Kunnen wij op jou bouwen? svrz Q JobTrack.nl y c»s$ FUNCTIONEEL ONTWERPER/ PROJECTLEIDER SOFTWAREONTWIKKELAAR DATABASE-TOEPASSINGEN SOFTWAREONTWIKKELAAR WEBTOEPASSINGEN Wf) vragen Wij bteAen Locatiemanager - LASHERS HAVENWERKERS - MAGAZIJNMEDEWERKERS (in combinatie met havenwerk) Kijk ook op PZC Zaterdag 10 november 20071 49 SOFTWARE Voor de afdeling Software Ontwikkeling in Zierikzee in Zeeland (25 medewerkers) zijn wij op zoek naar drie nieuwe collega's. U komt te werken in een team van ervaren ontwer pers en softwareontwikkelaars dat zijn sporen ruimschoots verdiend heeft in het zelfstandig realiseren van een techni sche infrastructuur om hoogwaardige, gebruiksvriendelijke software te maken. Syntess Software is een software producent met vestigingen in Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt software voor met name installatie bedrijven waarmee ze hun logistieke, plannings- en financiële processen stroomlijnen. Onze vooraanstaande marktpositie is gebaseerd op kwaliteit, betrouwbaarheid en het hanteren van een strategie op lange termijn. Met een organisatie van in totaal 95 medewerkers levert Syntess Software al 20 jaar softwareproducten die momenteel gebruikt worden door 2950 bedrijven met in totaal ruim 14.500 gebruikers. Syntess Software heeft twee producten. Het ene wordt ontwikkeld in Visual FoxPro, het andere in Delphi. "acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U kunt professionele software ontwerpen en hebt interesse in database-georiënteer de toepassingen. U dient in staat te zijn om wensen van zowel onze eigen organisatie als van klanten om te zetten in eenvoudige functionele software. U stuurt als project leider 2 of meer softwareontwikkelaars aan. U kunt professionele software bouwen en hebt interesse in database-georiënteerde toepassingen. Van u wordt verwacht dat u zelfstandig kunt werken en ook meedenkt over functionele en technische aspecten van onze software. U kunt professionele webtoepassingen ontwikkelen en hebt interesse in het bouwen van database-georiënteerde webapplicaties gekoppeld aan het backofficesysteem. U zult zowel werken aan onze eigen website waarmee we ondersteuning bieden aan al onze klanten als aan webtoepassingen die wij aan onze klanten leveren. U hebt kennis van en ervaring met moderne tools om deze applicaties te ontwikkelen. Wij ontwikkelen onze webtoepassingen met ASP.NET. werk- en denkniveau op minimaal hbo-niveau resultaatgerichte houding en doorzettingsvermogen affiniteit met de installatiebranche ruimte voor initiatieven in een stimule rende werkomgeving met enthousiaste vakbekwame collega's de mogelijkheid om te werken aan een breed toegepast en hoog gewaardeerd standaard product een boeiende baan met goede perspectieven in een sterk bedrijf en breed samengesteld ontwikkelteam uitstekende arbeidsvoorwaarden zon, zee, strand en rust in Zeeland zonder fileleed een divers woningaanbod op Schouwen- Duiveland en omstreken Cw Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen: Dhr. Huug Winfiekf (088-40 80 400, privé: 0111 -64 10 52) of onze internetsite bezoeken (www.syntess.nl) Stuur uw sollicitatie naar Syntess Software, Postbus 127,4300 AC Zierikzee of naar vacature@syntess.nl. Per 1 februari 2008 zijn wij voor de locatie Ter Schorre in Terneuzen op zoek naar e De sector zorg is volop in beweging en als locatiemanager ben je in staat om de ontwikkelingen in de gezondheidszorg, de maatschappij en de arbeidsmarkt te vertalen naar beleid binnen de kaders van de SVRZ. Je bent verantwoordelijk voor de organisatie en het functioneren van de locatie en je kunt op een juiste manier managen, door medewerkers te motiveren, te enthousiasmeren en actief te betrekken om deze ontwikkelingen inhoud te geven. Kijk voor de volledige vacaturetekst op www.svrz.nl. Voor de sollicitatiegesprekken zijn op 7, 1 1 en 1 2 december a.s. de middagen gereserveerd. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij SVRZ Select, bereikbaar op telefoonnummer 011 8-670708. De Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ) is een organisatie op het gebied van ouderenzorg in Zeeland. Acht zorglocaties, een Servicecentrum en verschillende kleinschalige woonvormen staan garant voor zorg- en dienstverlening die aansluit op de steeds veranderende behoefden en wensen van onze cliënten. De kern van de missie van SVRZ staat hierbij centraal en is van toepassing op cliënten en medewerkers: 'Waar de mens iemand is'. Bij SVRZ werken ruim 2200 medewerkers. Er wordt niet alleen rekening gehouden met de wensen van de cliënten, maar ook met de wensen van de medewerkers. Een leeftijdsbewust personeelsbeleid voor jong en oud en een top of the bill arbeidsvoorwaardenpakket maakt SVRZ tot een moderne, fijne werkgever. waar de mens iemand is Interlashing B.V. is een nieuw havenbedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Wij zijn op zoek naar mensen die willen werken in de haven, zwaar werk niet schuwen en bereid zijn om in ploegendiensten te werken. Uiteraard ben je gemotiveerd, een teamplayer, flexibel ingesteld en bereid om bijscholings cursussen te volgen. Ervaring als havenwerker en/of lasher is een pluspunt, maar ook zonder ervaring ben je van harte welkom! Wij bieden: - Een aantrekkelijke en uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf. - Een goed start salaris met doorgroeimogelijkheden. - Mogelijkheden om opleidingen te volgen. - Een goede pensioensvoorziening en een collectieve ziektekostenverzekering. Kijk voor meer informatie over de vacatures op onze website www.interlashing.com. Stuur je sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Interlashing BV, t.a.v. dhr. R. Brandon, Personell Officer, Duitslandweg 2, 4389 P| Rithem of per e-mail naar rens.brandon® interlashing.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 123