KIMBERLY t1 24 I Donderdag 8 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl *i*i f.511 en Uit liefde geboren Bas Leendert 6 november 2007 RobChristien en Guus Minet Grote Sternstraat 10 4332 DS Middelburg Met grote blijdschap dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter en ons zusje ELIZABETH ANNA Else 6 november 2007 Rini en Amanda de Glopper Henk Anne Kuijerdamseweg 25a 4323 LB Ellemeet Tel. 0111-671446 Tijd.verblijf: Oosterschelde Ziekenhuis Goes Dolblij dankbaar zijn we met de geboorte van onze zoon Guillaume Jacob Otto 5 november 2007 Bram Kristie Boer-Nijzink s-Heer A rendkerke Blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Lisa 02 november 2007 Axel, Monique en Mike Broekhoven Duke Ellingtonstraat 57 4337 XT Middelburg Hoera, een zoon! Tijn Kyano 6 november 2007 Dimitri, Monique en Quinten Poelman-de Rijk Bessie Smithstraat 11 4337 WT Middelburg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en erelid Koos Dijkers Koos heeft als mede-oprichter aan de basis gestaan van onze bloeiende voetbalvereniging. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in de komende periode. Het bestuur en de leden van vv Philippine Tien vingertjes, tien teentjes, oogjes, oortjes, neusje, mondje je past in de palm van mijn hand en toch al een compleet mensje. Slechts zestien weken groeide je onder mijn hart, voor altijd in ons hart. Je naam is Lotte mama Sandra, papa Jefta en grote zus Floortje van Eijk-Huijsman 6 november 2007 Smaragdboog 12,4533 AZTerneuzen Heden is zacht en kalm overleden Neeltje Johanna Frelier Groede, 19 februari 1911 t Breskens, 6 november 2007 Onze lieve schoonzuster, tante en oudtante Namens de familie Frelier Correspondentieadres: J. Frelier Walenstraat 12 4503 AD Groede Samenkomst, zaterdag 10 november om 10.30 uur in de Franse Kerk te Groede, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Herberg "De Natte Pij", Slijkstraat 1Groede. Lieve Zus In mijn droom zijn wij weer samen In mijn droom zijn wij weer blij In mijn droom zijn er geen tranen Want in mijn droom ben jij erbij xxx Je broertje Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet. Na jaren van hoop en verdriet en een strijd die niette winnen was, is onze lieve kleindochter Kimberly op 9-jarige leeftijd ingeslapen. Opa Jan en Oma Janny uit Goes Dag lieve Kimberly xxxx "Een nieuw sterretje is geboren aan de hemel." We zijn verschrikkelijk verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van ons kleindochtertje en nichtje Opa en Oma Kosten-Hage Enk en Ingrid Hubregtse-Kosten Corlinde en JordanW Yerseke, november 2007 Lieve Kimberly A/s een ster sta je aan de hemel, stralend kijk je op ons neer. Zo zaI je in onze herinnering zijn. Telkens als wij naar boven kijken keer op keer. Liefs van Ome F red, Tante Dianca Demi en Romy xxxx Op Zijn tijd en wijze heeft de HEERE, voor ons geheel onverwacht, van ons weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Geertruida van Belzen in de leeftijd van 77 jaar. A. van Belzen-Klaver C. van Belzen-Schuit Neven en nichten 6 november 2007 Molenweg 55, Arnemuiden Correspondentieadres: Familie K. van Belzen De Manstraat 12,4341 GP Arnemuiden Onze schoonzus en tante is thuis opgebaard aan de Molen weg, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op D.V. vrijdag 9 november van 19.00 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 10 november om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, aan de Burgemeester Langebeekestraat te Arnemuiden. In deze dienst hoopt voor te gaan ouderling D. Caljouw. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De Heere heeft uit onze vriendenkring weggenomen onze geliefde vriendin Truus van Belzen Koudekerke: Stien Meulmeester Arnemuiden: Janna Meulmeester Zoetermèer: Lida Sturm Het mocht niet langer duren Niet voor jou en niet voor ons Het geeft een leeg en onbegrijpelijk gevoel Het waarom zal nooit beantwoord worden Men zegt alles heeft een doel Het was een mooi ieven zo vol van levenslust Maar toch niet afgemaakt en zomaar weggerukt We zullen het moeten accepteren of we nu willen of niet Het is niet eerlijk Het doet zo'n pijn Je was zo lief altijd We hebben van je genoten Je levenslust, je liefde Je spontaniteit Je was een doorzetter altijd En genoot van ieder moment We maakte de grootste lol We noemen je ons zonnetje, altijd opgewekt en blij. Onze lieve Kimberly is voor altijd gaan slapen. 22 mei 1998- 6 november 2007 Eric en Miranda Kosten Ri cardo J,W. Frisostraat12 4461 TC Goes Kimberly is thuis waar u op donderdag november en vrijdag 9 november van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur nog even bij haar kunt zijn. We nemen afscheid van haar op zaterdag 10 november om 10,30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wilt u Kimberly bloemen geven, dan het liefst in haar lievelingskleuren roze en wit. Dij het afscheid willen we graag collecteren ten behoeve van de CliniClowns. - We vinden het fijn dat u, net als ons, in witte kleding afscheid van Kimberly zou willen nemen - Een leven, te kort voor deze aarde. Maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde... Ons lieve nichtje Kimberley is gestorven. Wij zullen haar erg missen. Haar papa en mama en Ri cardo wensen we heel veel sterkte toe. Dianca en Rudy Robin en Ray Je gaf ons een foto en zei: "Hier hebben jullie een foto van mij. Dan vergeten jullie mij niet als ik er straks niet meer ben". Alsof wij jou ooit kunnen vergeten. Diep bedroefd, maar ontzettend blij dat wij getuige zijn geweest van jouw korte ieven, nemen we afscheid van jou. Dag lieve Kimberly Rust nu maar uit. Lieve Eric, Miranda en Ricardo, wij wensen jullie heel veel sterkte met het verwerken van het veriies van Kimberly. Robert en Veronique Vooruit kijken kan niet meer. Als we achterom kijken zien we een vrolijke Kimberly, vol goede moed! Zo willen we aan haar blijven denken. Dag lieve Kimberley Wij houden van jou. Ricardo, we denken aan jou en je papa en mama. 5ram, Dritt, Jelita, Demi, Angélique, Carmen, Ruben, "oerena, Annemieke, Jasper, Eduard, Roy, Gijs, Esmee, Youyou, Nikki, Simón, Rick, Roebie, Melissa, Tirno, Thijs, meester Das (groep 5)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26