Televisie
helemaal niet makkelijk'
'Ik maak op deze dag dingen mee, waarvan je zeker weet dat je ze nooit
TÏ16CT VCVgCCt jack van Gelder, presentator
PZC Dinsdag 6 november 2007 [39
06:15 Two and a half
men 07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:30 Tele 6: Tel sell
08:30 The bold and the
beautiful 09:00 Tele
6: Tel sell 10:05 Crea-
TieV 11:00 Tele 6: Tel
sell 12:00 Mega Money
14:00 McCloud 15:00
Cash Question 16:35
The bold and the beau
tiful 17:05 The flying
doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
13:20 VakwerkNL 13:40
Who's next 14:00 RTL
Z Nieuws 16:20 Truc
ker M/V 16:40 RTL Z
Nieuws 17:45 Who's
next
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astrotijd
09:00 Tel Sell 10:00 Live
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Everybody loves
Raymond 17:30 Ally Mc-
Beal
18:05 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
09:02 Bamboe Club
09:06 Wielen van de
bus 09:19 Bamboe Club
09:20 T ractor Tom 09:39
Bamboe Club 09:40 Bob
the builder 09:59 Bam
boe Club 10:05 Koa
la broertjes 10:25 Har
ry en zijn emmer vol
dinosaurussen 10:40
Hamtaro 11:05 De drie
ling 11:25 Strawberry
Shortcake 11:44 Bende
van vijf 11:59 Yin Yang
Yo 12:25 IggyArbuck-
le 12:47 De Club van
Sinterklaas 13:01 Pla
net Sketch 13:15 Atomic
Betty 13:45 Jacob Dub
bel 14:10 What's with
Andy 14:35 Carl 2 15:00
Pokémon 15:30 BO-
BOBO- BO BO-BOBO
15:55 Code Lyoko 16:15
Totally spies 16:42 Iggy
18:20 Dr. Phil, talkshow 18:05 Charmed, fantasy- 18:00 Two and a half
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:40
Roseanne 08:15 Cen
ter of the universe 08:40
Tel sell 09:15 Ed 10:15
Tel sell 10:45 Astro TV
11:25 Born2Cook 12:25
Trauma centrum 13:00
Tel sell 14:05 Mega Mo
ney 15:15 Disney Feest:
American Dragon: Jake
Long 15:50 Providence
16:50 Suddenly Susan
17:15 The O.C
serie
men, comedyserie
18:55 Friends, comedy
serie
19:00 Hart van Nederl.
- Vroege editie,
nieuwsprogramma
19:25 Shownieuws
- Vroege edi
tie, nieuws uit de
showbizz wereld
19:50 DePfaffs.do- 19:10 Oprah Winfrey 19:00 McLeod's daugh- 19:25 Spin city, comedy-
cusoap show, talkshow ters, dramaserie serie
19:50 Seinfeld comedy
serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 NicoalsCage 20:00 Een plek onder 20:00 Sex and the city,
informatief week: Guarding de zon, realityserie komische dramase-
20:30 House, dramaserie Tess, komisch film- 20:30 LookingGood, rie
drama amusement 20:30 Desperate hou
sewives, komische
dramaserie
20:30 The mask, filmko
medie
21:30 Medical investi
gation, dramaserie
21:00 Holland's next
top model, afval
race
21:30 What about Bri
an, dramaserie
22:30 Hart van Nederl. 22:20 Mayday mayday, 22:00 Hoe schoon is
- Late editie, re- realityserie jouw huis?, reali-
portages typrogramma
22:45 Pietsweerbe- 22:30 As the world
richt, weerbericht turns, soapserie
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:25 What about Bri
an, dramaserie
22:20 Hot.Doc: Sex on
the beach, serie
reportages
