Sport Scorende spits zou plaatje ideaal maken TUINCENTRUM VERSTRATEN EN WALHOUT Plant ze nul Bloembolleni, groot sortiment. nu 30% KORTING! R 42 Vrijdag 9 november 2007 PZC W MZVC-trainer Martin de Nooijer wil zichzelf blijven ontwikkelen. door Ron de Waal MIDDELBURG - Ondanks dat hij te maken heeft met beperkte moge lijkheden is hij toch al bezig aan zijn derde seizoen als trainer van MZVC. Nog steeds haalt Martin de Nooijer voldoening uit zijn werk bij de zaterdag-vierdeklasser. „We proberen steeds weer een stapje te maken." Met de kleine spelersgroep waar mee hij het seizoen begon, durfde hij op voorhand geen doel te stel len. De grootste zorg van de 49-ja- rige De Nooijer was vooral of zijn ploeg vrij zou blijven van blessu res. „Voor een club als MZVC, die niet kan putten uit een enorm poten tieel aan spelers, is dat van levens belang. Ik bekijk het dus van week naar week", zegt de trainer. „Ge lukkig valt het tot nu toe heel erg mee, alleen is het even afwachten wat het bezoek van Hans Koole aan de orthopedisch chirurg op zal leveren. Hopelijk is het niet al te ernstig, want het wegvallen van één of twee belangrijke spelers is voor ons al lastig op te vangen. Vo rig jaar viel er ook zo'n speler weg, en dat merk je meteen. Daarnaast heb ik in deze groep ook nog eens te maken met een groot niveauver schil." Desondanks heeft de Middelburg se ploeg zich inmiddels op een knappe vijfde plaats genesteld. „Maar wellicht had er nog meer in gezeten", klinkt het meteen. „Ons grootste manco is dat we geen af maker hebben. We hebben veel balbezit, maar het gebrekkige sco rend vermogen speelt ons nogal eens parten. Een makkelijk scoren de spits zou het plaatje ideaal ma ken." Voorlopig moet Martin de Nooijer echter roeien met de riemen die hij heeft. Op korte termijn zit er Martin de Nooijer: 'Ik ben enorm gedreven en een verschrikkelijke liefhebber' ook geen echte aanvulling aan te komen. „Vanuit het tweede team laat ik af en toe een jongere speler meedoen, maar het gat vanuit de jeugd naar de senioren is bij MZVC veel te groot", erkent hij. Of hij nog een seizoen aan zijn ver blijf bij de ploeg vastplak, valt dan ook nog te bezien. „Daar ben ik nog niet mee bezig, maar ik heb wel degelijk mijn am bities. Ik ben enorm gedreven en een verschrikkelijke liefhebber. Ik heb het diploma TC 2 en volg zo veel mogelijk bijscholingscursus sen. Ik vind het belangrijk om me zelf te blijven ontwikkelen als trai ner. Ik zou best hogerop willen, Martin de Nooijer: „Het gat vanuit de jeugd naar de senioren is bij MZVC veel te groot." foto Lex de Meester maar haal tegelijkertijd nog steeds voldoening uit mijn werk bij deze vereniging." Met goed verzorgd voetbal wil De Nooijer het optimale rendement uit zijn huidige spelersgroep ha len. „Wij moeten het van positie- en combinatiespel hebben. Met te genstanders die vooral fysiek spe len, hebben wij het altijd moei lijk", weet hij. Morgenmiddag ont moet MZVC op eigen veld met het laaggeklasseerde Borssele zo'n ploeg. „Gezien de stand op de ranglijst zou je zeggen dat het een eitje wordt. Maar dat kan het even tueel alleen worden, als je snel weet te scoren." Bomen, heesters coniferen, haag- en bos- f plantsoen. i (veel bijzondere soorten en variëteiten) Fruitbomen, kleinfruit en x+ leifruit. BÉS Rozen, stamrozen en klimrozen. Bij aankoop van 15,00 bloembollen een plantschepje gratis. Het voorjaar moet je nu in de grond stoppen. Voor de bloembakken: winterhei, winterviolen, sierkool enz. Vrijblijvende prijsopgave voor al uw plantwensen. 