contacta Vervolg van pagina 11. aalitair Management Deze editie van Contacta stond in het te ken van Facilitair Management. Dit kent een enorm en divers takenpakket. Ver spreid over de hele beursvloer promootten leveranciers van onder meer kantoormeu belen, automatiseringsproducten, catering, kopieermachines, energie, audiovisuele middelen, archief- en opbergsystemen, be drijfskleding en drukwerk hun producten. Ook de stands van de facilitaire dienstver leners zoals opleidingsinstituten, advies- en (interim) managementbureaus, schoon maakbedrijven, organisaties die werken in de zorgsector, onderwijsinstellingen en de overheid werden druk bezocht. Zonder uitzondering was er grote belang stelling voor alle piemen en paviljoens. Op het Media,plein beleefden de bezoekers het ondernemen in Zeeland: live, in theater en op tv. Op yiissingen Boulevard was het net zo druk als op een mooie zondagmid dag in de stad zelf. Ondernemers zijn er na hun bezoek aan de stand van Go Market Scheldemond van overtuigd dat een stap over de grens met België beslist geen stap in het diepe is. Op de fietsen in de stand van Ride for the Roses beproefden poten tiële deelnemers aan de Goese editie van dit prachtige initiatief van Lance Ann- strong op 31 augustus 2008, hun talenten. In het mini RBC stadion presenteerden de selectiespelers van de Roosendaalse prof voetbalclub zich voortdurend. Voetballe gende Henk Vos, die ooit zijn carrière bij RBC begon en hem daar na diverse om zwervingen dit seizoen zal afsluiten, ge noot zichtbaar van het hele beursspektakel. "Contacta is net zoals profvoetbal: dé gele genheid om in ongedwongen sfeer con tacten te leggen en te onderhouden." Records De Zeelandhallen zelf waren ook present. Uit hun wand vol posters blijkt dat diverse grote producties inmiddels zijn neergestre ken in het evenementencomplex. Er was een run op het restant van de 41.663 champagneglazen van de piramide waar mee de Zeelandhallen tijdens hun officiële opening op 12 september jongstleden een plaatsje in het Guiness World Book of Re cords behaalde. De opbrengst van de gla zen gaat naar de Zeeuwse Olympiade 2008, het evenement waarop mensen met een beperking kennis kunnen maken met diverse sporten. Jeanet Menheere: "Er zijn nog glazen leverbaar: één telefoontje naar de Zeelandhallen is voldoende. Desge wenst kunnen wij ze laten graveren, waar mee ondernemers hun relaties een bijzon der, persoonlijk eindejaarsgeschenk kun nen aanbieden en tegelijkertijd een uniek doel steunen." mm. zcelaiuihallennl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 75