De Vlieger Familieberichten 28 I Zaterdag 10 november 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl t Hoera ik heb er een zusje bij Emy Adriana de Vos Zij is geboren op 5 november 2007 Jasmine Mijn trotse ouders zijn John en Wendy de Vos Dorpsstraat 42 Heinkenszand "Schildersbedrijf de Vos" Vergeef me dat ik achterlaa t wat ik zozeer heb liefgehad. H. Marsman Wij zijn intens verdrietig dat plotseling van ons is heen gegaan mijn allerliefste Jan, onze geweldige pappa, schoon vader en super opa Jan Arkenbout Bergen N.H., 26 juli 1936 t Zierikzee, 8 november 2007 Zierikzee: Els Arkenbout-Vader Zierikzee: Gonneke en Ike Brian Finn Bruinis.se: Dick-Pieter en Rixl Jan Anke Me lie Spaarndam: Annemarie en Bart Lotte Tom Daan Kokmeeuwstraat 6 4301 WR Zierikzee We nemen afscheid van Jan tijdens een samenkomst op dinsdag 15 november om 13.45 uur in de Nieuwe Kerk, Kerkplein 1 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Voor het afscheid is er van 13.00 tot 13.40 uur gelegenheid tot condoleren in de Nieuwe Kerk. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat na een lang leven van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Elvira de Guchteneire weduwe van Omèr Calle op de gezegende leeftijd van 98 jaar. Oostburg: Elly en Niek Remijn-Calle Hulst: Marie-Louise en Honnie van der Veeken-Calle Hulst: Anny en Jo Dobbelaar-Calle Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, 9 november 2007 Correspondentieadres: Glacisweg 24,4561 HG Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 14 november 2007 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-kerkhof aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de parochiekerk. Afscheid nemen van Ma is mogelijk dinsdag van 19.00 - 19.30 uur in haar flat, Blaauwe Hofke 82 te Hulst. Gelegenheid tot condoleren in de parochiekerk na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Dankbaar en ontzettend gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Jayden Salhuteru Joske, Bernice op 7 november 2007 Manu Salhuteru, Karen Bos en Resa Duke Ellingtonstraat 45,4337 XT Middelburg Algemene kennisgeving Gisteren, 9 november 2007, hebben wij, Johan Kesteloo en Nora Filesia Na een periode van samenzijn onze levens aan elkaar verbonden met de intentie 1 korintiërs 13 (de liefde) waar te maken naar elkaar en onze naasten en samen te zoeken naar de waarheid van God. Boerderij "Willemshof", Bruggendijk 5a, 4505 PP Zuidzande Jan Arkenbout broer, zwager en oom, jij was ons zo lief... Castricum Leo Arkenbout Diet Arkenbout-Hauwert Gerard en Mirjam Hans en Mieke Erna en Ruud Zierikzee Annemarie Arkenbout Arianne en Dirk-Wim Suzanne en Frits Anne en Jasper achterneefjes en achternichtjes In plaats uan kaarten Laban van Oeveren Pim Bakker Op zaterdag 22 december worden wij samen 100 jaar. We willen dit vieren met allen die ons een warm hart toedragen. Tijd: 12.00-16.00 uur. Gelieve aanwezig te zijn vóór 13.00 uur Plaats: Stadhuis aan de Grote Markt te Goes Cadeau: Uw aanwezigheid Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze Tafelvriend Jan Arkenbout In onze herinnering gedenken wij Jan als een zeer aimabel mens. Namens O.T. 82: Sjoerd Els Dirk Conny Hans Ineke Jan Rietje Chris Truus Joop Ria Onne Annelies Casper Monique Jan Bart Hanneke Pieter Cathy Heieen f//O Daarom hebben wij die handen en die armen om als het koud wordt rond het hart elkaar te warmen (T.H) Jan Arkenbout Wij gaan je missen, mooi mens en zullen er zijn voor Els en je dierbare kroost bon voyage, lieve Jan Auke, Georgette en kinderen UITVAARTZORG voorhem Schoonoord UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Ontroerd zijn wij door het plotse heengaan van onze beste vriend Jan Arkenbout Wij wensen Els en kinderen veel steun toe bij het verwerken van dit gi-ote verlies. Ad en Bram Madeleine en Lex Zierikzee, 8 november 2007 Jan Arkenbout Groot is de leegte die hij achter laat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Rina en Siem Kraaijeveld Zierikzee, 8 november 2007 Oma, We vonden het fijn dat je zolang bij ons kon zijn. We zullen je missen. Je kleinkinderen: Karin en Philip Nicole en Ube Pascal in herrinnering Carlos en Lynda Marjon en John Inez en Reinier Je 98e verjaardag was de laatste keer. Nu zien we je nooit meer. Het was altijd fijn bij jou te zijn. Vaarwel, klein omaatje Blaauwe Hoeve Je achterkleinkinderen: Jens, Valerie, Eline, Rick, Carlyn, lamo Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Ingrid Meijer Ondanks haar ziekte was Ingrid wanneer ze maar kon aan wezig, om met overgave te kunnen doen wat ze zo graag deed. Als medewerker educatie was zij met haar grote crea tiviteit en inzet van onschatbare waarde voor het realiseren van een groot aantal fraaie en spraakmakende exposities. Wij zullen Ingrid erg missen en wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur, directie, medewerkers en vrijwilligers van het Zeeuws Archief "Het is beter om het licht aan te doen dan te klagen over de duisternis(Chinees gezegde) Tot ons grote verdriet is woensdag 7 november 2007 op 37-jarige leeftijd overleden Ingrid Meijer Respect en bewondering hebben wij voor haar positieve instelling, vechtlust en veerkracht. Wij hebben Ingrid leren kennen als een meelevende, intense en enthousiaste collega. Wij zullen haar afwezigheid dan ook als een groot gemis ervaren. Wij wensen haar familie en vrienden heel veel sterkte toe. Albert, Angelina, Angelique, Anneke L, Anneke van W, Bert, Brecht, Cessa, Daniël, Eline de G, Eline S, Elisabeth. Elly, Esther, Geesje, Gert, Hanneke. Hans, Ivo, Janosh, José B, José de B, Joyce, Kees, Leo, Lineke, Maaike, Maja, Marjan, Nel. Nynke, Peter B, Peter S, Poulus, Roelof, Roosanne, Sander, Stefanie, Suresh, Susanne, Sylvia, Toon, Trix Ingrid Jij gaf vorm aan onze droom. Wat je achterlaat in ons museum is te mooi voor woorden, net als jij. We zullen je vreselijk missen. Namens het Polderhuis Jan. Yvonne, Jacky, Ada, Piet, Marjan en Huib

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44