Stadsschouwburg weer in bedrijf I 1 Na een paar maanden verbouwen is vanaf vandaag de stadsschouwburg aan het Molenwater weer in bedrijf. Er zijn weer volop voorstellingen te zien. Bent u nieuwsgierig hoe het is geworden? Kom dan vrijdag 9 november naar het Open Huis. Tussen 12.00 en 21.00 uur zijn de deuren voor u geopend om het eindresultaat te bekijken! Verbouwing De afgelopen maanden zijn de stoelen en de vloerbedekking in de grote zaal vervangen, is de ventilatie in het gebouw verbeterd, de keuken gemoderniseerd en de balie van de receptie verhoogd. Een andere verbetering is de gemechaniseerde trekkenwand waarmee decorstukken naar boven worden gehesen. In verband met de brandveiligheid moest extra brandwerend materiaal worden aangebracht en zijn extra nooduitgangen gemaakt. De keuken is verplaatst naar de eerste verdieping. Het laad- en losperron is volgens de regelgeving overdekt gemaakt. Actie De stadsschouwburg heeft tijdens het Open Huis van vrijdag 9 november een speciale openingsactie. Als u een theaterkaartje koopt, krijgt u een diner voorafgaand aan die voorstelling cadeau. Kijk op www.theaterverkoopzeeland.nl voor een overzicht van de actievoorstellingen. Nieuw theater Het gemeentebestuur is blij met de verbouwde schouwburg en hoopt dat u met veel plezier de voorstellingen bezoekt. De komende maanden wordt onderzocht waar het nieuwe theater zou kunnen komen. Het duurt echter nog wel een aantal jaar voordat hiervan de deuren open gaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33