Familieberichten 26 I Donderdag 8 november 2007 PZC Een oneerlijk gevecht is na lang volhouden toch verloren. Met gevoelens van machteloosheid en vooral verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Kimberly Kosten Lief, vrolijk en dapper, zo zullen we haar blijven herinneren, We wensen Eric, Miranda en Ricardo heel veel sterkte toe. leerlingen, juffen en meesters van Prof. Dr. Kohnstammschool Heden bereikte ons het droevige bericht dat het dochtertje van onze collega is overleden Kimberly Kosten Wij wensen Eric, Miranda, Ricardo en verdere familie veel sterkte en kracht toe. Collega's EMR-EPP Thermphos International BV Peter Geelhoed Jack Boeije Björn Arnoys Richard Reijnhout Jaco van Hulst Willem van den Hoek Robertvan Hese Jan Meijer Ron Bilderbeek Ronald Lammere Anton Vermast Mario van Dongen Plotseling overleed onze beste buurman Eine Lievense Fam. H. van Sluijs J. Hengst-Pouwelse J. Pouwelse Fam. J. Dekker D.J. Verhage Fam. B. van Vaardegem Bertina van Bokhoven Rudolf Lievense Esther Vuyk Fam. M.A. Janse We wensen bure Nele, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kimberly Kosten Leerlinge op onze school vanaf mei 2002 Wij leven mee met haar ouders, haar broer Ricardo,* en al haar dierbaren. Ouderraad en medezeggenschapsraad Prof. Dr. Kohnstammschool Goes november 2007 Ons bereikte het droeve bericht dat Kimberly Kosten leerling van groep 5 van de Prof. Dr. Kohnstammschool is overleden. Wij wensen de ouders van kimberly, haar broertje Ricardo en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken en dragen van dit verlies. Bestuur Nobego Openbaar Primair Onderwijs Noord-Beveland Goes Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kimberly Kosten Wij wensen de familie heel veel steun toe bij het verwerken van dit grote verlies. Dick en Paulien Praat en kinderen Lieve Kimberly Sprakeloos zijn we door het bericht dat jij er niet meer bent. Het zusje van one voetbalmaatje Ri cardo en dochter van Miranda en Eric (onze trainer), We wensen Eric, Miranda en Ri cardo alle sterkte toe om dit enorme verlies een plekje te geven. De voetballertjes van Robur E 5: Colin, Erik, Jaydon, Joey, Maikel, Marcel, Mike, Mitchell, Mitchel en alle ouders We zullen je mieeen lange de lijn. Ons bereikte het droevige bericht dat Kimberly Kosten dochter van Miranda en Eric (trainer van E3) en zusje van onze pupil Ri cardo (E3) is overleden. Lieve Kimberly, we zullen je vrolijkheid en betrokkenheid missen op het veld, maar we herinneren jou als een enorme vrolijke doorzetter, die de strijd niet wilde verliezen. We wensen Eric, Miranda en Ri cardo heel veel sterkte toe om dit enorme verlies te verwerken. Het Bestuur, Jeugdbestuur en alle leden van de voetbalfamilie S.V'. Robur Verslagen vernamen wij het bericht van het plotselinge overlijden van onze Secretaris en Lid van Verdienste Joop Krips Wij wensen Nelly en de verdere familie veel sterkte toe. Handboogschutterij "ZODIAK" rustig, weloverwogen en doordacht, dat was je kracht. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Hendrik Lievense 26 december 1929 17 november 2007 Westkapelle: N. Lievense-Huibregtse Jan en Rina Lievense-Gabriëlse Nanda en Jeroen Linda en Ramon Arjan Piet Lievense en Marisca Kasse Ina en Kees Minderhoud-Lievense Niek Jorien Leoni Krekelstraat 8 4361 BD Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 12 november om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Wij vertrekken om 12.00 uur vanaf 'Westkapelle Herrijst', Markt 79 te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Westkapelle Herrijst'. Geheel onverwacht is overleden mijn lieve broer en oom Eine Lievense Hij was voor ons altijd een grote steun M. Kooijman-Lievense P. Kooijman -in herinnering- Nellie Pieter -in herinnering- Westkapelle, 7 november 2007 Geheel onverwacht is overleden Ome Henk Ria en Hans Minderhoud Jan en Debora Hoogesteger Kees en Martha Hoogesteger Westkapelle, 7 november 2007 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze vriend Eine Lievense We wensen Nee, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Izaaken Mina Adrie en Sien Lou en Jo-mie Ube en Coba Je begon zo dapper aan een gevecht. Even dacht je nog dat je het zou kunnen winnen, maar helaas, je moest de strijd opgeven J die je zo moedig hebt doorstaan. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis dat te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willem Jan Luitwieler echtgenoot van Jacomina Adriana de Jonge 18 juli 1946 t 7 november 2007 J.A. Luitwieler-de Jonge Mary en Sam Lianka en Gerard Rowen, Zasa, Jinx Kuipersdreef 92 4691 LSTholen De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crema tie, zal worden gehouden zaterdag 10 november om 9.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in het crematorium gelegen heid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. We zijn bedroefd door het vroege overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Willem Jan Luitwieler in de leeftijd van 61 jaar. Hij was ons erg dierbaar. Goes: Adrie en Gerard de Waard-Luitwieler Belinda, Eric en Ricardo van den Hil Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Moegestreden en uit zijn lijden verlost is rustig en vredig ingeslapen onze zwager en oom Wim Luitwieler Heinkenszand: Rinus en Rina Goes: Jo en Paul t Heinkenszand: Jan en Nellie t Nieuwdorp: Jenny en Cees Heinkenszand: Gerard en Annie Goes: Gré en Wim 's-Heerenhoek: Anneke Heinkenszand: Leny en René Neven en nichten Wij wensen Mientje, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in het aanvaarden van dit grote verlies. Na een vriendschap van meer dan 35 jaar is overleden onze beste vriend Wim Luitwieler Yerseke: Ko en Marijke Tolhoek Zo vrolijk, zo strijdbaar We zullen haar mieeen Kimberly Kosten er zit een engeltje op de regenboog' We wensen Eric, Miranda en Ri cardo de kracht om dit grote verlies te verwerken. Dienst ambulante begeleiding 'de Korre' Saar den Hollander

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28