'familieberichten 8 I Maandag 5 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl - 5 november2007 - 'DuizeCmij' Lieve, jij, vandaag word jij officieel mijn man! Ik hou. van jou voor altijd en nog een beetje langer! Dikke kusjouw Ruth ■jVf en vanochtend 7-^ jouw vrouw "W- W& W ■UWBIWMw J-.'- *-- Dag lief zonnebloempje. Nu jij niet meer op deze wereld bent, vraag ik me af hoe het jou vergaat Hoe is het leven in de hemel, ik neem maar aan dat deze bestaat Kun je daar jezelf ontplooien, ben je daar gelukkig en vrij Heb je vrienden en vriendinnetjes, ben je daar nu ook zo blij? Wij die achterblijven, zoeken antwoord op die vraag Konden we je maar eens opzoeken, o lief zonnebloempje, wat willen we dat graag! Amber Veerle Aalbers Onze gedachten gaan uit naar je papa, mama, Max en Jelle Angelique, Ahmed, Nur Sarah Waarmede zal de jongeling zijn pad, door ijdelheên omsingeld, rein bewaren? Psalm 119:5 (berijmd) Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke, is door de Heere tot Zich genomen mijn geliefde zwager, onze lieve oom en oud-oom Marinus Jacobus van Hekke in de ouderdom van 95 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Vredelustvoor de goede verzorging. Yerseke: C. van Hekke-Servaas (Achter) Neven en nichten Yerseke, 3 november 2007 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Vioienlaan 16 4401 HR Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 6 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De zin van ons Ie ven is God's liefde ontvangen MOEDERGROND willen zijn zodat het zaad to t wasdom kom t en dan de LIEFDE doorgeven gestalte geven woorden van Berry n.a.v. Gezang 54 Dankbaar voor alle liefde die ze ons gaf, geven wij u met verdriet kennis van het overlijden van onze lieve mama, oma en omi Berry Koetje -Lems weduwe van Piet Koetje 28 oktober 1935 Vlissingen t 3 november 2007 Vlissingen: Anke Koetje Nick en Shivani, Moreno Sjors en Shanila Tim Vlissingen: Hinri en Monique Koetje-Voermans Job Sjoerd Bart Vlissingen: Peter en Annet Koetje-de Lange Veerle Jord Jente Twan Correspondentieadres: van Reenenstraat 21 4384 CP Vlissingen Mama is opgebaard in het rouwcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar afscheid kan worden genomen op dinsdag 6 november a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 7 november om 10.30 uur in kerkcentrum 'Open Hof' aan de Alexander Gogelweg 59 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Middelburg'aan de Buitenhovelaan 1. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze trouwe en dierbare vriend Cees de Koster Wij wensen Els, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe. Ankie en Clemens van Kempen Deze bijzondere vriend zullen wij ons blijven herinneren. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze markante buurman Cees de Koster Het zal stil zijn in onze straat. Wij zullen hem missen. Wij wensen Els en de verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Fam. Baljeu Ad Pieterse Mw. De Boks Fam. Pleyte Fam. De Boks Fam. Thorenaar Jannie van Burg Mw. Van de Sande Fam. Kasse Fam.Ton FamKoel Fam. Ten Voorde Fam. Leen der tse Fam. Warendorff Fam. Lindner Fam. Wensveen Fam. Maat Fam. Westdorp Fam. Van Wouwe Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Cees de Koster Cees was een zeer gewaardeerde vrijwilliger van de Dagbehandeling in verpleeghuis Vliedberg. Met zijn onuit puttelijke humor en enthousiasme maakte hij de biljartclub iedere donderdag weer tot een feest voor de leden. We zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Annie Joosse, locatiemanager a.i. 't Gasthuis/Vliedberg Medewerkers, cliënten en vrijwilligers Dagbehandeling Vliedberg Rustig overleed in haar eigen huis, onze lieve tante Nel Neeltje Zegerina Johanna van Langeraad Dreischor, 11 februari 1915 t Middelburg, 2 november 2007 Hoofddorp: Rinus van Langeraad Tippy van Langeraad-van der Aa Kerkwerve: Hans van Langeraad Bep van Langeraad-Wijsman Zierikzee: Rinus van Langeraad Grada van Langeraad-Larooij Zierikzee: Kees van Langeraad Ineke van Langeraad-Boot Cadzand: Matty Dees-van Langeraad Joop Dees achterneven en achternichten Onze grote dank gaat uit naar het zorgteam Gerbrandylaan voor de liefdevolle verzorging van tante Nel. Correspondentieadres: M. van Langeraad Mastgatstraal 45 4301 WE Zierikzee Er is gelegenheid om afscheid van tante Nel te nemen op woensdag 7 november a.s. van 12.30 tot 13.30 uur in rouw centrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatshebben om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Geen bloemen. De Protestantse Gemeente van Lewedorp geeft met droefenis te kennen dat op 1 november is overleden zijn oud predikant Ds. S. Oegema in de leeftijd van 79 jaar. Ds. Oegema was predikant van de Gereformeerde Kerk van Lewedorp van 1955 tot 1962. De herinnering die wij aan hem hebben is die van zijn beminnelijke persoonlijkheid en zijn grote ijver en trouw waarmee hij zijn werk binnen onze gemeente heeft verricht. Wij wensen zijn vrouw en overige familieleden sterkte met dit verlies. Gemeenteleden en kerkenraad van de Protestantse Gemeente Lewedorp Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Johanna Lucia Pollemans-van Gils - Jo- echtgenote van Cor Pollemans in de leeftijd van 80 jaar. Cor Lusan en joop Kim Joyce en Maroeska Jay 2 november 2007 Zorgcentrum 'Duinoord' (kamer 101) Kloosterweg 18,4328 GB Burgh-Haamstede Dinsdag 6 november is er van 18.30-19.00 uur gelegenheid om afscheid van fo te nemen in Zorgcentrum 'Duinoord'. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 7 november om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er in het crematorium eveneens gelegenheid om afscheid van Jo te nemen. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8