IA5J J^SjS Banen 1 allround onderhoudsmonteur 1 onderhoudsmonteur tuinbouwmachines VERTEGENWOORDIGER/ADVISEUR HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE M/v Auto Sturm B.V. -< LOONTJENS Magazijnmedewerker 48 I Zaterdag 10 november 2007 PZC OOSTERSCHELDEZI EKENHUIZEN Ziekenhuishygiënist MIV Het betreft een dienstverband van gemiddeld 32 uur voor onbepaalde tijd. Functie informatie: Als ziekenhuishygiënist levert u adviezen ter voorkoming, opsporing en bestrijding van ziekenhuisinfecties zodat de hygiëne en infectiepreventie gewaarborgd is binnen de daartoe wettelijke kaders. De werkzaamheden worden uitgevoerd in nauwe samen werking met de artsmicrobioloog en een netwerk van hygiëne-kwaliteitsmedewerkers. De functie is ingeschaald volgens FWG 50 en kent een maximum salaris van 2.956,- bruto per maand. Herwaardering zal echter plaatsvinden. Interesse? Neem dan contact op met de heer A.Wieringa, afdelingshoofd, mevrouw E. Rooijakkers, of mevrouw G. Horsman-de Ruiter, ziekenhuishygiënist, telefoonnummer: 01 13 -234000. De volledige vacaturetekst kunt u vinden op www.soz.nl. Sollicitaties: Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer 07.124 kunt u tot 23 november 2007 richten aan: Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB GOES, of via het e-mail adres: solliciteren.goes@zznd.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nijverheidsstraat 12 4538 AX Terneuzen www.rovem.com Wij zijn een mechanisatiebedrijf en houden ons bezig met de reparatie van landbouwmachines, repa ratie en constructiewerkzaamheden van dieselmotoren. Ook zijn wij actief in de scheepvaartsector. Door drukke werkzaamheden zoeken wij op korte termijn: en Je houdt je bezig met onderhoud en reparaties van diverse mechanische appara ten. Wij zoeken een flexibele kracht die bereid is op flexibele uren te werken, geen '9 tot 5'-mentaliteit. Je kunt zowel in teamverband als zelfstandig goed werken. Je staat open voor 'op locatie' werken. Ben jij op zoek naar een afwisselende baan? Dan is dit iets voor jou! Stuur je sollicitatie naar bovenstaand adres t.a.v. dhr. Roelse. Voor inlichtingen kunt u bellen naar 0115-612012 of een mail sturen naar info@rovem.com Naturally the best plantgrowers! WEST PLANT Limburg B.V., sinds 1974 leverancier van vollegrondsgroenteplanten is vanwege een stijgende vraag naar ons product op zoek naar een enthousiaste collega vertegen woordiger. Deze vertegenwoordiger kan bij professionele telers het volledige pakket kool-, prei- en selderijplanten aanbieden die in speciaal daarvoor ontwikkelde trays worden geteeld. Ook produceren wij verschillende kruiden in deze traysystemen. Naast vollegronds- groenteplanten worden voor de kas- en tunnelteelt ook aardbeitrayplanten geproduceerd die hun weg naar diverse bestemmingen binnen Europa vinden. Ons bedrijf telt 55 personeelsleden waarvan 12 dagelijks bezig zijn met de verkoop van ons product binnen Europa. De sterke automatisering en mechanisatie zorgt voor tijdige productie van de planten in al hun verscheidenheid terwijl de logistieke afdeling zowel met eigen wagens alsook met de hulp van een huisvervoerder zorgt voor een goede aflevering. Van onze nieuwe collega verwachten wij: dat hij een team-speler moet zijn. dat niet alleen ons product wordt verkocht maar dat ook de klant van advies wordt voorzien, dat hij open staat voor nieuwe situaties en samen met collega's daar waar nodig zoekt naar toegevoegde waarde voor bedrijf en klant, dat hij zelfstandig moet kunnen werken, dat hij iemand duidelijk te woord moet kunnen staan, ook in het Duits en Engels, dat hij een tuinbouwachtergrond heeft. Wat heeft WEST PLANT Limburg B.V. u te bieden: Een passend salaris dat groeimogelijkheden heeft, Goede pensioenvoorziening en andere secundaire voorwaarden, Auto van de zaak en goede onkostenvergoeding, Ruimte voor studie en ontwikkeling binnen het bedrijf, Leuke collega's, afwisselend en boeiend werk. Uw sollicitatie