amilieberichten 24 I Woensdag 7 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl •Ouetflswlsw Je vader is je vader zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens komt de dag, dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd laten wij u weten dat. na een lang en zorgzaam leven, rustig in zijn slaap van ons is heengegaan onze pa, opa en over-opa Jacobus Pieternella Dijkers Koos weduwnaar van Rosalia Florencia Dijkers-van Limmen Terheijden, 11 februari 1921 t Terneuzen, 6 november 2007 Zaamslag: Marie-Louise Buijze-Dijkers Frans Buijze in herinnering Peter en Tanja Sjaak en Lenny «v Sluis: Johny en Denise Dijkers-de Guesqière Cindy en Marco, Twan Philippine: Rhoda en Walter Laroy-Dijkers Ankie en Robbie, Rebecca. Vincent Gertjan en Anouk, Levi, Zoë Philippine: Marleen en Jos de Wit-Dijkers Natasja en Anatole, Teun, Pim Philippine: Jack Dijkers Cartagena(Sp): Stefan en Annemarie Dijkers-Nijsse Sepp, Per Correspondentieadres: Markiezenstraat 31 4553 BN Philippine De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 10 november om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Philippine, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in Hotel Au Port, Waterpoort straat 1 te Philippine. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons heeft 5 november betekend, hebben wij afscheid moeten 1947-2007 nemen van onze lieve pa en opa Leonardus Johannes Hemelaar Leo echtgenoot van Paula Suy Hontenisse, Hulst, 11 maart 1921 6 november 2007 Sas van Gent: P.M.R. Hemelaar-Suy Sas van Gent: Hans en Monique Hemelaar-van Osselaer Maarten Evert en Linda Hulst: Marjolein en Rob Kroes-Hemelaar Ivo en Sabrina Arno en Ilse Rijsenburg 74,4551 HS Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 10 november a.s. om 14.00 uur in de Cuyperskerk te Sas van Gent, waarna we hem in besloten kring te rusten leggen op de begraafplaats 'St. Jans Schorre'. Samenkomst in bovengenoemde kerk, waar na afloop van de dienst de gelegenheid bestaat om de familie persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bezige handen en een sterke wil vielen na een mooi leven stil Bedroefd om "het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana de Ridder weduwe van Adriaan Koster 9-4-1914 r 5-11-2007 Zaamslag: J. Koster L.J. Koster-Pladdet t Ad en Lidy - Arnoud, Yari John en Marie-Anne - Florence, Ruben, Celeste Jacko Terneuzen: D. van der Hoek-Koster A. van der Hoek Adriënne en Jean-Paul - Naomi, Tom William en Daniëlle Erica Terneuzen, K'erkepad 66 Corr. adres: Gerard van der Nissestraat 8,4543 AE Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 november om 10.30 uur in de Opstandingskerk. Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in de Opstandingskerk. Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Machalina van der Maas-Overbeeke in de leeftijd van 87 jaar. Waarde: F. van der Maas Waarde: Mientje en Jan Lobbezoo-van der Maas Kruiningen: Jo en Rinus Oostdijk-van der Maas Kruiningen: Frans en Margreet van der Maas-Lokerse Oostkapelle: Ko en Jeannette van der Maas-Jobse Klein- en achterkleinkinderen 6 november 2007 Kerkweg 72 4414 AD Waarde De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 9 november om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van R.S. T. en huisartsenpraktijk "Balansvoor de liefdevolle verzorging. In verband met bovenstaand overlijdensbericht zijn wij GARAGE LOKERSE vrijdagmiddag 9 november GESLOTEN Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Machalina van der Maas-Overbeeke 's-Gravenpolder: M.N. Overbeeke J.A. Overbeeke-Slotboom Krabbendijke: N.M. Overbeeke J. Overbeeke-van Houte Krabbendijke: M. Overbeeke A. Overbeeke-de Jager Neven en nichten Wij wensen Frans, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods vertroosting toe. uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Dag en nacht bereikbaar. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl De vliegerlijn is gebroken Veel te vroeg is van mij heengegaan John van der Made Made, t Middelburg, 31 december 1951 6 november 2007 Rian van der Made-van den Berg Rocky Mijn dank gaat uit naar de artsen Kerkhofs en van de Peppel Meanderlaan 424 4337 TV Middelburg John is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 10 november om 13.30 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. John hield van gele bloemen maar in het bijzonder van zonnebloemen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van John van der Made analist bij Bureau Misdaadanalyse van politie Zeeland Wij zullen ons John blijven herinneren als een zeer integere en karaktervolle collega. Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het Regionaal College van politie Zeeland, mr J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder mr D.F. Greive, hoofdofficier van justitie F.P. Goudswaard, korpschef Wij zijn diep getroffen door het overlijden van John van der Made analist bij Bureau Misdaadanalyse van politie Zeeland In onze herinnering gedenken wij John als iemand waar je op kon rekenen, een medewerker die zich tot het laatste toe heeft ingezet voor ons korps. Wij wensen zijn vrouw en naaste familie de kracht toe om dit onvoorstelbare verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plv. korpschef Op dinsdag 6 november is overleden onze gewaardeerde collega John van der Made analist bij Bureau Misdaadanalyse van politie Zeeland Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens de ondernemingsraad van politie Zeeland, C. Vink, voorzitter P. Groenewegen, secretaris Beste John Je was een onverbeterlijke optimist. Helaas was je te kort bij ons, maar je humor, kracht en levenslust hebben diepe indruk op ons gemaakt. We zullen je niet vergeten. Wij wensen Rian veel sterkte toe. Bureau Misdaadanalyse en Projectvoorbereiding, Anno Chris Corina Gerrit Henk Jaap Jan Marjan Ruud Richard Ton Aale Beste John Verdrietig nemen we afscheid van je als ons maatje. Je was een stille kracht, een uniek mens. Een man van weinig woorden met een groot gevoel voor humor. We gaan je missen. We zullen jouw Rian niet vergeten! Goede reis! Team Jeugdpolitie Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60