23:20 Te dik: Opereren 23:20 RTL Poker: World 23:20 The nanny, come- 23:20 Law order: Cri- 23:00 Vegas Voyage,
ofdoodgaan.se- Series of Poker, dyserie minal intent, dra- pokerprogramma
rie documentaires verslag 23:50 4 in het land, maserie
nieuwsprogramma
00:20
Club reps
00:20
Teleshop 7
00:15
RTL Nieuws
00:15
Sex and the city
00:05
South Park
00:50
Nachtprogram
00:21
Nachtlounge
00:25
RTL Weer
(h)
01:05
Nachtprogram
mering: In the
03:00
The hotspot
00:30
Een plek onder
00:50
Nachtprogram
mering
pocket
05:30
Astrotijd
de zon
mering: Relax TV
04:05
Hart van Neder
04:00
Nachtprogram
01:00
Teleshop 8
04:00
Hart van Neder
land (vroeg) (h)
mering
01:01
BoysTonight
land - Late editie/
05:05
Stargate SG-1
02:00
TV Club
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
persoonlijk begeleider. De eerder
genoemde ontroering ontstaat na
een bezoek aan de slaapkamer van
Corrie (72). „Krijg je wel eens be
zoek", vraagt de presentator. „Nee,
nooit." „Nooit „Heb je kinde
ren?" „Ja." „Maar die komen
nooit?" „Nee." „Waarom niet?"
„Daarom niet. Maar ik heb hele
mooie poppen." Even later helpt
Van Gelder haar bij het haren kam
men van haar kinderen van stof.
Van Gelder weet het tijdens deze
lunch al zeker: hij maakt op deze
dag dingen mee 'waarvan je zeker
weet dat je ze nooit meer vergeet'.
1\vee stappen buiten het pand eva
lueren de Tros-sterren nog snel
hun eenmalig Over-de-Vloer-ach-
tig avontuur. Het was boeiend én
raar, concluderen ze.
Sterren in de Zorg, Ned. 1, 19.25 uur
O
o
00
o
O
10
O
O
10
M
NJ
IO
IO
OJ
n
Jack van Gelder heeft het moeilijk tijdens zijn stage in een dagverblijf voor
ouderen met een verstandelijke handicap. foto Hans van Weel/GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 't Blauwe Hart
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Airport. 14:30 Thuis.
15:00 Ballykissangel. 15:50 De
drie wijzen. 16:30 Meesterdief.
17:00 Vrolijk Vlaanderen.
17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:35 16+. 21:10 Koppen.
21:40 Evelien. 22:05 De slimste
mens ter wereld. 22:55 Het
journaal laat. 23:16 KENO-uit-
slagen. 23:17 Het weer. 23:20
'Allo 'allo!. 23:45 De rode loper.
00:05 Man bijt hond.
België 2
08:55 Terzake. 09:30 Herfst-
beelden.15:30 Musti. 15:35
Bumba. 15:40 Pocoyo. 15:45
Wizzy Woppy. 15:50 Harry
en zijn emmer dinosauriërs.
16:00 Strawberry shortcake.
16:25 Samson Gert. 16:50
Smos. 17:05 House of Mouse
in het Disney Festival. 17:30
Zoé Kezako. 17:45 Op schok.
17:55 Spring. 18:00 Sporza:
Tennis. 18:05 Karrewiet. 18:15
Spring. 18:30 Go go stop.
18:50 En daarmee basta!.
19:10 Zap Jr. High. 19:25
Karrewiet. 19:35 Instant star.
20:00 Terzake. 20:45 Dag
boek. 20:50 De film van mijn
leven. 21:20 Black out. 21:50
Hustle. 22:45 The Catherine
Tate show. 23:15 De film van
toen. 00:05 Sporza: Tennis.
RTBF1
08:40 Jardins et loisirs. 09:00
C'est du beige. 09:25 Référen-
ces tv. 09:45 Le serment de
Mado. 11:10,11:30 Tout le
monde déteste Chris. 11:50 Ta
ble des terroirs. 12:00 Les feux
de I'amour. 12:46 Weerbericht.
