familieberichten J fïtensen .nl Zoek, Vind... 30 Vrijdag 9 november 2007 PZC ZV Als een rijk persoon met een glimlach vertrok jij. Je weg was kort, maar breed. Aan de horizon net na de zee zwaai je ons toe met alle liefde die je ons geeft. We denken aan jou, lieve Ingrid Na een lange en ongelijke strijd heeft Ingrid Katharine Meijer 30-4-1970 t 7-11-2007 dan toch het leven, dat ze zo lief had en waarvan zij intens genoten heeft, verlaten. Haar uitvaart vindt plaats op maandag 12 november om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande hieraan is er vanaf 13.00 uur aldaar gelegen- j heid tot het nemen van afscheid. Na de bijeenkomst is er mogelijkheid tot condoleren in de j ontvangstkamer van de begraafplaats. Rob Meijer Barbara Meijer Henri Meijer Karei Leeftink Correspondentieadres: Karei Leeftink Veersesingel 226 4332 TG Middelburg Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar vol bewon dering voor haar enorme vechtlust en positieve instelling, hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van Ingrid Meijer vrouw van onze zoon, broer, zwager en oom Karei Zij hield van het leven dat voor haar maar zo kort was. Koudekerke: Karei en Clary Leeftink-Geervliet Marianne en Rob Francke-Leeftink Peter Ingrid Oost-Souburg: Henk Leeftink en Colinda Dekker Wouter Ruben Achter tranen van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Intens verdrietig en met pijn in het hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Ingrid Meijer Janneke, Ronald, Niels de Nobel Elly en Chris Kleij Wij zijn diep bedroefd vanwege het overlijden van Ingrid Leeftink-Meijer We herinneren ons Ingrid als een kundig en gedreven museoloog en een bijzondere en warme persoonlijkheid. Het was een groot genoegen om met haar samen te werken. We hebben bewondering voor haar doorzettingsvermogen en positieve instelling. We zullen haar heel erg missen. Karei en familie wensen we veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland Wim Scholten, directeur Vereniging van Zeeuwse Musea Lous Coppoolse, voorzitter Decreet Ramon de Nennie Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim Luitwieler Jurylid van de KNWU Wij zullen ons Wim blijven herinneren als een goed en enthousiast jurylid. Wij wensen Mientje en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de KNWU district ZuidA/Vest Nederland K. Leijten, voorzitter J.A. van Haneghem, consul Bedroefd, maar ook met dankbaarheid dat pijn en ongemak haar bespaard zijn gebleven, delen wij u mee dat veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve zus en schoonzus Ineke Post Yerseke, Amsterdam, 28 december 1942 7 november 2007 Ans en Adri Kole - Post Ineke is overgebracht naar uitvaartcentrum Westgaarde van PC Uitvaartzorg, Ookmeerweg 273 te Amsterdam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 november om 14.45 uur in crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275 te Amsterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Deze advertentie mag als een uitnodiging beschouwd worden. Psalm 1058 berijmd Met grote verslagenheid delen wij u mee dat kort na de geboorte van ons is weggenomen onze lieve Anne - Lynn 7 november 2007 t 8 november 2007 Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Jan-Piet Saman Jannien Saman-de Goffau Stijn Valckenisseweg 19 4411 BN Rilland We willen Anne-Lynn in besloten kring begraven. Tot ons groot verdriet heeft de Heere van ons weggenomen ons kleindochtertje, nadat ze slechts enkele uren heeft geleefd Adriana Lena Anne - Lynn De Heere schenke hun de troost uil Psalm 225b (berijmd) De bedroefde grootouders: C. de Goffau A.K. de Goffau-de Leeuw en kinderen K.A. Saman L.J. Saman-Walrave en kinderen 8 november 2007 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Henk Lievense Pieren Annie Peteren Linda Mika Wout en Evelyn Ray mo en Jamiro Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging WALCHEREISI" UlTVAARTLEIDER: JAN VAN weeiden Evertsenstraat 16,4371 BE Koudekerke Vraag vrijblijvend ons gratis infomatiepakket aan J i 1 www.uitvaartzorgceBtrum.nl 5 Een bekende overleden? Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze biljartvriend Eine Lievense Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Bestuur en leden ouderenbiljartvereniging O.O.S. Westkapelle, 7 november 2007 teken het condoleanceregister I www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Loof de HEERE, mijn ziel, en al wat binnen in mij is, Zijn heilige Naam. Loof de HEERE. mijn ziel en vergeet geen van Zijn weldaden. Psalm 105 vs. 1 en 2 In blijde zekerheid en met vol vertrouwen in zijn Heere Jezus Christus, is ontslapen mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en grootvader Salomon Schijve Oostburg 7 oktober 1925 t Vlissingen 8 november 2007 Ina Schijve-Anthonisse Mieke en Peter Lydia Christiane en Mourits Hans Gideon Esther en Jan Liesbeth Simone en Kees-Jan Sylvia en Henk-Jan Michaëla en Stefaan David en Esthet en kleinkinderen Van Bossestraat 32 4384 BH Vlissingen De dankdienst wordt gehouden op dinsdag 13 november om 13.00 uur in de Pinkstergemeente Vlissingen aan de Vrijdomweg 1 Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ont moeting in het Rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. geen bezoek aan huis Geschokt en verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Hans Schoe We wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Familie Hartman Altijd een lach! Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Hans Schoe sinds 1 december 1984 weduwnaar van Jenny Hartman Wij wensen Mattie, kinderen en familie Schoe heel veel sterkte toe. L. de Reus-Hartman M.de Reus Kinderen en kleinkinderen Bedroefd, maar vol mooie herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, vader en opa Koos Jacobus van Wijk Weduwnaar van Willemina Sterk Levenspartner van Janny de Jonge in de leeftijd van 92 jaar. Zijn optimisme en waardigheid waren een voorbeeld en steun voor zijn omgeving en maakten hem tot een bijzonder geliefd mens. Janny Trudy en John Ferry en Barbera Jaco en Wendy Minjon (anneke en Wim Maurits, Thomas Peter en Cora Julien, Esmée Elly en Piet Eva, Marleen Johanna 8 november 2007 Louise de Colignylaan 3D 4461 SK Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 12 november om 12.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58