Familieberichten Peter Butler 28 I Vrijdag 9 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl En roept Mij aan in den dag der benauwdheid; Psalm 5015a Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze innig geliefde, zorgzame moeder, onze lieve, altijd meelevende oma en overgroot moeder Pieternella Martina Adriaanse sinds 6 april 2001 weduwe van Jakob Adriaanse in de leeftijd van 91 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Middelburgl.M.Last-Adriaanse Jaap Alexandra Petra en Piet-fan Henk-Jan, Annemieke NoordwijkerhoutM.J. Adriaanse C. Adriaanse-Loosbroek Lisette en Frans Sharon, Tom Mariëtte Mike, Len Herman Frank en Femke MiddelburgM.A. Boogaard-Adriaanse A.I. Boogaard Sandra en Hans Daniël, Willeke, Mirjam, Esther Erica Marieke Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 7 november 2007 Briandlaan 2 Correspondentieadres: A.I. Boogaard Oosterscheldestraat 113,4335 PC Middelburg Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 12 november van 9.15 tot 9.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden om 9.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. C Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuirvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE van onze zijde is weggenomen mijn zus, onze schoonzus en tante Maria Baaijens-Meerman sinds 14 juni 1997 weduwe van Laurens Baaijens In de leeftijd van 79 jaar. Amemuiden J. Meerman (in herinnering) G. Meerman-Siereveld ArnemuidenA. Meerman C. Meerman-Siereveld Neven en nichten Onze hartelijke dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis afdeling Molenwater voor de goede zorgen en persoonlijke aan dacht. Onze zus en wij hebben dit bijzonder gewaardeerd. Middelburg, 7 november 2007 Verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Molenwater Correspondentieadres Oude Havenstraat 19 4341 GT Arnemuiden Mijn zus is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op D.V. zaterdag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. maandag 12 november om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerse weg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand zal er voor familie en belangstellenden een rouwdienst worden gehou den in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden, die aanvangt om 13.15 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. C. Bijman. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij had de ruimte van de polder lief, 't land van vruchtbaarheid en verte Tot ook zijn dromen kleiner werden een hof een pleintje, gras en wat gerief maar nu een hemel zonder grenzen. Vol goede herinneringen, met veel respect en bewondering voor zijn levenswijze, hebben wij afscheid moeten nemen van een goed en uniek mens, mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Honoré Theofiel Freyser echtgenoot van Julma Anna Marie Buysrogge in de leeftijd van 83 jaar. Zaamslag: J.A.M. Freyser-Buysrogge Sinaai: Annette en Etienne Van Bunder-Freyser Sara en Davy Petra en Timothy Clinge: Eddy en Anja Freyser-Duerink Mayke Linda Lotte 7 november 2007 Eendragtweg 14 4543 PL Zaamslag De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 12 november om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Voor de dienst is van 10.00-10.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Zondag 11 november is er van 17.00 - 17.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Lieve Opa, Een bloemetje van mij, een bloemetje voor jou. Het verteld in mijn hartje hoe\>eel ik van je hou. Van je kleine schat, Mayke Vooruit kijken kan niet meer. Als we achterom kijken zien we een vrolijke Kimberly, vol goede moed! Zo willen we aan haar blijven denken. Dag lieve Kimberly Wij houden van jou. Ri car do, we denken aan jou en je papa en mama. Bram, Britt, Jelita, Demi, Angélique, Carmen, Ruben, Serena, Annemieke, Jasper, Eduard, Roy, Gijs, Esmee, Youyou, Nikki, Simón, Rick, Roebie, Melissa, Timo, Thijs, meester Bas (groep 5) Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega fysiotherapeut Joop Krips Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en overige familie veel sterkte toe. Collega's fysiotherapeuten Schouwen-Duiveland Ma! Zij heeft ons laten zien wat "leven" is wat echte liefde is dat verdriet nabijheid is. Zij heeft ons geleerd zonder woorden dichtbij te zijn juist in "lijdenbij elkaar te zijn. Zo blijft zij ons bij. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend hebben wij véél te vroeg afscheid moeten nemen van mijn dierbare vrouw, onze zorgzame mam, onze lieve oma en omi Olga Francisca Valentina Rijckaert echtgenote van Johannes Adrianus van Kruijssen Terneuzen, 9 juli 1934 Terneuzen, f 7 november 2007 Terneuzen: J.A. van Kruijssen Axel: Carlos en Marga van Kruijssen-Versluijs Wendy en Martijn - Daan, Jelle Maaike en Frans - Britt Michiel Axel: Lianne en Frans Dieleman-van Kruijssen Sophie en Jeroen Joris Charlotte Annefleur Lisanne St. Jansteen: Rudi van Kruijssen Ronald Kraaijeveld Arjan Aram Correspondentieadres: Pieter Paulusstraat 8 4571 JR Axel Zaterdag 10 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 12 november om 10.30 uur in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 -10.15 uur gelegenheid tot condoleren. Groot was oma's liefde Groot is het verdriet Mooi zijn de herinneringen Die oma achterliet Dag lieve oma Liefs je kleinkinderen Omaatje lief Ook al ben jij nu een sterretje aan de hemel, jij blijft altijd onze hartendief. Dikke kus Daan en Jelle Ook al ben ik dan nog zo klein Bij jou zijn was heel fijn. Liefs Britt Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geideloozepad 20,4463 a| Goes (0113) 227523 Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30