ik 01 maak wat tijd voor ons vrij geef je op als collectant ...trouwen? www.nationaalmsfonds.nl is duidelijk en helpt! Familieberichten fTlensen .nl info® nationaal msfonds.n bel 010-591 98 39 I Een bekende overleden? Zoek, Vind... zet het in de krant! 10 I Maandag 5 november 2007 PZC Enige en Algemene Kennisgeving Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid mochten genieten, delen wij u mede dat na een ernstige ziekte is overleden onze neef José Franciscus van de Velde Westdorpe, 30 december 1934 f Terneuzen, 3 november 2007 Uit aller naam: J.P. Vergouwe Correspondentieadres: Stuvesande 610 4532 MN Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 7 november van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 8 november om 10.30 uur in de parochiekerk H. Antonius van Padua te Sluiskil. Aan sluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crema torium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kerk. Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgevaI. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie Rust nu maar uit je hebt de strijd gestreden. Wie kan begrijpen watje hebt geleden en wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? je lijden zien, niet kunnen helpen, dat was onze smart. Bedroefd maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Edith Theodora Nemmers echtgenote van Rudi Verdooren geboren 22 juni 1935 Tj.Pandan Ned. Indië overleden 3 november 2007, Sluis SluisRudi Verdooren GroedeInez en Freddy van den Hauwe-Verdooren Ivanca Dorien en Wim SluisRalf Verdooren Correspondentieadres: Zilversmidstraat 2 4524 BA Sluis Een speciaal woord van dank aan dr. Surinx en dr. Slock en de medewerkers van de Thuiszorg. De crematie voorafgegaan door de afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 8 november 2007 om 13.30 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na afloop in de hal van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit daalde de zon, of zij kwam weer op. Diepbedroefd, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote zorg en liefde voor ons, delen wij u mede, dat toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Jacobus Walrave *4 mei 1932 t 3 november 2007 Vlissingen: Truus Walrave-Hamelink Vlissingen: Ellen Cordula Walrave Vlissingen: Roberten Marianne Walrave-De Decker Ricardo Chico 3 4 november 2007 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 38 4381 WE Vlissingen Geen bezoek aan huis. Co is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg", aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid tot afscheid nemen is op donderdag 8 november van 11.00 tot 11.25 uur, waarna om 11.30 uur een bijeenkomst zal worden gehouden. Om 12.00 uur volgt Co zijn laatste rit over de Boulevard. De begrafenis zal plaatshebben om 12.30 uur op de alge mene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766, 3482 NA te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in eerder genoemd uitvaartcentrum. (en je helpt méér dan 16.000 Medelanders met Multiple Sclerose) VOOR GOEDE DOELEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10