"Seks?Zwanger worden? ALGEMEEN DIRECTEUR m/v Biljartmaker(s) LOONTJENS 46 I Zaterdag 10 november 2007 PZC Om het team compleet te maken zoekt Villa Pardoes een De algemeen directeur is verantwoordelijk voor de werkzaamheden in en om Villa Pardoes. Vanuit aantoonbare affiniteit met onze doelgroep en vanuit ervaring met het aansturen van vrijwilligers heeft de algemeen directeur de leiding van de Villa. Gezien de grote waarde die sponsorrelaties bij Villa Pardoes vertegenwoordigen, zoeken we een directeur die ook de fondswerving verder ontwikkelt. Het takenpakket omvat ondermeer: Richting geven aan het strategisch beleid van de totale organisatie, hierbij rekening houdend met externe ontwikkelingen bedekking hebbende op de doelgroep; Direct leiding geven aan medewerkers er indirect aan vrijwilligers; Profileren van Villa Pardoes en onderhouden en uitbouwen van relaties en samenwerkings verbanden met donateurs/ambassadeurs en externe partners in nauwe samenwerking met het team fondswerving. In voorkomende gevallen treedt de directeur op als woordvoerder naar de pers; Zorgdragen voor contacten met ziekenhuizen, kinderartsen en patiëntenorganisaties die de doelgroep van Villa Pardoes vertegenwoordigen; Optimaliseren van de interne organisatie en processen en verhogen van de effectiviteit en efficiency; Zorgdragen voor een zo hoog mogelijke bezettingsgraad van de villa; Financiële sturing van de organisatie. De directeur rapporteert rechtstreeks aan het bestuur van Villa Pardoes. Functievoorwaarden: Opleiding minimaal HBO-niveau Communicatief vaardig Representatief Open persoonlijkheid die Villa Pardoes naar buiten toe goed kan vertegenwoordigen Relevant netwerk hebben of in staat zijn dat te ontwikkelen Ontwikkelde sociale vaardigheden Mens- en resultaatgericht Kennis van en affiniteit met financieel beheer Gevoel voor bestuurlijke verhoudingen Villa Pardoes biedt een passende honorering inclusief goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De CAO voor verblijfsrecreatie is van toepassing. Voor meer informatie over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H. Gadella, bestuurslid Villa Pardoes (06-53338353). Zie voor algemene informatie www.vilfapardoes.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u tot uiterlijk 22 november richten aan het Bestuurssecretariaat van Villa PardoesHazennest West 81A, 5012 TA Tilburg. Theaterproductiehuis Zeelandia te Middelburg zoekt op korte termijn publiekswerver m/v (36 uur) zie voor meer informatie www.theaterzeelandia.nl GEEF IEDER KIND LEESPLEZIER, BOEKEN OPENEN HUN WERELD, STEUN STICHTING BIBLIONEF! eelcwvditv Zeelandia is organisator van Zeeland Nazomerfestival CO Wij zoeken voor ons bedrijf, zo spoedig mogelijk, in een fulltime dienstverband MIDDELBURG www.loontjens.com Loontjens Biljarts bv in Middelburg is de grootste leverancier van biljarts in de Benelux. Zij houdt zich bezig met de fabricage van eigen merken zoals Roothaert en Gabriels biljarts die wereldwijd verkocht worden. Binnen de organisatie zijn 14 goed opgeleide medewerkers werkzaam. Het bedrijf maakt deel uit van de Christoffel Groep waartoe ook Loontjens Automaten behoort, die actief is in de exploitatie van kansspel-, behendig heidsautomaten en biljarts aan horeca- en recreatiebedrijven en aan eigen amusementscentra. De Christoffel Groep is een familiebedrijf dat is opgericht in 1920. Functie-inhoud De hoofdtaak van de biljartmaker bestaat uit het onderhouden, installeren en reviseren van biljarts. De biljartmaker werkt zowel op locatie als in de werkplaats in Middelburg. De biljartmaker werkt veelal samen met een collega, met wie hij een team vormt. De biljartmaker is het beeld van het bedrijf naar buiten. Functie-eisen een afgeronde vakopleiding (bij voorkeur meubelmaker of houtbewerker) ervaring als meubelmaker of meubelreparateur ruime belangstelling voor het vakgebied goede handvaardigheid en creativiteit goede en positieve instelling dient zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken bereidheid tot het werken in onregelmatige uren woonachtig in of nabij Zeeland in het bezit van rijbewijs B/C/E (chauffeursdiploma hebben of de bereidheid deze te halen) Wij bieden Een degelijke inwerkperiode en een opleidingsprogramma tot biljartmaker. Voor de biljartmaker met liefde voor het meubelvak en met hoge kwaliteit in het werk, kennen wij een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden. Reageren Spreekt de functie u aan en voldoet u aan de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met cv naar: Loontjens Biljarts bv, Postbus 456, 4330 AL Middelburg of per e-mail naar personeelszaken@loontjens.com. Informatie Voor verdere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P.J.C.M. van Loon, tel.nr. Ol I8-6I I455 (tijdens kantooruren). Verdere acquisitie is niet gewenst Villa Pardoes is een vakantieverblijf in Kaatsheuvel waar 8 gezinnen met een kind met een levensbedreigende ziekte kunnen genieten van een gratis vakantieweek in een van de themahuisjes, zoals Sneeuwwitje, Barbie, Ridder en Space. Het schilder achtige verblijf is uitgerust met whirlpools, een grote openhaard, spelcomputers en een zandbak met glijbaan, om het verblijf zo aangenaam en leuk mogelijk te maken. Dit wordt nog eens onderstreept door de gratis toegang tot alle attractieparken en andere faciliteiten in de directe omgeving. Een team van zes vaste medewerkers, die zich bezighouden met fondswerving en exploitatie, en ongeveer 100 vrijwilligers zijn verantwoordelijk vooreen optimale gang van zaken in en rondom de Villa. Daartoe heeft Villa Pardoes veel contact met onder meer gezinnen, medische instanties, (sponsorrelaties en toeleveranciers. Kijk ook op JobTrack.nl Voor ons Achmea health spa Center te Vlissingen zijn wij op zoek naar een: Fitnessinstructeur (m/v) fulltime/parttime Bar/receptiemedewerker im/v) parttime Kijk voor een omschrijving van de functies en bijbehorende functie-eisen op www.achmeahealthcenters.nl en klik op Vacatures'. het geschetste profiel??? 20 november je sollicitatiebnef, voorzien van c.v, per post naar. spa Center Vlissingen t.a.v. Dhr R. Suijkerbuijk, Postbus 20, 4380 AA per email rs@ahcv.nl Elke vrouw beslist zelf over haar lichaam. Toch?" Helaas nog lang niet altijd. Door onwetendheid, taboes of dwang kunnen vrouwen niet zelf beslissen over eigen lichaam. MYBODY helpt met seksuele voorlichting in ontwikkelings landen. Ga naar www.mybody.nl en kijk wat JIJ kunt doen. Nada van Nie, presentatrice 01 GIRO 254 MY LIFE MY CHOICE MraODY Een initiatief van World Population Foundation (WPF) WWW.MYBODY.NL Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68