Familieberichten 24 j Woensdag 7 november 2007 PZC sd X- Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. T Omdat wij dankbaar zijn dat verder lijden haar bespaard is gebleven, zijn wij nu verdrietig dat is overleden mijn moeder en onze oma Johanna Hendrika Barendregt-Mellema weduwe van Willem Barendregt 7 september 1919 16 november 2007 Ondanks haar wil om te blijven leven heeft zij het niet kunnen winnen. Els Barendregt en Henk de Vries Josien en Sander Duinhouwer Michelle Ricardo Fernando Wies en Paul Huges Olaf Correspondentieadres: Veerweg 20 4493 AS Kamperland De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 10 november om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Maeterlinckweg 101 te Roterdam-Zuid. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Heden is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Marinus Arend Knape - Rien - in de leeftijd van 79 jaar. Zierikzee: Roos Knape-Nolten Holten: Pauck Jan en Helen Dieuwke, Yun Boskoop: Nicole en Wout 5 November 2007 Lange Blokweg 33 4301 NW Zierikzee Vrijdag 9 november is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Gereformeerde kerk aan de St. Domusstraat 35 te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstel lenden zal aansluitend om 11.00 uur gehouden worden. De crematie zal in besloten kring plaatshebben te Middelburg. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis 1 LuAfS) dwwwijL <sr>. yusrx. Nooit meer mijn hand in jouw hand. Nooit meer jouw hand in mijn hand. Na alle fijne jaren met hem is plotseling overleden mijn man, onze vader, mijn opa en zoon Johan Geert Krips -Joop- - Fysiotherapeut - 21 augustus 1952 t 5 november 2007 Brouwershaven: Nelly Krips-Keizer Zierikzee: Vivian Krips Ivo Kloet Zierikzee: Marcella Krips Brouwershaven: Jitske Flach Peter Brussé Milan Rotterdam: Jelle Flach Michelle van Vaalen Brouwershaven: Jouke Flach Maaike Hammers Zierikzee: E.P.J. Krips in herinnering - Ï.G. Krips-Doeleman Krom wal 25 4318 EJ Brouwershaven Vrijdag 9 november nemen we om 13.30 uur afscheid van Joop in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwers haven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis - Op je schoot zitten dat vond ik fijn. Nu kan ik nooit meer bij jou zijn. Dag lieve opa Kus van Milan Geheel onverwacht is mijn lieve, zorgzame zoon, onze broer, zwager en oom uit ons midden weggenomen Johan Geert Krips -Joop- 21 augustus 1952 5 november 2007 Zierikzee, E.P.J. Krips in herinnering- J.G. Krips-Doeleman Schoonhoven, E.O. Krips C.J. Krips-Smalheer Zevenbergen, A.A.W. Krips in herinnering - G.W.A. Krips-van Duyvendijk Zierikzee, P.J.M. Krips in herinnering- W.J. Krips-de Jager in herinnering - Neven en nichten Bedroefd zijn we om het plotseling overlijden van onze zwager Joop Krips Dankbaar voor de mooie jaren die hij onze zus en schoon zus Nelly en de kinderen heeft gegeven. Reitse en Corry Annemarie en Wim Jis Jan in herinnering-en Roel Sytse en Christien Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van ons erelid Joop Krips Joop heeft zich jaren ingezet voor de vereniging A.S.V. Brouwershaven. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van A.S.V.Brouwershaven Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man en onze zorgzame vader Cornells Jacobus de Lang Kees - in de leeftijd van 69 jaar. Jo de Lang-Braal Johnny Marco 5 november 2007 Beati-ixstraat 12 4328 BP Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 9 november om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedi"oefd geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Kees de Lang Jan en Ida Jaco en Jeanet Lenny en Marlou Comi en Diana Wessel en Veerle Nelie en Riet en kinderen Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot-.en overgrootmoeder Adriana Machalina van der Maas-Overbeeke in de leeftijd van 87 jaar. Waarde: F. van der Maas Waarde: Mientje en Jan Lobbezoo-van der Maas Kruiningen: Jo en Rinus Oostdijk-van der Maas Kruiningen: Frans en Margreet van der Maas-Lokerse Oostkapelle: Ko en Jeannette van der Maas-Jobse Klein- en achterkleinkinderen 6 november 2007 Kerkweg 72 4414 AD Waarde De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 9 november om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van R.S. T. en huisartsenpraktijk "Balansvoor de liefdevolle verzorging. In verband met bovenstaand overlijdensbericht zijn wij GARAGE LOKERSE vrijdagmiddag 9 november GESLOTEN Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Machalina van der Maas-Overbeeke 's-Gravenpolder: M.N. Overbeeke J.A. Overbeeke-Slotboom Krabbendijke: N.M. Overbeeke J. Overbeeke-van Houte Krabbendijke: M. Overbeeke A. Overbeeke-de Jager Neven en nichten Wij wensen Frans, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods vertroosting toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54