dlensen .nl November Muziekmaand Zoek, Vind... iébfanL Een bekende overleden? S 1 I OVERTOOM-GROEN Bar Le Clochard 32 I Donderdag 8 november 2007 PZC De strijd was oneerlijk. Geschokt zijn wij door het bericht dat John van der Made is overleden. Wij wensen Rian en Rocky veel sterkte toe met dit enorme zware verlies. Wilfred ,Therese, Jordi, Rosalie en Luna Van Luijk Op dinsdag 6 november is overleden onze gewaardeerde collega John van der Made Jarenlang heeft hij bij ons gewerkt als jeugdzorgspecialist. Wij wensen Rian veel sterkte toe om dit onvoorstelbare verlies te dragen. Serooskerke, team Veere Verbijsterd is van ons heengegaan mijn schoonzoon Hans Schoe De levenspartner van mijn schoondochter Mattie Sandee-Kole. J.C. Sandee (in herinnering) P.A. Sandee-Sturm Jan Sandee (in herinnering) Goes. Weidezicht 70 4462 VM Het is ons maar geleend, de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Hans zal voor altijd in onze gedachten blijven. We wensen Mattie, kinderen en kleinkinderen de kracht om dit ongelofelijke verlies een plaatsje te geven. Hans en Diny t Angelique, Bruno en Sophie Mariska. Veerle en Lieve Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze lieve vriend Hans Schoe We wensen Mattie en de kinderen heel veel sterkte. Cathrien en Jaap t Riet en Gerrit Hanna en Kees en kinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Hans Schoe Hans werkte al 35 jaar bij EPZ. Wij kenden Hans als een open, betrouwbare en vriendelijke collega en medewerker. Wij leven mee met zijn zoon Gert-Jan, onze collega. Wij wensen zijn partner en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ Wij zijn verslagen en bedroefd door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hans Schoe Hans zal altijd in onze herinnering blijven als een goed gehumeurde collega met een warme persoonlijkheid. Hij was iemand op wie we altijd konden bouwen. We zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe en leven mee met Gert-Jan, zijn zoon, die ook een collega van ons is. Vrienden, collega's en leiding Afdeling Bedrijfsvoering NO N.V. EPZ Mijn klusjesman is niet meer. Hans wat zullen we je enorm missen. Je was voor mij altijd in de weer en Mattie, ik wens je veel sterkte toe en kracht om dit verlies te kunnen dragen. L. Zwartepoorte, Goes Dankbaar voor alles wat zij in haar leven, gekenmerkt door vrijgevigheid, voor velen betekend heeft, geven wij met verdriet kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus, tante en nicht Joke Zandee-Seldenrijk echtgenote van Eddie Zandee 16 april 1927 t 6 november 2007 In dankbare herinnering: Maastricht: Eddie Zandee Innsbruck: Marion Eddy Middelburg: Igor en Ankie Familie Seldenrijk Familie Zandee Maastricht. 6 november 2007 Plein 1992 36C,6221 JP Maastricht Joke is thuis in haar vertrouwde omgeving. Gelegenheid tot afscheid nemen, dagelijks tussen 18.30 en 20.00 uur. De crematie zal op wens van Joke in besloten familiekring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieven deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. 1 i Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve dappere vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Catharina de Pagter-Jobse willen wij u oprecht dank zeggen. Jan de Pagter Marijke en Peter Eric Thomas Domburg, november 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Elke vrijdag live muziek 9 november 16 november J J 23 november Flashback 30 november Delta Generation Vlasmarkt 18 Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48