Hoe presteer jij onder hoogspanning? EASTMAN Chemical Middelburg B.V. vraagt een CUSTOMER SEEVKE REPREÏïNÏATiVÉ X Technische IDBO'ers, HBO'ers en Academici EASTMAN www.epz.nl UJij zoeken uoor onze elektriciteitscentrales 56 Zaterdag 10 november 2007 PZC Kijk ook op JobTrack.nl EPZ is de grootste elektriciteitsproducent van Zeeland. Een uniek bedrijf in een bijzondere omgeving. Naast de enige kerncentrale van Nederland exploiteert EPZ een kolencentrale met biomassa-stookinstallatie, een gasturbine en een windpark. De kerncentrale behoort tot de wereldtop. De kolen- eenheid is zojuist gereviseerd en met de nieuwste milieutechnologie uitgerust Surf voor vacatures naar Actuele vacatures: Senior Ingenieur Heb jij je HTS- of TU-diploma Procestechniek, Elektro techniek of Werktuigbouwkunde en ken je het elek triciteitsproductieproces als je broekzak? Dan ben je welkom bij EPZ! Als Senior Ingenieur bepaal en beheers je de normen en verbeter je het proces- en installa- tiebeheer. Ook voer je storingsanalyses uit. Hiermee lever jij een bijdrage aan de veiligheid, efficiency en beschikbaarheid van onze kerncentrale. Procestechnoloog De integrale optimalisatie van het brandstof-, hulp- en reststoffenmanagement is jou toevertrouwd, je analy seert en bewaakt het stookproces van onze kolencen trale met meestookinstallatie en helpt met het oplos sen van chemische en milieutechnische vraagstukken. Je hebt een opleiding gevolgd voor chemische techno logie op HBO-/WO-niveau. Je bent analytisch en com municatief ingesteld en het verzamelen en interpreteren van grote hoeveelheden data is voor jou een uitdaging. Regelmatig terugkomende vacatures: Werktuigkundige Voor onze kolen- en kerncentrale zoeken we technici op mbo-niveau voor het bedienen van de systemen van de installaties. Je vangt storingen op, voert beproe vingen uit en controleert de installaties en het proces. Hiermee lever je een bijdrage aan de handhaving van de veiligheid en de economische bedrijfsvoering van onze centrales. Hoofdwerktuigkundige Voor onze kolen- en kerncentrale zoeken we technici die vanuit de regelzaal de centrales op de meest veilige en efficiënte manier bedienen. Je bewaakt en contro leert de technische systemen van de installaties. Hier mee lever je een bijdrage aan de handhaving van de veiligheid en de economische bedrijfsvoering van onze centrales. Voldoe je aan de opleidingseisen en ben je geïnteresseerd? Stuur dan je CV met motivatie naar: N.V. EPZ, afdeling Personeelszaken t.a.v. Marjolein Middelhoek, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen of stuur een e-mail naar: vacatures@epz.nl. N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, Tel.: 0113 356 000, E-mail: info@epz.ni - Uil in m miiMMIgMl voor de afdeling Supply Chain, Customer Service van de locatie te Middelburg. In deze functie rapporteert u aan mevrouw Sabine Gehlen, Team Manager CS De Customer Service Representative is de spil tussen de klant en Eastman op het gebied van logistieke zaken. De klant neemt contact op met de CSR over o.a. orders, nieuwe producten, monsters maar ook als er klachten zijn. De CSR zet deze informatie om in de juiste actie zodat de klant te allen tijde tevreden blijft. De Customer Service Representative zal verantwoordelijk zijn voor het bijhouden en opvolgen van de toebedeelde taken. De kerntaken van deze functie zijn: inbreng, controle en opvolging van klantenorders en de bijbehorende communicatie met klanten, verkoop en andere afdelingen coördinatie van de logistieke uitvoering van de orders financiële afhandeling van de orders o.a. de daarvoor benodigde documenten leveren klachtenafhandeling centrale contactpersoon van de klanten voor logistieke zaken controle en afronding van de transacties verwerkt in SAP promotie van het gebruik van www.Eastman.com E-Business naar klanten toe Functie-eisen: aantoonbaar MBO+ niveau economische en administratieve richting, HBO denk-niveau minimaal 3 jaar relevante werkervaring kennis van en ervaring met softwaresystemen als MS Office, Outlook en SAP goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van Duits, Frans of Spaans strekt tot aanbeveling Daarnaast is de Customer Service Representative bij uitstek klantgericht en accuraat. De CSR heeft uitstekende communicatieve vaardigheden, kan procesmatig denken en daarnaar handelen en kan goed samenwerken met collega's. Eastman biedt: Een functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onderneming met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Sabine Gehlen telefoon (0118) 678 423 of per e-mail: sgehlen@eastman.com. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Eastman Chemical Middelburg B.V. t.a.v. de heer Jaap Goedegebure, Afdeling HR, Postbus 8018,4330 EA Middelburg of via E-mail: jgoedegebure@eastman.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 130