Speel mee en word voetbalcoach van het jaar M Doe mee! Kijk voor meer informatie op Geef je direct op en ontvang een FM scan radio! ÜS Weet jij het beter dan alle coaches van de Eredivisie bij elkaar? Stel dan je eigen Eredivisie team samen en speel mee om de titel Voetbalcoach van het Jaar. Hoe werkt het? Als voetbalcoach krijg je een fictief budget van 16 miljoen euro. Hiermee stel je je eigen dreamteam samen uit alle spelers van de Eredivisie: 11 basisspelers en 4 reserves. Afhankelijk van de resultaten die de spelers en de clubs in de Eredivisie behalen, krijgt je team punten. Elke week kun je je tactiek aanpassen door maximaal 1 speler te wisselen. Subleagues Om het extra spannend te maken, kun je samen met vrienden of collega's een eigen klassement maken. Zo maak je onderling voor eens en altijd uit wie de echte voetbalkenner is! Fantastische prijzen Naast eeuwige roem als de enige echte Voetbalcoach van het Jaar, worden de winnaars van het spel worden beloond met mooie prijzen*. De hoofdprijs bestaat uit een zonnige strandvakantie voor twee personen, maar ook de runner-ups slepen prachtige prijzen in de wacht! Hoe doe ik mee? Ga snel naar de website www.pzc.nl/voetbalcoach en geef je op! Je kunt je team gedurende het hele spel aanmaken, maar let er wel op dat de reeds gespeelde wedstrijden dan niet meer bijdragen in je score. We vragen een kleine bijdrage van 2,50 voor abonnees en 4,00 voor niet-abonnees. De eerste inschrijvers krijgen een FM scan radio kado. Dus wees er snel bij, want op=op! Alleen deelnemers die ook meedoen met de coachquiz maken kans op prijzen. Kijk voor spelregels en voorwaarden op de website. Deze actie wordt mede mogelijk gemaakt door: PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54