kunt u richten aan: West Plant Limburg B. V., Postbus 3140, 5902 RC Venlo, ter attentie van de heer F. van Oers. Voor meer informatie betreffende deze functie, kunt u contact opnemen met dhr. van Oers op telefoonnummer 0620302553. Wat wordt er van u verwacht: Als hoofd financiële administratie bent u verantwoordelijk voor: - het motiveren, instrueren en begeleiden van de onder uw leiding vallende medewerkers: - het uitvoeren van het financiële beleid van de onderneming en bewaking van geldstromen; - de administratieve organisatie en interne procedures; - het verzorgen van maandelijkse rapportages en analyses; - het opstellen van de jaarrekeningen van de verschillende vennootschappen; - het ongevraagd en desgevraagd verstrekken van correcte en volledige informatie betreffende de financiële situatie van het autobedrijf. Wat vragen wij van u: - HBO werk- en denkniveau (HEAO of SPD); - leidinggevende capaciteiten; - goed analytisch- en controlerend vermogen; - gedegen kennis van alle aspecten van de financiële administratie; - affiniteit met automatisering; - kennis van het autobedrijf of ervaring in soortgelijke functies is gewenst; - teamspeler. Wat kan Auto Sturm B.V. u bieden: Wij bieden u een zeer afwisselende en uitdagende functie in een gezond bedrijf met daarbij behorende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, één en ander afgestemd op de verantwoordelijkheden van en passend bij de functie. Heeft u interesse in deze functie? Stuur dan uw reactie met CV binnen 14 dagen naar: Auto Sturm B.V., t.a.v. de heer J.C. Sturm, Noordweg 467, 4333 KE MIDDELBURG. Noordweg 467, MIDDELBURG. Tel.: 01 18-61 20 42 www.autosturm.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MIDDELBURG www.loontjens.com Loontjens Biljarts bv in Middelburg is de grootste leverancier van biljarts in de Benelux. Zij houdt zich bezig met de fabricage van eigen merken zoals Roothaert en Gabriels biljarts die wereldwijd verkocht worden. Binnen de organisatie zijn 14 goed opgeleide medewerkers werkzaam. Het bedrijf maakt deel uit van de Christoffel Groep waartoe ook Loontjens Automaten behoort, die actief is in de exploitatie van kansspel-, behendig heidsautomaten en biljarts aan horeca- en recreatiebedrijven en aan eigen amusementscentra De Christoffel Groep is een familiebedrijf dat is opgericht in 1920. Wij zoeken voor ons bedrijf, zo spoedig mogelijk, in een fulltime dienstverband Functie-inhoud De hoofdtaak van de magazijnmedewerker bestaat uit het ontvangen, het opslaan en het distribueren van goederen. De magazijnmedewerker administreert en verwerkt tevens alle documentatie welke gerelateerd zijn aan het logistieke proces. Wij verwachten van je een afgeronde vakopleiding een afgeronde heftruckopleiding eventueel de opleiding magazijnmedewerker (EVO), aangevuld met VCA-1 Wij bieden Een open werksfeer en een goede werkplek. Een degelijke inwerkperiode in de logistieke- en administratieve processen welke binnen het bedrijf gevoerd worden. Prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reageren Spreekt de functie je aan en voldoe je aan de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met cv naar: Loontjens Biljarts bv, Postbus 456, 4330 AL Middelburg of per e-mail naar personeelszaken@loontjens.com. Informatie Voor verdere informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer P.J.C.M. van Loon, tel.nr. 01 18- 61 I455 (tijdens kantooruren). Verdere acquisitie is niet gewenst Kijk ook op ©JobTrack.nl Wij zijn op zoek naar een 7 A Auto Sturm B.V. maakt onderdeel uit van een groep bedrijven die zijn oorsprong vindt in de auto motive branche. De groep is ontstaan vanuit het autobedrijf en is inmiddels uitgegroeid tot een organisatie met meer dan 35 werknemers, verspreid over de disciplines verkoop, onderhoud/repa ratie, schadeherstel, verhuur en leasing. De groep heeft thans vestigingen in Middelburg en Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70