mensen inq.nl Zoek, Vind. Familieberichten Buurman overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 26 I Woensdag 7 november 2007 PZC De vliegerlijn is gebroken Veel te vroeg is van mij heengegaan John van der Made Made, 31 december 1951 t Middelburg, 6 november 2007 Rian van der Made-van den Berg Rocky ']t Mijn dank gaat uit naar de artsen Kerkhofs en van de Peppel Meanderlaan 424 4337 TV Middelburg John is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 10 november om 13.50 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. John hield van gele bloemen maar in het bijzonder van zonnebloemen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van John van der Made analist bij Bureau Misdaadanalyse van politie Zeeland Wij zullen ons John blijven herinneren als een zeer integere en karaktervolle collega. Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het Regionaal College van politie Zeeland, mr J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder mr D.F. Greive, hoofdofficier van justitie F.P. Goudswaard, korpschef Wij zijn diep getroffen door het overlijden van John van der Made analist bij Bureau Misdaadanalyse van politie Zeeland In onze herinnering gedenken wij John als iemand waar je op kon rekenen, een medewerker die zich tot het laatste toe heeft ingezet voor ons korps. Wij wensen zijn vrouw en naaste familie de kracht toe om dit onvoorstelbare verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plv. korpschef Op dinsdag 6 november is overleden onze gewaardeerde collega John van der Made analist bij Bureau Misdaadanalyse van politie Zeeland Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens de ondernemingsraad van politie Zeeland, C. Vink, voorzitter P. Groenewegen, secretaris Beste John Je was een onverbeterlijke optimist. Helaas was je te kort bij ons, maar je humor, kracht en levenslust hebben diepe indruk op ons gemaakt. We zullen je niet vergeten. Wij wensen Rian veel sterkte toe. Bureau Misdaadanalyse en Projectvoorbereiding, Anno Chris Corina Gerrit Henk Jaap Jan Marjan Ruud Richard Ton Aale Beste John Verdrietig nemen we afscheid van je als ons maatje. Je was een stille kracht, een uniek mens. Een man van weinig woorden met een groot gevoel voor humor. We gaan je missen. We zullen jouw Rian niet vergeten! Goede reis! Team Jeugdpolitie Zeeland Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van John van der Made echtgenoot van onze medewerkster Rian Wij wensen Rian en overige familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Vroom Dreesmann Goes Hier zijn geen woorden voor... Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, vader en onvergetelijke opa Hans Schoe Sinds 1 december 1984 weduwnaar van Jenny Hartman Levenpartner van Mattie Sandee-Kole In de leeftijd van 60 jaar. 's-Heer Hendrikskinderen: M.C.A. Sandee-Kole Borssele: Gert-Jan en Karina IgThera, Lara Breda: Karin en Gerdine Rooike Eindhoven: Sjakko en Marga EstherMarit Barendrecht: Marleen en Ad Mees, Ties Mike, Roxanne 5 november 2007 Velluweweg 2 4472 AK 's-Heer Hendrikskinderen Hans is opgebaard in de 24 uurs kamer van uitvaart centrum "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op vrijdag 9 november van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid is op zaterdag 10 november om 15.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de plechtig heid in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. Zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is. Geschokt zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Hans Schoe Wij wensen Mattie en de kinderen heel veel steun toe bij het verwerken van dit grote verlies. Ab en Nel t Ruud en Marion Carmen en Ferdi Neven en Nichten Behulpzaam als geen ander Steun en toeverlaat Vriend voor het leven Zo zullen we je herinneren Verbijsterend en zo onwerkelijk is het volkomen onver wachte verlies van onze goede vriend Hans Schoe We zullen je missen. Onze gedachten gaan uit naar Mattie, kinderen, kleinkinderen en familie. Hans en Els t Marco en Annette Tim en Floor Roland en Bregje Angelo Sprakeloos zijn we na het plotseling overlijden van onze buurman Hans Schoe Nooit meer samen spelletjes Nooit meer samen uit Nooit meer samen varen Nooit meer samen even bijpraten We wensen Mattie en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. De buurtjes: Dies Jan en Afke Simon en Annie Colin en Matty Edwin en Corina en kinderen Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl kéuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl De velerlei blijken van meeleven die wij mochten ontvangen tijdens ziekte en na overlijden van onze moeder Maria de Kuijper-PIuijmers zijn voor ons tot bijzondere steun geweest. Wij betuigen u daarvoor onze hartelijke dank. Dick de Ku ij pet- Els beth de Kui j per-Ri j ken Middelburg 7 november 2007 Voor uw belangstelling tijdens zijn ziek zijn en uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, aan ons betoond na het overlijden van onze lieve man en vader Adriaan Joos Jan van de Velde betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. L.A.J. van de Velde-Vette Jan-Kees en Petra Yerseke, november 2007 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Dag en nacht bereikbaar. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28