auto! CITROEN C4 28 Donderdag 8 november 2007 PZC AGENDA OP PAD VRIJDAG 9 NOVEMBER to- Boekenmarkt Terneuzen, Grote Kerk. Lions Club Zos- tera houdt een boekenmarkt. Van 14.00 tot 20.00 uur. to- Zeeuwse Avond Goes, Theater De Mythe, 20.00 uur. to- Kleurrijke vogels Vogeltentoonstelling georganiseerd door vogelverening Inter Scaldis. Yerseke, De Zaete, 19.30-22 uur to- Gezinszwemmen Zwembad Dolfijn aan de Dolfijnstraat in Nieuwerkerk is speciaal voor gezinnen ge opend van 19.00 tot 20.30 uur. to- Deltashow Een show met hoenders, ganzen, eenden, konijnen en cavia's. Middelburg, De Kruitmolen, 20.30-22.30 uur.(ook za 10-21 uur en zo 10-17 uur) ZATERDAG 10 NOVEMBER to- Natuurwandeling met gids door land goed Ter Hooge. Info via www.hetzeeuw- selandschap.nl of 0113-569110. Middelburg, Breeweg bij kaasboerderij Pit- teperk, 14.00 uur to- Kleurrijke vogels Vogeltentoonstelling georganiseerd door vogelverening Inter Scaldis. Yerseke, De Zaete, 10-22 uur. to- Jaaruitvoering Jaarconcert muziekvereniging Witte van Haemstede m.m.v. harmonie, slagwerk groep, leerlingenorkest en blokfluitgroep. Dorpshuis De Schutse, 19.30 uur. to- Deltashow Een show met hoenders, ganzen, eenden, konijnen en cavia's. Middelburg, De Kruit molen, za 10-21 uur en zo 10-17 uur) to- Boekenmarkt Terneuzen, Grote Kerk. Lions Club Zos- tera houdt een boekenmarkt. Van 10.00 tot 16.00 uur. to- Zeeuwse Avond Goes, Theater De Mythe, 20.00 uur. to- Dansavond Goes, buurthuis De Pit, door De Vriend schap, zaal open 19.30 uur, aanvang 20.00 uur. ZONDAG 11 NOVEMBER to- Mantra-meezingconcert Wilhelminadorp, Wilhelminahuis, 14.00-17.00. to- Bloomsbury Marlou Pluymaekers vertelt over de Bloomsbury Group, de groep Britse intel lectuelen en kunstenaars rond Virginia Woolf, begin vorige eeuw. Baarland, Gale rie G achttien 88, 15.00 uur. to- Bomenwandeling Gidsen van IVN De Bevelanden vertellen het verhaal achter de bomen op de Goe- se Oostwal. Goes, Stenen Brug, 14.00 uur DINSDAG 13 NOVEMBER to- Lezing In het kader van het Michiel de Ruyter- jaar houdt het Zeeuws maritiem Mu- ZEEum samen met de Universiteit Leiden en het Nederlands Instituut voor Militaire Historie een reeks lezingen. Het onder werp is 'Bestrijding van Barbarijse kapers'. Vlissingen, Muzeeum, 19.30 uur WOENSDAG 14 NOVEMBER to- Kunsthoofdstad Berlijn Lezing door Jurriaan Benschop. Middelburg CBK, 20.00 uur to- Pensioen CNV Hout en Bouw Informatiebijeenkomst CNV Hout en Bouw over pensioenvoorziening, Hotel Van der Valk Goes, 19.30 uur. DONDERDAG 15 NOVEMBER to Schelpdierconferentie Wageningen Imares organiseert op 15 en 16 november een wetenschappelijke con ferentie waarin deskundigen uit binnen en buitenland de nieuwste ontwikkelin gen belichten. www.schelpdierconferentie.nl Vlissingen, Cine City. to Metamorfose-middag Bijeenkomst van Vrouwen Special over er goed uitzien en je goed voelen. Multifunctioneel Centrum, 20.00 uur. to Soos over bouwen op Noord-Beveland De sociëteit Noord-Beveland houdt een avond over de bouwplannen op Noord-Beveland. Sprekers zijn wethouder Adri van der Maas, Ruud de Baar van Marsaki uit Goes en Peter Kodde van Rui- terplaat makelaardij uit Kamperland. Kortgene, De Korenbeurs, 20.00 uur to Open Atelier Beeldend kunstenares Victorie Kloek toont kunstwerken en haar eigen atelier in het fraai gerestaureerde patriciërspand 'Vryheydt'. Zierikzee, Kraanplein 22, 11.30- 16.30 uur MUZIEK VRIJDAG 9 NOVEMBER 2007 to Spinvis Spinvis treedt op. Erik de Jong en enkele bandleden brengen akoestisch enkele lied jes van de laatste cd Goochelaars Gees ten. Bergen op Zoom De Waterput, 17.30 uur to Rock da house Dj Funky Ro verzorgt een Rock da house. Goes, Heartbreak cafe, 22.00 uur to Zeeuwse Avond Organisatie: Lou Waterman en Ans de Nooyer. Goes, Theater De Mythe, 20.00 uur to Crescendo De fanfare Crescendo geeft een uitvoe ring van musical-melodieën. Na de pauze wordt er klezmer gespeeld. Dreischor, dorpshuis, 20.00 uur. to Thé Lau Thé Lau (gitaar en stem) brengt zijn solo programma Solissimo. Oostburg, Ledeltheater, 20.15 