moet kunnen in natuurgebied Zwemmen voor gezin in Dolfijn H&t Bief pakketje. S PZC Woensdag 7 november 2007 23 Vrouwen Special in teken metamorfose ZIERIKZEE - Uiterlijk. Voor veel mensen speelt het een heel belang rijke rol. Vrouwen Special, voortge komen uit de werkgroep Koffie ochtend, speelt daar op in met een informatieavond die in het teken staat van de metamorfose. Tjitske Lemstra verzorgt een lezing over er goed uitzien en je goed voelen. Corien Vermeule daagt de aanwe zigen uit 'een ander jasje aan te trekken' en een speelse metamor fose te ondergaan. De bijeenkomst vindt plaats in het MFC aan de De Huijbertstraat om 20.00 uur. Reumatoloog houdt lezing over diabetes ZIERIKZEE - P. Sonnaville, reumato loog in het Oosterscheldezieken- huis, houdt morgenavond een le zing in het MFC in Zierikzee. Sonnaville gaat het hebben over ge wrichtsproblemen bij mensen met suikerziekte. Na de lezing is er gelegenheid tot het stellen van vra gen. De avond is een initiatief van de Diabetesvereniging Nederland, afdeling Schouwen-Duiveland. De lezing begint om 20.00 uur, de zaal is een half uur eerder open. Het MFC is gevestigd aan de De Huijbertstraat 43. Stuivend zand in bibliotheek De Schutse BURGH-HAAMSTEDE - Bibliotheek De Schutse in Haamstede staat vrijdagmiddag 16 november in het teken van stuivend zand. Oud-le raar aardrijkskunde Frans Beek man verzorgt een lezing over het onderwerp van zijn onlangs ver schenen boek over duinvorming en duingebruik op Schouwen-Dui veland. De lezing begint om 14.00 uur en wordt afgewisseld met mu zikale bijdragen van muziekensem- ble Valcooch. Aansluitend op de le zing belicht docent natuurfotogra fie Jan Midavaine zijn werk. Crescendo Dreischor stort zich op klezmer DREISCHOR - De fanfare Crescendo geeft vrijdagavond een uitvoering in het dorpshuis aan de Mr. P. Moggestraat in Dreischor. Het programma omvat enkele mu sicalmelodieën en werk van onder anderen Rogier van Otterloo. Na de pauze gaat de fanfare verder met een klezmer-concert van elf jiddische dansnummers. Solisten hierbij zijn Rogier Neijt op klari net en Johan de Witte op accor deon. De uitvoering begint om 20.00 uur en in de pauze is er een verloting. Arjan Boon van Natuurmnonumenten vertelt de brugklassers vwo-plus aan de rand van De Prunje bij Kerkwerve over uitgangspunten bij het maken van ontwerpplannen voor natuurherstel. foto Dirk-Jan Cjeltema NIEUWERKERK - Zwembad Dolfijn in Nieuwerkerk biedt gezinnen vrijdagavond weer de gelegenheid samen te zwemmen. Het bad is hiervoor geopend van 19.00 tot 20.30 uur. Een week later, op vrijdag 16 no vember, kan de Nieuwerkerkse jeugd zijn hart ophalen tijdens het discozwemmen. Een dj draait van 19.15 tot 20.30 uur. Gezinszwemmen en discozwem men zijn initiatieven van de activi teitencommissie van Dolfijn. genjcomgjè,e^^akke^ Bij aankoop van 2 Biefpakketjes krijgt u er nu het 'Keurslager Rundvleesboekje' GRATIS bij! Ai S Van 5 t/m 17 november 2007 bij uw Keurslager. Ga voor de lekkerste recepten naar www.keurslager.nl. 0fi O»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53