24 I Dinsdag 6 november 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Taede Jouke Wij noemen hem Jouke Tjesse, Neelie, Roel, Sieb en Madelief Veenstra A. v. Heestraat 23 4493 AJ Kamperland Trots, dankbaar en zeer blij zijn wij met de geboorte van ons eerste kind, kleinkind en nichtje Zoë Elivia Jongerius 4 november 2007 Ouders Anton jongerius Jonne Huijbregts Elsingswegeling 4,4433 AA Hoedekenskerke Grootouders Rob en Elly Jongerius Oude Zanddijk 7,4451 NV Heinkenszand Tante en Oom Nancy Jongerius Julio Hurkens Beestenmarkt 2e, 4461 CT Goes Hoera iedereen mag het horen, bij ons is er een dochter en een zusje geboren Wij noemen haar Kyani 1/11/2007 Michel, Colinda en Micca Sluispad 14 4328 BL Burgh-Haamstede Fietswereld Bouwman en Kapsalon Nagelstudio Le Salon i f W 'JBP 1 AHBBWW Verdrietig geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame, altijd meelevende moeder, groot- en overgrootmoeder Geertje Adriana Ia Grand-Zeevaart weduwe van johannes la Grand 30-1-1914 t 3-11-2007 Terneuzen: J.P. de Bruyne-la Grand A. de Bruyne Moordrecht:].}, la Grand C.W. la Grand-Reinhoudt Wemeldinge: la Grand G.M. la Grand-Voorman Goes: P. Wiskerke-la Grand L. Wiskerke Veessen: W. la Grand A. Kuik Goes: M.G. Zandee-la Grand H.D. Zandee Klein- en achterkleinkinderen Goes, Sint Maarten in de Groe, kamer 013 Correspondentieadres: J.D. van Mellestraat 94,4461 VW Goes De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. donderdag 8 november om 10.45 uur in één der zalen van de Sionkerk, ingang via de Graaf Adolfstraat te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.15 tot 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Sionkerk. Geen bloemen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde zuster en onze tante Geertje Adriana Ia Grand-Zeevaart weduwe van Johannes la Grand C. Beuns-Zeevaart Jan Beuns Nel Beuns Goes, 5 november 2007 Mijn geliefde zus Bertha Koetje-Lems Berry is overleden. De grote leegte die zij achterlaat is vol goede herinneringen van humor en plezier, van wijsheid en steun, van mede-lijden en troost, van tolerantie en liefde, van zang, muziek en schoonheid. In dankbaarheid, Wim Lems, Marijke, Mirjam, Frederike, Joy, Sjerien. Ie handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt. je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Adje Andries de Lange Koudekerke, t Vlissingen, 23 oktober 1926 4 november 2007 Middelburg: P. de Lange-Brasser Aardenburg: Anne-Marie Bijman-de Lange John Bijman Denise Eric Rotterdam: Jan-Bart de Lange Middelburg: Peter Schuman Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van afdeling Noord 4 van Streekziekenhuis Walcheren voor de verleende liefdevolle zorg. Nieuwerkerckeplein 33 4335 ET Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 9 november om 13.00 uur in kerkcentrum "De Morgen ster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Vooraf gaande aan de dienst is hier van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Huys ter Schelde" Vlissingsestraat 38/40 te Koudekerke. Heden overleed onze lieve broer en zwager na een kort- stondig ziekbed Andries de Lange Sjaan Brasser-de Lange Frans Brasser Nel van de Velde-de Lange Louis van de Velde neven en nichten Heden werd van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom Andries de Lange echtgenoot van Pieternella Brasser in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: M. Brasser-Koole Koudekerke: L. Brasser-Brasser Middelburg: A. Brasser-Reijnierse Koudekerke: S. Brasser-Verhage L. Brasser W. Brasser M. Brasser-Verhage A. Kleinepier-Brasser K. Kleinepier Middelburg: J. Hollebrandse-Brasser Neven en nichten Koudekerke, november 2007 Aan het roer dien avond stond het hart en scheepte maan en bossen bij zich in en zeilend over spiegeling van al wat het geleden had voer het met wind en schemering om boeg en tuig voorbij de laatste stad Gerrit Achterberg) Oorspronkelijk, beschouwend, polemisch, scherp en betrokken: zo zul je in ons hart blijven voortleven. Je was ons zo lief maar we moesten je laten gaan. We zullen je zo missen. dr. Arnoldus Egidius van Niekerk Arnold Maarssen, 15 maart 1937 t Middelburg, 3 november 2007 Elise Félicité van Niekerk-Remy Simon en Lianne van Niekerk Tim, Esmée Andrès van Niekerk en Stephanie Jansen Mas Nada Rte. De St. Jean 1 66480 Maureillas-Las Ilias (Ilias) France tijdelijk adres: Dam 8 B 4331 GJ Middelburg Mijn man, onze vader en opa is thuis. Wij vinden het fijn, deze laatste dagen, in familiekring bij hem te zijn. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op vrijdag 9 november om 12.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de ontvangkamer van het crematorium. Aku melayangkan mataku ke gunung-gunung; Dari manakah akan datangpertolönganku? Mazmur 121 Met ongelofelijke vechtlust en doorzettingsvermogen, met enorme veerkracht en energie heeft zij ruim vier jaar lang tegen haar ziekte gevochten. Met haar sterke geest had zij nog langer kunnen overleven, maar haar lichaam gaf het eindelijk op. Op 4 november overleed onze lieve en moedige moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en tante, Doortje Lautjes Weduwe van Petrus Telehala UI lath 11-12-1922 Goes 04-11-2007 Oost-Souburg: Alex en Maria Telehala Angelo en Ellen, Marissa Juliano Milena en Levi, Namara, Dageno Oost-Souburg: Tien Telehala Tjitji en Xander Laurens en Denise Nual Oost-Souburg: Nora en Paul Manukiley Leilani Vlissingen: Lies en Rijnie de Witte Remco, Dorien en Ilco Oost-Souburg: Johnny Telehala t Opheusden: Brinsley en Barbara, Geneira f, Justhiley ,Charéa Jara en Gladys, Eysaiah Oost-Souburg: Joseph en Anja Telehala Omayra, Melati Oost-Souburg: Agus en fobé Telehala Ayala, Giuliany Arantes, Alvara Oost-Souburg: Josefiena Telehala en Kees Boon Leakaisia, Melanie, Macy Oost-Souburg: Nan Telehala Vlissingen: Paulina en Ronald Corré Noa Breda: Fam. M. Telehala Prins Hendrikstraat 86,4388 KR Oost-Souburg De vertroostingdienst wordt gehouden op woensdag 7 november om 20.00 uur in de Molukse kerk Beth Cherem, Burg. Stemerdinglaan 123a te Oost-Souburg. De uitvaartdienst op donderdag 8 november om 11.00 uur, wordt ook gehouden in de Molukse kerk Beth Cherem, gevolgd door de begrafenis om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Onze moeder is thuis opgebaard.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36