uur to Blunt De Belgische formatie Blunt speelt Ierse folkrock. Terneuzen, Irish pub The Pen- nywhistle, 21.30 uur. Zang- en muziekavond Oostkapelle, Zionskerk, 19.30 uur; to Oogstpalet van klank en kleur Uitvoering van de harmonie met o.a. mu ziek uit Pirates of the Caribbean en The Phantom; Zonnemaire, Hervormde kerk 19.30 uur; to Concert Zeeuws Vlaams Kamerkoor. Werken van o.a.Buxtehude en Mendelsso hn. Oostburg, Eligiuskerk, 20.00 uur. ZATERDAG 10 NOVEMBER to Krista Detor De Amerikaanse singer-songwriter Krista Detor treedt op. Ze zal vanachter haar piano enkele nummers zingen van haar vierde album Cover Their Eyes. Bergen op Zoom, De Waterput, 16.30 uur. to De Heideroosjes Concert van de Limburgse band. Jeremy's speelt in het voorprogramma. Goes, 't Beest, 21.00 uur; to Houtblazerskwartet Het 'So What Houtblazerskwartet' geeft een concert. Het repertoire bevat jazz nummers en (licht) klassieke stukken. De bezetting: Moreno Beverini (tenorsaxaf- oon-baritonsaxofoon), Lucas van der Deijl (altsaxofoon-tenorsaxofoon), Jorg Porte- gies (altsaxofoon) en Marileen Portegies (klarinet). Middelburg, De Drukkery, 15.00 uur to Zeeuwse Avond Organisatie: Lou Waterman en Ans de Nooyer. Goes, Theater De Mythe, 20.00 uur Egels De Egels brengen een reprise van Welco me Back to Hotel California! De voorstel ling is uitverkocht. Middelburg, Stadsschouwburg 20.00 uur to Supervet Dj's Biggi, Sun vs Reza Attila en het jon ge Zeeuwse talent Funky Ro presenteren Supervet. Goes, Goederenloods, 22.00 uur to Prodigal Sons The Prodigal Sons, bezig aan reünie tour. Vlissingen, De Piek, 21.30 uur to Chopin op Curasao Schrijver Jan Brokken en de Randal Cor- sen Group geven een beeld van de ge schiedenis van de muziek van de Neder landse Antillen. Vlissingen, Sint Jacobskerk, 20.15 uur. to Veere's Genoegen Optreden van het fanfareorkest van mu ziekvereniging Veere's Genoegen, olv Bram van Overbeeke. Ook het Westkappels koor verleent muzi kale medewerking. Veere, clubgebouw Het Akkoord, 20 uur. to Popaanzee Tweede avond van project Popaanzee, de ze keer met de Vlissingse singer-songwri ter Eva Auad. De buitenlandse act van de avond is de Amerikaanse blueszangeres Sandy Dillon. Oostburg, café The Lane, 21.00 uur. to Kinderkoor Jedaja Christelijk kinderkoor Jedaja uit Nieuwer kerk bestaat tien jaar en houdt daarom een jubileumconcert. Er is medewerking van onder meer jeugdkoor Hosanna en muziekgroep Scherzando. Dreischor, Hervormde Kerk, 19 uur. to Country-folk Het countryduo Lonely 2 treedt op. Ruud Hermans en Dick van Altena spelen voor al eigen liedjes en van hun favoriete ar tiesten, onder wie John Prine, Kris Kristof- ferson, Bobby Bare, Merle Haggard en Bob Dylan. Nieuw- en Sint Joosland, Theater De Weg wijzer, 20.30 uur to Wende Snijders Haar nieuwe muzikale programma 'Wen de II' omvat naast het Franse chanson ook Nederlands, Spaans en Zuid-Afri kaans repertoire. Rilland, Luctor et Emergo, 20.00 uur. to Fremdkunst Dj Mace, Vindictiv en Optimus bouwen li ve een muziekcollage op geïnspireerd op het net verschenen album Fremdkunst van Dj Mace. Saxofonist Erwin Vann en bassist/gitarist Shycop improviseren op deze thema's. Middelburg, De Spot, 21.00 uur. to Beet City Jazz Concert rond het 25 jarig bestaan van de vanaf 24.590 r™Al V00RDEEI €2.000,- GEZINS== VAN HET JAM CM iriiv BTW «i» BPM «n b&iösüagveoHisel 200S, mcl verwjfdeïTogsètitfrege ee kasten njklear maken, leaseprijs v.a. 479 p/mnd «mcI. 8TW. Full BoTOi lease ezel. bramfctot. inclusief metairic lak. via Citroüolessing-fioanciaring a.b.v. 48 naasden, 20.006 ktn/ji. Gemiddeld braoévo rimiilc 5.7-83 1.2-17.5: CO,-emissie 150-21* grfem. Prijs-«n soccffieotwwiirigmgsftvosrtehOijdsB. fieetkiaatenzijfl uitgestotens** ifeee aanbieding. A ,id model kan en ven de standaanfuitvoering. Prijzen rijn geltrig Hm 35 nwemberZOO?. Vraag ovr deuler naar de uctievoorWBsrdflii. Bel QftDO-CiTROEh (9800-2487635) voor aefrtt <s« informatie uTkifkftpwv.-secstroea.fll Ckrvëa pMferéèrtfiÓTAl»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30