12:47 Nieuwsoverzicht. 12:54
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:40Télétourismequotidien.
13:50 Brigade du crime. 14:35
Polly Adler. 16:30 Incantesimo.
17:30 Questions d'argent.
17:35 Arabesque. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:09 Multimedia.mag. 20:11
Weerbericht. 20:15 Septième
ciel Belgique. 21:15 Le lien.
22:55 Matière grise. 23:45
En quête de sens: Le coeur et
l'esprit. 00:00 50° nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:30
Studio 1.11:00 Champion's
le mag. 11:30 Minuscule.
11:35 Plus belle la vie. 12:00
Toute une histoire. 12:59
Tekenfilms. 13:55 L'origine
du christianisme. 14:50 Toute
une histoire. 15:40 C'est pas
sorcier. 16:08 lei bla bla. 16:10
Yakari. 16:25 Creepie. 16:40
Kid Paddle. 16:51 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 Tennis: WTA-kampioen-
schappen. 22:23 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:44 Beursberichten.
22:45 Noms de dieux. 23:45
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Real
rescues. 11:00 Homes under
the hammer. 11:30 The state
opening of Parliament. 13:15
Cash in the attic. 14:00 Nieuws
en weerbericht. 14:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
14:40 Neighbours. 15:05 Doc
tors. 15:35 Diagnosis murder.
16:20 Nieuws en weerbericht.
16:25 The Cramp twins. 16:45
Secret show. 17:00 Raven - The
secret temple. 17:30 Prank
patrol. 18:00 Blue Peter. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:55 Labour
Queen's speech. 20:00 The
One show. 20:30 EastEnders.
21:00 Holby City.22:00
Spooks. 23:00 Nieuws, regi
onaal nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws. 23:35
Imagine. 00:25 Film 2007.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20 Doodle
do. 07:40 Boogie Beebies.
07:55 Storytime with Roiy Mo.
08:00 Pitt and Kantrop. 08:25
Newsround. 08:30 Roar. 09:30
In the night garden. 10:00
Me too!. 10:20 Pingu. 10:30
Autumnwatch. 11:00 Finley the
fire engie. 11:15 Numberjacks.
11:30 Celebrations: Passover.
11:45 Friends and heroes.
12:10 Ellery Queen. 13:00
What the Victorians did for us.
13:30 Working lunch. 14:00
Shakespeare: The animated
tales. 14:30 Crawshaw's
watercolour cruise. 14:55
Animal park: Wild in Africa.
15:40 Escape to the country.
16:40 Flog it!. 17:25 Food
poker. 18:10 The weakest link.
18:55 Labour Queen's speech.
19:00 Eggheads. 19:30 Strictly
come dancing: It takes two.
20:00 Dragons' den. 21:00
Autumnwatch. 22:00 Classical
star. 23:00 The grumpy guide
to.... 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Long way
down.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:35 Drei teuflisch starke
Frauen - Die ZerreiRprobe.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Pinguin, Löwe Co. 17:00
Tagesschau urn fiinf. 17:15
Brisant. 17:47 Tagesschau.
17:55 ARD vor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Der Dicke. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Menschen bei Maischberger.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Der Mann im weifêen Anzug.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Cluck. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute.
14:05 Kerner kocht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Dresdner
Schnauzen. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 SOKO Rhein-
Main. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:25 Die Rosen-
heim-Cops. 20:15 Versessen
aus Essen - Speisereise durch
Deutschland. 21:00 Frontal
21.21:45 heute-joumal. 22:12
Weerbericht. 22:15 37°. 22:45
Johannes B. Kerner. 00:00
heute nacht. 00:15 Denni
- Fremd im eigenen Land.
