O amilieberichten h.jobse 30 I Zaterdag 10 november 2007 PZC be Na een welbesteed leven is geheel onverwacht overleden mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Willem Leijnse Geboren 31-10-1917 Overleden 9-11 -2007 Dankbaar delen wij de goede herinnering aan zijn 90ste verjaardag. Vlissingen Ter Reede: P. Leijnse-Wisse Zoutelande: P.C. Leijnse L.S. Leijnse-Fransbergen Wassenaar: Esther, Lara Zoutelande: Mirjam Zoutelande: C. Leijnse E.P. Leijnse-Sinke Bart Stijn De dienst van woord en gebed zal plaatsvinden op woens dag 14 november om 14.00 uur in de Hervormde Catharina- kerk te Zoutelande en wordt geleid door Ds. P. Boekesteijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande om 15.00 uur. Vader is opgebaard aan de D. Koddelaan 36 te Zoutelande, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op maandag 12 november tussen 14.00-14.50 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis om 15.30 uur in zaal Middendorp. Correspondentieadres: P.C. Leijnse, Bosweg 44.4374 EN Zoutelande Enige en algemene kennisgeving. Onze meer dan dierbare, bijzondere (stief)vader Dolf, schoonvader, opa, opa Dolf, ouwe opa, broer, zwager en oom is, toch nog héél onverwacht, rustig heengegaan na een zware hersenbloeding. De heer A. Molkenboer -Dolf- Oldenzaal Oostkapelle 23 augustus 1912 8 november 2007 Blaricum: Alouette Boelen-Meihuizen Pieter Boelen Laren: Annemarijn Boelen Aege Steensma IdsEiso Amsterdam: Martij n Boelen Nicole Slootman Emma, Judith Tholen: Stef Meihuizen Liesbeth Sluijter Stef en Sara Marleen, Timo Wassenaar: M.C.Pot-Molkenboer Dom burg: HEMolkenboer-Mezger Neven en nichten Correspondentieadres: Familie Boelen, Eemnesserweg 22, 1261 HG Blaricum De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 12 november om 1 5.30 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er om 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in zijn flat "Loverendaele", Veldzigt 53 te Oost kapelle. Bedroefd geven wij u kennis dat op 84-jarige leeftijd is overleden, in Briare Frankrijk, onze zeer geliefde broer, zwager en oom Jannis Boudewijn van der Slikke echtgenoot van Magdalena de Hullu IJzendijke: Saar en Izaak t lacobse van der Slikke (oigny Fr: Bou en Jans van der Slikke Reijneveld Oostburg: Adrie en Adri Lako van der Slikke Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging Einde oefening We zijn verdrietig dat mijn lieve man, onze dappere papa. klein opa en opi er niet meer is. Dirk Gilles Verherbrugge echtgenoot van Martina Elisabeth Verherbrugge-Keijmel Schoondijke Oostburg 24 augustus 1956 9 november 2007 Groede: M.E. Verherbrugge-Keijmel Biervliet: Mattie en Gerard Verbeke-Verherbrugge en kinderen Hulst: Caroline en William de Witte-Verherbrugge Masja Menno Molenstraat 22 4505 BB Groede De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 13 november om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Er is gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. - 'i(NI*.n*rfcti») Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten,bloemen en attenties, die ik in het ziekenhuis en thuis mocht ontvangen. Het heeft ons goed gedaan. Bedankt Gré en lan Knolle De hartelijke wijze van medeleven en de grote belang stelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man. onze geweldige vader en allerliefste opa Jacobus de Bree Ko heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor onze oprechte dank. Vlissingen, november 2007 Rina de Bree-Bommeljé Erwin en Geesje Tom Loura Daan Sylvia en Marco Juliette van den Branden-d'Hooghe Kinderen en kleinkinderen Clinge, november 2007 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vader, opa en over-opa Willem Lodewijk Jan Harthoorn willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen November 2007 bachweg 2 j middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl In ons verdriet om het heengaan van onze moeder, schoon moeder, oma en overoma Catharina Albertine Herrel-van Beers mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan Ds Ph.A. Beukenhorst voor de mooie dienst en aan de medewerkers van Monuta Haerens uitvaartzorgvoor de begeleidingen steun. Uit aller naam Ans en Ronnie Herman-Herrel Sluis, november 2007 Dankbetuiging Hartelijk dank voor uw donatie aan het KWF en voor de warme belangstelling, de vele kaarten en andere blijken van medeleven die we van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Izaak Luteijn Uw betrokkenheid heeft ons veel steun en troost gegeven en zal altijd een dankbare herinnering blijven. Jaantje Luteijn-Karelse Elly en Ko Robin en Kasia Sebastiaan Rijsbergen, november 2007 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze lieve moeder Maaike Maria Moerland-Bot Het is ons tot steun geweest. Peter en Annelies Goes, november 2007 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader en (over)opa Arie Johannes de Neef Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. A.J. de Neef-Sandee Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wissenkerke, november 2007 Voor alle blijken van medeleven die wij van jullie hebben gekre gen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, maatje en onze lieve papa Theo Coppoolse willen wij jullie hartelijk bedanken. Joke, Vivian, Martine Nieuw- en St. Joosland, november 2007 Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belang stelling na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve man. vader en opa Ronny van den Branden Alsmede voor de vele bloemen, kaarten en uw aanwezigheid bij de uitvaart, willen wij u allen hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg en Activiteiten Centrum Zeeuws-Vlaanderen voor de goede zorgen. Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ondervinden na het over lijden en bij de begrafenis van mijn man en ons vader Georges de Neve Hiervoor onze oprechte dank. Jenny de Neve-V'alcke Vera en Freddy Van Haele-de Neve Eede, november 2007 Alle belangstelling, woorden, kaarten zijn voor ons een grote steun geweest in deze moeilijke periode na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa en opa Jan Ooms Onze dank voor uw blijk van medeleven. Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Diny Ooms-Schutte Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, november 2007 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij na het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overoma Nelly van Oosten-Servaas mochten ontvangen, zeggen wij u onze hartelijke dank. Moge zij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Kinderen-, klein en achterkleinkinderen Oostburg, november 2007 Wij donken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn fantastische man, onzevader, schoonvaderen opa r J/nrrri/c/' Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige crematieplechtigheid. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte, dat Joop In zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Tonny Peter Raijmond en Daphne Quinten, Yoran Vlissingen, november 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46