als onderdeel van nieuw museum Jubilarissen ontvangen een insigne Liesbeth List blijft dansen en springen met Glucon Combi Fiets oorzaak vechtpartij Hulst Opheffingsuitverkoop Kortingen tot 70% op alles Van Boven Juweliers Vlissingen Parochie Axel zoekt mensen Glucon Combi. Veerkrachtig in beweging. SUPERAANBIEDING! 5,- korting Zpzc Dinsdag 6 november 2007 23 De overdracht van de sleutel van het stadhuisje in Sint Anna ter Muiden. Van links naar rechts het echtpaar Flemal, kuntenares Marjo van Beek en voorzit ter Johan Leenhouts van de Stichting Raadskelder Sluis. foto's Camile Schelstraete hulst - Een uit de hand gelopen ruzie over een gestolen fiets is de oorzaak van de twee vechtpartijen afgelopen week tussen twee groe pen jongeren uit Hulst. Dat zegt politiewoordvoerder Alwin Don. Een van de jongens die betrokken is geweest bij de vechtpartijen aan de Churchillweg stal een paar maanden geleden de fiets van een jongen uit het andere kamp. Nadat het rijwiel onlangs opdook, brak er onenigheid uit. Bij de vechtpar tijen waren dertig tot veertig jonge ren betrokken. Vier 16-jarige jon gens (drie uit Terneuzen en een uit Hulst) werden aangehouden. Volgens de politie gaat het om een incident. Van rivaliteit tussen de groepen was nooit eerder sprake. De voorverkoop is begonnen van onze Wal straat 90 0118-413635 Zonnebloem reikt versierselen en oorkondes uit. aardenburg - De afdeling Aarden- burg-Eede van de Zonnebloem heeft gisteravond vier jubilarissen gehuldigd. Drie van hen zijn ruim 12,5 jaar actief voor de afdeling, één zet zich al 25 jaar in voor de Zonnebloem. De laatste is H.J. Kaizer. Hij begon zijn vrijwilligerswerk op 1 maart 1982 bij de afdeling Slotervaart in Amsterdam. In 1989 verhuisde Kai zer naar Aardenburg, waar hij zich direct bij de Zonnebloem meldde. Hij bezorgt er onder meer het Zon nebloemblad bij gasten en vrijwilli gers; ook is hij bezig met de corres pondentie van het secretariaat. Kai zer kreeg voor zijn inzet een leg penning, oorkonde en het gouden Zonnebloeminsigne. Het zilveren insigne met oorkonde was er voor mevrouw M. de Rijcke-de Dobbelaere, mevrouw I. Tas-Delnad en E. de Rooij-Mille. De laatste is sedert begin 1988 vrij willigster bij De Zonnebloem. Haar collega's doen hun werk res pectievelijk 15 en 17 jaar. axel - De rooms-katholieke ge loofsgemeenschap Heilige Grego- rius de Grote Axel is op zoek naar vrijwilligers. Daarom houdt de pa rochiecommissie dinsdag 20 no vember om 20.00 uur een informa tieavond in de kerk voor alle paro chianen. Volgens secretaris Hans Dimmers komen steeds meer men sen tijd tekort, of maken te weinig tijd vrij om buiten het werk en sporten om iets aan vrijwilligers werk te doen. „Het is een tendens van de laatste jaren waar veel verenigingen en dus ook de kerk mee te maken hebben", stelt Dimmers. Daarom moet er iets gebeuren om ervoor te zorgen dat wij over een aantal ja ren ook nog voldoende mensen hebben die dit vrijwilligerswerk willen en kunnen doen." 'Lopen, dansen, springen, staan... Wanneer ik in het theater optreed, zijn mijn gewrichten heel belangrijk voor me. Naast veel bewegen en gezond eten, neem ik twee tabletten Glucon Combi per dag. Ik wil namelijk nog vele jaren blijven toeren langs de theaters. Daarom geef ik dagelijks ook veel aandacht aan mijn gewrichten.' Glucon Combi is al vele jaren één van de best verkochte gewrichtenformule van Nederland. Om dit succes te vieren, is dit gezondheidsproduct voor uw gewrichten nu tijdelijk extra voordelig geprijsd DE PLUSPUNTEN VAN GLUCON COMBI: Kan een factor zijn bij de aanmaak van kraakbeen in de gewrichten Bevat per dagdosering 1500 mg Glucosamine en 500 mg Chondroïtine Met ondersteunende vitamines en mineralen Voor o.a. rug, schouders, knieën en voeten glucosamine chondroïtine Oostburg: Body en Co, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Sas van Gent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 PZC ZEEUWS VLAANDEREN Bij aankoop van Glucon Combi 60 tabletten 34,95) ontvangt u 30 tabletten gratis, én

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 31