06/07 2E 0-0 - 00/01 2E 5-2 Leon van Belzen 0-1Simon Boogaard 1 -1Mujo Avdic 2-1Jacob van den Berge 3-1 Johnny Crucq 3-2, Jacob van den Berge 4-2, Martin Bout 5-2 98/99 1C 1-1 Peter Willemse 1-0, Nilles Pruymboom 1-1 96/97 2E 4-2 Jacob van den Berge 1-0, Peter Willemse 2-0, Ronnie van Belzen 2-1, Peter Willemse 3-1, Peter Willemse 4-1Ronnie van Belzen 4-2 94/95 3A 1-1 Willem Webers 1 -0, Kees Davidse 1 -1 PZC Donja Odijk bron Rudy Boogert foto's Marijke Folkertsma, Ronald den Dekker UIT VOETBAL Uefa Cup, tweede speelronde. Groep A: Larissa (Gri) - Zenit St. Peters burg (Rus) 2-3, FC Nürnberg - Everton 0-2. Stand: Everton 2-6, Zenit St. 2-4, AZ 1-1, Nurnberg 1-0, Larisa 2-0. Groep B: FC Kopenhagen (Den) - Panathi- naikos (Gri) 0-1, Aberdeen - Lok. Moskou 1-1. Stand: Panathinaikos 2-6, L. Moskou 2-2, At. Madrid 1-1,Aberdeen 2-1 FC Ko penhagen 1-0. Groep C: Mlada Boleslav - Villarreal 1-2, Fiorentina - Elfsborg 6-1. Stand: Fiorenti- na 2-4, Villarreal 2-4, AEK 1-1, Elfsborg 2-1, Mlada Boleslav 1-0. Groep D: Stade Rennes (Fra) - Brann Ber gen (Noo) 1-1, Dinamo Zagreb (Kro) - FC Basel (Zwi) 0-0. Stand: Basel 2-4, HSV 1-3, Zagreb 1-1, Rennes 2-1, Brann Ber gen 2-1. Groep E: Spartak Moskou (Rus) - Bayer Leverkusen (Dui) 2-1, Toulouse - Sparta Praag 2-3. Stand: Sp. Moskou 1-3, FC Zu rich 1-3, Leverkusen 2-3, Sparta Praag 2-3, Toulouse 2-0. Groep F: Bayern Munchen (Dui) - Bolton Wanderers (Eng) 2-2, Aris - Rode Ster 3-0. Stand: Bayern München 2-4, Aris 1-3, Bolton Wanderers 2-2, Braga 1-1, Ro de Ster 2-0. Groep G: Hapoel Tel Aviv (Isr) - Totten- ham Hotspur (Eng) 0-2, Aalborg (Den) - Anderlecht (Bel) 1-1. Stand: Anderlecht 2-4, Getafe 1-3, Tottenham 2-3, Aalborg BK 1-1, Hapoel Tel 2-0. Groep H: Calatasaray (Tur) - Helsingborg (Zwe) 2-3, Austria Wien (Oos) - Ciron- dins Bordeaux (Fra) 1-2. Stand: Bordeaux 2-6, Helsingborg 2-4, Panionios 1-1, Au stria Wien 1-0, Calatasaray 2-0. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl Veerseweg 124a - Middelburg - Tel. 0118-612380 www.verstratenenwalhout.nl - info@verstratenenwalhout.nl Tuinmeubelen en buitenkeukens: Tuinverlichting: SHOWROOM LEEGVERKOOP Het adres voor: tuinontwerp tuinaanleg tuinonderhoud rooien en snoeien van bomen (VCA gecertificeerd) Breng ook eens een bezoek aan onze website: www.verstratenenwalhout.nl 25e duel tussen Bruse Boys en Arnemuiden Laatste vijf duels in Bruinisse seizoen klasse uitslag winst Arnemuiden scoreverloop Topscorers Bruse Boys Jacob van den Berge (foto) 13 Peter Willemse 5 Eddie Schild 3 in Arnemuiden Jacco Oosterling 5 Huib Meerman (foto) 5 Ad Poortvliet 5 Bruse Boys en Arnemuiden treffen elkaar morgen voor de 25e keer in competitieverband. In de voorgaande 24 wedstrijden i balans keurig in evenwicht gebleven: beide clubs wonm acht keer en acht keer werd het gelijk. De thuisploeg is echter in het voordeel. - gelijkspel winst Bruse Boys Bruse Boys thuis doelsaldo 24-14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44