Discovery
07:40 Rides: Rat Rods. 08:30
Supersonic: Pushing the
envelope. 09:20 Fishing on the
edge: Island adventure. 09:45
Fishing on the edge: Jersey
bass. 10:10 Ray Mears' world of
survival: Siberia. 10:35 FBI files:
Radical agenda. 11:30 Ultimate
ten: Speed. 12:25 How it's
made. 12:55 Stunt junkies:
Kayak plunge. 13:20 Dirty
jobs: Avian vomitologist. 14:15
China's man made marvels:
Hangzhou Bay Bridge. 15:10
American chopper: NY Yankees
bike. 16:05 American hotrod:
Bud Light car. 17:00 Cam-
pervan crisis. 17:30 Massive
speed: Record breaking trains.
18:00 How it's made. 18:30
Stunt junkies: Shark swoop.
19:00 Mythbusters: Crimes
and mythdemeanours. 20:00
Dirty jobs: Turkey farmer.
21:00 Extreme engineering:
Coaster build off. 22:00 Oil,
sweat and rigs. 23:00 Rides: Joe
Rogan's sick fish. 00:00 Really
big things.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Ancient megastructures:
The Colosseum. 13:00 Earth
investigated: Earth's core.
14:00 Seconds from disaster:
Space shuttle Columbia. 15:00
Guardians of nature: Italy.
16:00 Let's get inventin. 16:30
Hayden Turner's wildlife chal
lenge: Salt water crocodiles.
17:00 Crittercam-WildTech
Adventures: Nurse sharks.
17:30 Crocodile chronicles:
Crocs and shocks. 18:00 Earth
investigated: Stonehenge.
19:00 Seconds from disaster:
Florida swamp air crash. 20:00
I didn't know that. 20:30
Ancient megastructures: The
great pyramid. 21:30 Seconds
from disaster: Superstore
collapse. 22:30 Is it real?:
Hauntings. 23:30 Mad labs.
00:00 Seconds from disaster:
Amsterdam air crash.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
Eeuwige hits. 12:00 10 X
Simon Webbe. 13:00 De video
theek. 14:45 Jeweeted. 15:00
Nailpin serveert. 15:30 Inter
active chart. 16:30 Reaction.
17:30 ClipKennis. 18:30 Kaf
of koren. 19:00 Eeuwige hits.
20:00 Interactive chart. 21:00
Camekings. 22:00 TMF rockt.
23:00 De Dagrand. 23:40
Nachtdienst.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 Top 11 at 11.12:00
Top 5 most wanted. 12:30
Brand new. 13:00 Top 25.
15:00 Most expensive Cribs
special. 15:55 My super sweet
16.16:20 Dismissed. 16:45
Room Raiders. 17:15 The real
world: Sydney. 17:40 Pimp
my ride. 18:05 Boiling points.
18:35 Punk'd. 19:00 Cribs.
19:30 Run's house. 20:00 Nick
Cannon. 20:25 My super sweet
16.20:50 Made. 21:40 All
access. 22:30 Wildboyz. 22:55
Jackass. 23:20 Making the vi
deo. 23:45 Roll the dice. 00:00
MTV Live: Groove Armada.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Étapes gourmandes. 09:00
Cöté jardins. 09:25 Télétou-
risme. 09:50 René Lévesque,
héros malgré lui. 10:45 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre
sa place. 12:00 TV5Monde
l'info. 12:05 Les escapades
de Petitrenaud. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Un gars, une
fille. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Un week-end sur deux.
16:00 Coeur océan. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Temps présent. 18:00
Nieuws. 18:25 Le journal de
l'éco. 18:30 Petits meurtres en
familie. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Complement d'enquête.
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00
Eurogoals. 09:45 Voetbal:
Champions League. 10:45
WATTS. 11:00 Voetbal:
Champions League. 12:30
Beachsoccer. 13:30 Gewicht
heffen. 14:00 Beachsoccer.
15:00,15:30 Snooker. 18:00
Eurogoals flash. 18:15 Tennis.
23:30 Snooker.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.