingse Schoolvereniging VLISSINGSE SCHOOLVERENIGING Govert Flincklaan 1, 4383 WB Vlissingen Postbus 352, 4380 AJ Vlissingen Tel.: 0118-467591. fax: 0118-460329 Met ingang van 1 december 2007 is er op de school van de Viissingse Schoolvereniging een vacature. Wij zijn op zoek naar enthousiaste De Viissingse Schoolvereniging is een basisschool voor Neutraal Bijzonder Onderwijs. De leerlingen komen uit de regio Vlissingen. Er wordt klassikaal les gegeven met voldoende ruimte voor zelfM'erkzaamheid en differentiatie. De school zet haar leerlingen aan tot zelfstandig handelen, verantwoordelijkheid en respect voor ieders levensovertuiging op politiek en religieus gebied. De personeelsformatie bestaat uit 15 leerkrachten, verdeeld over negen groepen, alsmede een vakleerkracht voor gymnastiek en handvaardigheid, een intern begeleider en een remedial teacher. FUNCTIE-EISEN Het bestuur zoekt een enthousiaste, flexibele leerkracht met ervaring in de bovenbouw affiniteit met het neutraal bijzonder onderwijs vaardigheid in het werken met computers de bereidheid om zich in te zetten voor naschoolse activiteiten. INLICHTINGEN Inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer P. Nagtegaal, directeur ad interim, tel. 0118-467591, privé 0118-417003 of mevrouw M. de Vries, voorzitter bestuur, tel. 0118-551353. SOLLICITEREN Uw sollicitatie, met cv, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het bestuur van de Viissingse Schoolvereniging t.a.v. mevrouw M. de Vries, postbus 352, 4380 AJ Vlissingen. Voorts zoeken wij invalkrachten voor zowel de onder- als de bovenbouw. Uw Sollicitatie kunt u richten aan het in de advertentie vermelde adres. Zeeland Aluminium Company NV is één van de leidende ondernemingen op het gebied van pro ductie van primair aluminium in Europa. Onze eerste prioriteit is veiligheid, gezondheid en milieu; betrokken op onze medewerkers, onze installaties en onze omgeving. Bij ons bedrijf werken 700 mensen. Wij zijn ISO 9001, ISO 14001 en OHSAS 18001 gecertificeerd. Onze productie bedraagt jaarlijks 230.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en walsplakken in ruim 100 verschillende legeringen en 50 verschillende formaten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78